Відгуки про Райффайзен Банк

Valery26 25 січня 2021, 21:41
11 січня мій дідусь звернувся до Карпенко Надії за допомогою у зміні постачальника газу, на що вона відповіла, що з цим питанням йому потрібно звернутися до відділення Приват банку. Це при тому, що в Олешківському відділенні Райффайзен банку Аваль не було черги до цього менеджера, а в інших банках величезні черги.
25 січня 2021, 22:14
Доброго вечора! Ми з радістю надамо нашим Клієнтам будь-яку банківську послугу та менеджери відділення допоможуть у вирішенні питань, що знаходяться в їх компетенції. При цьому, на жаль, наш Банк не здійснює зміни постачальників газу.
tabenkov 18 січня 2021, 16:26
Відділення за адресою: Київ, бул. Перова, 22
спасибо сотрудникам отделения 8 Перова 22за отзывчивость и готовность помочь. отдельная благодарность менеджеру Ватоян Алисе, которая имеет доброе сердце и отзывчивая душой. Всем сотрудникам респект и уважуха!
18 січня 2021, 16:31
Доброго дня!
Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишити позитивний відгук про роботу наших працівників. Це надихає нас і надалі покращувати умови обслуговування в Банку. Сподіваємось і надалі у Вас будуть залишаться лише приємні враження від нашої роботи.
joyt 16 січня 2021, 11:46
Заява на відкриття Карткового рахунку та надання кредиту 10/4006/82/544827
При выплаченом в срок кредите по карте согласно договору, Аваль насчитал еще проценты так как системе АВАЛЬ банка деньги зачислились на несколько дней позже) После отказа оплачивать несправедливо нсчитанные проценты, продали кредит коллекторам
16 січня 2021, 11:53
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Перевіримо інформацію та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 18 січня 2021, 12:19
Доброго дня! Строки зарахування коштів, у разі здійснення безготівкового платежу становлять до 3-х банківських днів. Це передбачено чинним законодавством та договором між Клієнтом та Банком. Інформація про причини утворення заборгованості, з посиланням на умови договору, та необхідність її погашення неодноразово надавалась Вам шляхом надсилання СМС-повідомлень та здійснення телефонних дзвінків. На жаль, питання не було врегульоване і Банк скористався своїм правом та відступив Ваш кредитний договір. Після відступлення права вимоги, Банк не є стороною кредитного договору та з усіх питань, які виникають, Ви маєте звертатися до нового кредитора.
З повагою,
Mila1985Cfic 14 січня 2021, 23:54
Я одинокая мать двоих детей и аваль банк не законом удерживает социальные выплаты которое платит государство. На все обращения в банк и к операторам банка результатов нет на каком основании они удерживают. Всем кто страдает от не законных действий этого банка рекомендую обращаться на горячую линию НБУ, пускай они их наказывают штрафами.
14 січня 2021, 23:59
Доброї ночі! Запевняємо Вас, що дуже хочемо розібратись в ситуації та надати Вам пояснення, але, на жаль, з викладеного Вами не зрозуміло, що саме утримує Банк з Ваших виплат. Просимо детально описати ситуацію та додатково надати свій ІПН в особистих повідомленнях. Обов'язково все перевіримо та надамо коментарі.
RaiffaizenAlex 18 січня 2021, 11:28
Доброго дня! Маємо інформацію, що питання отримання коштів вирішено Вами у відділенні. Також працівниками відділення надані роз’яснення стосовно того, як діяти в подальшому. Запевняємо Вас, що ми завжди намагаємось допомагати нашим Клієнтам вирішувати будь-які питання, але в той же час змушені неухильно дотримуватись норм законодавства.
Юрий Кметь 14 січня 2021, 14:39
очередная недоступность онлайн-сервисов в рабочее вермя. почему вы не можете заранее предупреждать или при возникновении проблем писать примерное время их устранения? каждые выходные что-то не работает или тормозит. доступность онлайн-сервисов у ваших начальников в KPI прописано и они занимаются очковтирательстом, чтобы показатели не завалить? меня не затруднит каждый раз сообщать об этом в ваш центральный офис в Австрию. не понятно зачем вы решили называться Райф, вам надо было вернуть старое название — Аваль, ваше отношение к клиентам и внедрение инноваций больше отвечает этому названию. если бы вы хотели быть инновационный Райфом, вы бы уже давно заменили свой зоопарк информационных систем на единую систему типа SAP. не хватает знаний и понимания у местных рулей, пригласите кого-нибудь типа О. Гороховского для консультаций. вы очень стимулируете клиентов к выводу части денег в другой банк у которых нет проблем с онлайн-сервисами и есть постоянный доступ к своим фин ресурсам, и это печально, ведь ваша стабильность и финпоказатели очень внушают доверие оставаться вашим клиентом
14 січня 2021, 14:45
Доброго дня! Ми приносимо вибачення за завдані незручності і повністю розуміємо Ваше незадоволення. Робимо все можливе для усунення проблем в найкоротший термін. Сподіваємось на Ваше розуміння.
