ОБМІН ВАЛЮТИ

evgen18 25 квітня 2023, 22:56
Відділення за адресою: Черкаси, вул. Смилянська, 36
Зайшов о 16.18, сказали почекайте хвилин 20 касир проводить платежі з клієнтами. Почекав, даю на обмін 2470 євро — касир передивляється купюри і вертає мені 750, каже вони з плямами та зношені, а одна надірвана — передивляюсь ну купюри як купюри, впринципі майже нові. Питаю далі — вони не справжні? Справжні, але банк такі не приймає, ПОМІНЯЙТЕ В ОБМІННИКУ. Спілкуємось далі, кажу де у Вас написано які купюри не приймаються, є інструкція на віконці, але там під перелік мої купюри не підходять. Я знов кажу чому ви не хочете приймать? тому що вони якісь під ультрафіолетом не такі, але в їхній інструкції про мій конкретний випадок нічого не написано і тут завідувач відділення каже, ЩО В НИХ Є ЩЕ ОДНА РОЗГОРНУТА ІНСТРУКЦІЯ, АЛЕ ВОНА ДЕСЬ ТАМ. Кажу О К, давайте подивимось та почитаєм, на що касир сказала, що каса закривається (хоча було ще 17.10), а вічлива завідувач наголосила, що я можу ознайомитись з їхніми інструкціями на сайті банку. Коли я запитав як звати завідувача, то відповідь я почув після третьої спроби і то тільки після того коли я зауважив що впринципі в цьому немає потреби бо відділення одне на місто і для скарги воно не обов’язково.
Враження наступне, беруть ідеальні гроші, а решту ЗАХОЧУ ВІЗЬМУ — НЕ ЗАХОЧУ НЕ ВІЗЬМУ!
Тепер хочеться оформити валютний депозит, а при закінченні так само — оці візьму, а оці не візьму, типу шукайте нові.

Djus
Djus
26 квітня 2023, 9:24
К сожалению, в других банках такое тоже часто встречается. Мне как-то в Кредобанке отказались обменять евро только потому, что купюры по 20 евро, а у них мол и так мелочи слишком много.
Ещё по внутрибанковским инструкциям кассиру разрешено на своё усмотрение определять качество иностранной валюты. Так что куда-то жаловаться бесполезно, но соответствующие выводы сделать стоит.
Марат Осокин
Марат Осокин
8 травня 2023, 19:04
Зараз абсолютно в будь-яких банках не приймають жодних купюр, крім ідеальних. При цьому зовні вони можуть бути цілком нормальними, але на просвіті покаже забруднення або можуть бути трохи потертими. Ну ось так от, реалії нашої країни, бере хіба шо Ощад тому що він може собі це дозволити з якихось там причин. Якось також встряг з досить великою сумою грошей у Райфу, не взяли
Глеб Резниченко
Глеб Резниченко
10 травня 2023, 17:34
Тільки місяць тому в Приваті не зміг поміняти 1000 баксів повністю, бо дві купюри забракував касир і на відріз відмовилася. Все дуже схоже було — показала мені під лампою якісь плями крізь скло…якщо чесно, нічого не зрозумів, бо на вигляд і дотик купюра як купюра) Теж було відсилання на якісь там правила. і в А-банку теж саме не взяли, тому пішов в обмінник, де здав без проблем, але за курсом нижче. Ймовірно все-таки є якісь обмеження, пошукаю інфу і почитаю коли буде час.
Вадим Фанченко
Вадим Фанченко
10 травня 2023, 17:43
Это просто не так как с гривной работает что можно даже полкупюры завозюканые притащить лишь бы номер был. Работники банка знают что если возьмут такие доллары то потом их вычтут из их зарплаты, а сам банк знает что не сможет обменять не идеальные деньги. Поэтому все устроено так — покупаешь только идеальные доллары/евро и хранишь их до момента обмена бережно

Курс валют в Комінбанк

EUR 43 43.4