Serb0605 13 січня 2021, 20:00
Відділення за адресою: Київ, пр-т Героїв Сталінграда, 24
Ситуація котра сталася в грудні 2020 продовжується на щомісячній основі, в попередньому місяці мене запевнили що все змінили і це більш повторюватися не буде хоча як бачимо казати і виконувати то різні речі в банку Райффайзен Банк Аваль (відгук від 12.12.2020). Користувався послугами банку ±5 років по сіціальному проекту так як являюсь інвалідом 2 группи. Завжди данна картка (для соціальних виплат) обслуговувалася без будь-яких комісій та скритих платежів. Яке було моє розчарування коли при знятті готівки з картки № 4149 *** 0802 на дату 13.01.2021р я дізнаюся, по факту (без будь-якого попередження, що комісія для соціальних карток складає вже 36 грн), я не можу зняти необхідну сумму 3000грн оскільки на картці не хватає коштів (хоча кошти поступили на картку 13.01.2021 в розмірі 3004грн). Я все розумію але це банально крадіжка, зі сторони банку коштів клієнта та коштів Держави. Держава виплачує мені соціальну допомогу, а банк на цьому заробляє — верх цинізму. Як на мене для банка такого рівня це позор — знімати кошти з картки для соціальних виплат у інваліда. Надіюсь ту сумму Державних коштів котрі ви зняли у всіх інвалідів таким самим сбособом підуть на добрі справи.
13 січня 2021, 20:09
Доброго вечора! У відповіді на Ваш попередній відгук надавалися роз'яснення щодо причин зміни пакету обслуговування та здійснення інформування про це, шляхом надсилання СМС повідомлення. Крім того, Вам, в якості лояльності була повернена списана комісія та надані рекомендації, стосовно зміни пакету обслуговування, для уникнення списання в майбутньому. Також зазначено, що в подальшому комісія буде утримуватись у відповідності до діючих тарифів.
qw21erty123451 13 січня 2021, 16:36
Звонят и спрашивают имя каких то двух людей, которые я впервые слышу. При том я даже не являюсь клиентом банка и не имею никакого отношения к нему. Пытался звонить на горячую линию, но как я понимаю на ее не дозвониться.
13 січня 2021, 16:46
Доброго дня! Приносимо вибачення, якщо Банк завдав Вам незручності телефонними дзвінками. Ми обов'язково перевіримо чи дійсно ми телефонували та з якої причини, а також, зробимо все необхідне для запобігання подібного у майбутньому. Але для здійснення перевірки, будь ласка, вкажіть нам у особистих повідомленнях:
— Ваші ПІБ;
— номер телефону, на який телефонують;
— дати дзвінків;
— та номер, з якого вони здійснювались.
Після отримання інформації все перевіримо та надамо коментарі.
ProstoSeryj 13 січня 2021, 15:25
Відділення за адресою: Одеса, пр-т Добровольського, 135
После очередной смены тарифов, эта организация перестала предлагать тарифы с картами МастерКард. Только виза. Если хочешь мастер, плати 100грн. Самый идиотский банк, и единственный, где нет возможности выбрать платежную систему. Вот и сидите теперь вместе со своей визой. Не советую пользоваться их услугами, и всем знакомым расскажу, что оно того не стоит. Лучше посмотреть в сторону более интересных и лояльных банков.
13 січня 2021, 15:30
Доброго дня, дякуємо за Ваш відгук, хоч і дуже прикро, що він негативний. Ми доведемо інформацію до колег, які займаються розробкою продуктів та надамо Вам коментарі. Просимо трохи зачекати.
RaiffaizenAlex 13 січня 2021, 16:08
Сергію, письмову відповідь з викладеною позицією Банку з порушеного питання було надано Вам на поштову адресу, яку Ви вказували оператору в чаті системи «Райффайзен онлайн». Нам прикро, що Ви залишились незадоволені послугами, що пропонує Банк, але, станом на сьогодні, внесення змін до пропозицій не планується. Сподіваємось на розуміння.
З повагою, @ Raifhelp
Andri1 12 січня 2021, 12:46
24 грудня замовив карту Райфкарта + Visa Gold. Прийшло СМС, в якому сказано, що орієнтовано через 5−10 днів прийде інше повідомлення, коли карта буде у відділенні. 12 січня, так як СМС не приходило, вирішив уточнити в підтримці статус карти. Можливі варіанти:
1) контактна форма на сайті — вказано, що тимчасово не працює;
2) кол-центр, пробував номери 0 800 500 500 та 068 490 08 88 — при проходжені IVR є опція поговорити з оператором, на жаль жодного разу ніхто так і не відповів.
Неприємний початок співпраці з банком!
12 січня 2021, 12:57
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності, на жаль, контактна форма, дійсно, тимчасово не працює, робимо все можливе для того, щоб відновити її роботу в найкоротший термін. При цьому, уточнити інформацію щодо наявності картки у відділенні, шляхом заповнення контактної форми не можливо, оскільки вона не передбачає ідентифікації Клієнта, без здійснення якої інформація про готовність картки не може бути надана. Якщо Ви користуєтесь нашою системою «Райффайзен онлайн», напишить нам, будь ласка, в чаті, перевіримо і одразу надамо відповідь. Якщо ні — на жаль, змушені рекомендувати повторно зателефонувати до Інформаційного центру. При цьому може виникнути необхідність очікування з’єднання з оператором. Це пов’язано з тимчасовим виникненням черги на лінії. Приносимо вибачення за завдані незручності та сподіваємось на розуміння.
RaiffaizenAlex 12 січня 2021, 17:22
Доброго вечора! Маємо інформацію, що Вам зателефонували працівники відділення, все пояснили та запросили на зустріч. Сподіваємось, що питання врегульоване та у Вас не залишиться негативного враження про роботу Банку.
Khrustyna 11 січня 2021, 19:14
Доброго вечора.10.01.2021 о 14:50 стала жертврю шахраїв яким було здійснено переказ у сумі 2800грн. Позвонила на гарячу лінію на протязі 3 хвилин. про відміну транззаакції на що мені відвовіли що так як було підтвердження відмінити не можна. Чому в Притбанку йдуть назустріч клієнтам, а ви відмовляєтесь? Чому коли гроші ще не пішли, а були просто заморожені ви відмовились мені допомогти?
Всім кого знаю буду радити з вами не мати ніяких справ і тим паче відкривати у вас Рахунки.
11 січня 2021, 19:23
Доброго дня! Христина, нам дуже прикро, що Ви стали жертвою шахраїв. В той же час, на жаль, відмінити вже проведений платіж (з моменту підтвердження операції), відсутня будь-яка технічна можливість та законодавчі підстави. Не дивлячись на те, що Ви бачите дану суму «в обробці», сам платіж вже відправлено, а іноді, навіть зараховано на рахунок отримувача. Рекомендуємо Вам, не втрачаючи часу, звернутись до правоохоронних органів, в компетенції яких знаходиться розгляд подібних ситуацій. Банк же, зі свого боку, буде всіляко сприяти слідству і надасть всю необхідну інформацію на запит правоохоронних органів.
Leonids2444 10 січня 2021, 11:35
Як отримувач пенсії є клієнт вашого банку більше 10 років. Отримую пенсію по тарифу Пенсійний базовий. Картка Простір. Раніше все було нормально..Зауважень не було. Але останні місяці банк став утримувати з моєї пенсії комісію в сумі 36 грн. щомісячно. В банкоматі завжди мінімальна купюра 100 грн., тому після зняття, округлонеї в сторону зменшення, суми на рахунку залишається певна сума до 100 грн. Ось і з цієї суми зникає частина моєї пенсії. В квитанції написано, що можлива комісія банку-емітенту. А за що комісія? Не хотілось би міняти банк. Я людина похилого віку, так і ще карантин.
10 січня 2021, 12:23
Доброго дня! Дуже прикро, що обслуговування в нашому Банку залишило у Вас негативні враження. Наразі, у Банку діють лише два тарифа, на яких обслуговуються карткові рахунки Клієнтів. Один з них не передбачає сплату комісії за обслуговування взагалі, інший може бути безкоштовний, за умови виконання певних критеріїв. Про переведення карткових рахунків на новий тариф клієнтів інформували СМС повідомленнями. Якщо Ви не маєте можливості виконувати критерії для безкоштовного обслуговування Вашого рахунку (це розрахунки протягом місяця на загальну суму 2000 грн. або середньомісячний залишок на рахунку 2000 грн. ) зателефонуйте до нашого Інформаційного центру, ми допоможемо Вам змінити пакет послуг та надамо консультацію відносно тарифів.
Вячеслав Александров 9 січня 2021, 19:11
После установки приложения Райфайзен онлайн невозможно войти: оно требует подтверждения кодом из СМС, а оно не приходит. Альтернативных вариантов не предлагается. Функция восстановления логина или пароля тоже не работает. Самый плохой банк из всех.
Ответить вам тоже не могу, эта функция не доступна. А ваши операторы отсылают к моему мобмльному оператору.
9 січня 2021, 19:17
Доброго вечора! Дуже прикро, що у Вас виникли незручності в користуванні додатком. Зателефонуйте, будь ласка, до нашого Інформаційного центру, оператор спробує допомогти Вам вирішити дане питання. Сподіваємось, що все вдасться та жодних незручностей в подальшому не виникатиме.
Cherneysasha 5 січня 2021, 10:38
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Перемоги, 21
Здравствуйте, вечером примерно около 18.00 4.01 пополнял карту на 18000грн, и хотел закрыть кредит полностю, деньги терминал забрал и показал на экране что деньги внесены, но тут произошол технический збой в работе терминала, карту терминал отдал, а деньги нет и деньги не зачислились на счёт. Заявку на спорную транзакцыю сделал, сказали ждать ответа примерно 2 робочих дня. Прошу на время уточнения не взымать с меня процент за пользование кредита, ведь на тот момент у меня была полная сумма для погашения кредита, если бы не техническая неисправность терминала кредит был бы закрыт в тот же день.
5 січня 2021, 10:42
Доброго ранку! Дозвольте принести вибачення за завдані незручності. Запевняємо Вас, що докладемо зусиль для розгляду заяви на спірну операцію в найкоротший термін. А також, в разі позитивного вирішення, розглянемо питання про корегування нарахованих процентів за період розгляду спірної операції.
Cherneysasha 5 січня 2021, 13:33
Сегодня 5.01, 13.30 проверяю свой счёт и мне вернули мои деньги, спасибо большое не ожидал.
akononova 4 січня 2021, 19:35
Відділення за адресою: Запоріжжя, пр-т Соборний, 186
Обратилась в банк с просьбой предоставить справку о состоянии задолженности по кредиту. В банке эта услуга стоит 300 гривен и ждать до 5 рабочих дней. Мало того, что это в два раза больше чем в других банках, так ещё и ждать. Качество предоставления этой услуги не стоит этих денег.
4 січня 2021, 19:49
Доброго вечора! Дякуємо за те, що знайшли час викласти свої зауваження, для нас це дуже важливо, адже завдяки контакту з клієнтами Банк змінюється на краще. Обов'язково доведемо інформацію до відома підрозділів, які здійснюють підготовку довідок для розгляду можливості скорочення часу підготовки.
RaiffaizenAlex 5 січня 2021, 15:38
Доброго дня!
Маємо інформацію, що Вам телефонували працівники відділення та повідомили, що довідка готова та Ви можете її отримати у зручний для Вас час.
Natasha27 31 грудня 2020, 10:03
У цьому відділенні обслуговуємося з чоловіком більше 10р. Персонал завжди привітний і готовий вирішити будь-яке питання на професійному рівні, відчувається «людський» підхід до клієнта, що дуже важливо саме зараз у період карантину! Після кожного візиту до них залишається лише позитив) дякуємо за гарну роботу і якісне обслуговування!
31 грудня 2020, 10:08
Доброго дня! Дуже приємно отримувати позитивні відгуки від наших Клієнтів :)
Запевняємо Вас, що ми й надалі будемо намагатись надавати лише послуги найвищої якості. З наступаючими святами! Гарного Вам року!
158915 30 грудня 2020, 13:52
24 грудня поповняв свою картку в терміналі в одному з відділень банку гроші термінал забрав, а на картку не зарахував — вкрав. звернувся відразу на гарячю лінію банку сказали протягом трьох днів. пройшло вже шість днів, а гроші неповертають. Телефонував декілька разів на гарячу лінію оператори кажуть чекайте або взагалі кидають слухавку. Я ущо банк дає кредит він проценти бере відразу, а моїми грошима користується даром. Яж невинен що в банка поломаний термінал. Скільки ще чикати. Бутьте клієнти банку обережні щоб у Вас банк не вкрав Ваші гроші. Сьогодні сказали що іймовірно моє звернення будуть розглядати після нового року
30 грудня 2020, 13:58
Доброго дня! Ми обов'язково розберемося в даному питанні та надамо Вам коментарі. Але для цього просимо вказати номер заявки на спірну операцію або ідентифікаційний номер в особистих повідомленнях Банку. Дана інформація необхідна для можливості здійснити перевірку.
RaiffaizenAlex 31 грудня 2020, 16:33
Доброго дня! Приносимо вибачення за завдані незручності та за необхідність очікування. Запевняємо Вас, що завжди намагаємось вирішувати подібні питання в найкоротший термін але іноді ситуація потребує додаткової перевірки. Наразі, Ваше питання позитивно вирішено, перевіряйте інформацію по рахунку. З наступаючим Вас святом.
Zaliv 29 грудня 2020, 19:29
Банк имеет хорошую репутацию ±, но кассиры, которые не умеют вежливо общаться, создают этому банку репутацию не соответстующую обслуживания в Европе. В этом отделении почти всегда нет наличных в кассе. Как будто это не банк, где происходят финансовые операции разного рода, а продуктовая лавка, где нет размена. На кассе женщина -кассир, (не увидела к сожалению ее имя) но она одна работала на кассе, в г. Вишневом на мой вопрос поменять валюту на гривны, очень презрительно без доли сожаления, ответила: — Мы вам что здесь обменник? Нет у нас наличных. Во-первых, меня возмутило, то с каким выражением лица и тона она это произнесла. Во-вторых, в этом отделении гривны не водятся давно. Вопрос почему? НБУ этот банк не снабжает гривнами? Или этот банк уже перешел давно на электронные деньги? В первую очередь возмутило быдлодское отношение кассира, а также почему в этом отделении очень часто нет наличных?
29 грудня 2020, 20:34
Доброго вечора! Дякуємо Вам за те, що знайшли час залишити відгук, це дуже важливо для нас, адже завдяки цьому ми маємо можливість змінюватись на краще. Запевняємо Вас, що ми розберемося в ситуації та зробимо все необхідне, щоб обслуговування в нашому Банку залишало лише приємні враження.
RaiffaizenAlex 30 грудня 2020, 18:26
Доброго вечора! Дякуємо за очікування відповіді та приносимо вибачення за завдані під час візиту у відділення незручності. При цьому, змушені повідомити, що наявність певної суми коштів на момент Вашого звернення залежить від багатьох факторів (зокрема кількості клієнтів та суми проведених прибуткових та видаткових операцій протягом дня). Рекомендуємо Вам в подальшому попередньо звертатися в телефонному режимі до Інформаційного центру, або в чаті системи «Райффайзен онлайн» і ми призначимо Вам зустріч (що, до речі, дасть змогу обслуговувати поза чергою у призначений час) та передамо у відділення інформацію про необхідність забезпечення певної суми на вказану Вами дату. В разі, якщо проведення операції для Вас зараз залишається актуальним, можете вказати свій номер телефону у особистих повідомленнях Банку, з Вами зв’яжеться начальник відділення та домовиться про час проведення операції (на жаль, не раніше 04.01). Що стосується некоректного поводження з боку працівника Банку, запевняємо Вас, що дана ситуація не залишилась без уваги та заходи щодо недопущення подібного у майбутньому вжиті.
IHIrina 29 грудня 2020, 11:53
29.12.2020 р. звернулася до СП із запитаннями, що стосуються використання приватної картки.
Щиро дякую оператору, що зі мною спілкувалася, відповіла на всі мої запитання, порекомендувала, як краще вирішити мої «проблеми» з моєї ж вини.
Приємно вражена саме тим, що оператор дійсно підбирала варіанти, як вирішити моє питання, а не шаблонно надавала відповідь.Дякую.
29 грудня 2020, 11:55
Доброго дня! Дуже приємно отримувати позитивні відгуки від наших Клієнтів :)
Запевняємо Вас, що ми намагаємось всі питання Клієнтів вирішувати в найкоротші терміни і, сподіваємось, нам це буде вдаватись з кожним днем все краще.
Irenevger 28 грудня 2020, 19:33
Ситуация следующая оплатила картой счет-фактуру из магазина, который оказался мошенническим, что стало ясно после оплаты. В примечании к списанию сказано, что это производится оплата за товар. Когда мошенники перестали выходить на связь, я обратилась в банк на «горячую линию», где мне было сказано, что ничего сделать не могут и это вообще не дело банка, т. е. о возможности опротестовать транзакцию не было сказано ни слова. Мне самой пришлось искать информацию, открывать и читать Visa Core Rules and Visa Product and Service Rules. Далее последовал мой визит в банк, с просьбой предоставить типовой бланк для заявления на чарджбэк, если таковой имеется. Менеджер смотрела на меня удивленными глазами и говорила, что никогда не слышала о таких операциях. Поняв, что шаблона нет, я написала заявление, собрала все с моей точки зрения необходимые документы и снова пришла в банк для регистрации моего обращения. Тут наконец-то я встретила человека, который слышал о подобных обращениях и сказал, что они регистрируются онлайн. Еще один звонок оператору и уже на мое четкое требование принять заявку на оспаривание транзакции, оператор согласилась это сделать.
Уже мной в телефонном разговоре с оператором было предложено выслать доказательства моей попытки урегулировать ситуацию с продавцом (требования ПС Visa), скриншоты переписок, отсканированные письма с уведомлением к продавцу, копия счета, на основании которого была произведена оплата (документы были высланы позже на эл. почту, указанную оператором в разговоре). Еще раз повторюсь — мною предложено, а не сотрудник банка мне объяснял, какие документы нужны для оспаривания. Наверное, сразу же стоило понять, что заявку принимают для виду, и никто заниматься вопросом не планирует. Я ведь права?
24.12.2020 в 15.38 моя заявка на опротестование транзакции № 288143 была зарегистрирована и уже 28.12.2020 мной было получено смс следующего содержания «Bank proanalizuvav Vashu spirnu transaktsiju #288143. Povidomlyaemo, scho, na zhal, nemae pidstav dlya povernennia koshtiv». С учетом 3-х дней выходных с 25.12 по 27.12, на принятие решения у сотрудников банка ушло меньше одного рабочего дня, т. е. я должна поверить, что банк хотя бы пытался решить проблему?
Опять звонок на «горячую линию» с попыткой выяснить причину отказа. Конечно же на этот вопрос ответа нет, а только лишь сообщение, что вероятно письмо с причиной я могу забрать в отделении, но это не точно. И опять мне нужно идти в отделение, а учитывая скорость работы сотрудников придётся потратить как минимум час своего времени.
Вынуждена констатировать факт ненадлежащего рассмотрения моего заявления на опротестование транзакции со стороны сотрудников АТ «Райффайзен Банк Аваль» (если ее вообще рассматривали, а не сразу же написали отказ).
А самое веселое в этой ситуации, каждый из операторов call-центра пытался рассказать о кредитной программе, даже не смотря на мои слова, что мне это не интересно, а самое забавное, что данную кредитку получить в Луганской области нельзя.
28 грудня 2020, 20:33
Доброго вечора! Ми проаналізуємо ситуацію та надамо Вам коментарі. Приносимо вибачення за необхідність очікування.
RaiffaizenAlex 29 грудня 2020, 16:54
Доброго дня! Нам прикро, що Ви потрапили в таку ситуацію та переказали кошти шахраям, але, на жаль, в разі, якщо Клієнт самостійно виконав операцію, ввів всі необхідні реквізити платіжної картки, Банк не має можливості оскаржити таку операцію, і тому працівники рекомендують Клієнтам в найкоротший термін звернутися до поліції та вирішувати дану ситуацію у відповідності до діючого законодавства. На жаль, відповідь про неможливість повернення коштів залишається незмінною. Повторно рекомендуємо звернутися до поліції, в компетенції якої знаходиться розгляд подібних ситуацій. Зі свого боку Банк надасть всю необхідну інформацію на запит правоохоронних органів. Стосовно озвучення пропозицій з кредитування, Ваше зауваження прийнято та буде враховано в подальшій роботі.
svitlana1956 27 грудня 2020, 18:57
Відділення за адресою: Одеса, вул. Левітана, 101
Я получила возврат денег от авиакомпании Ryanair. Хотя билеты покупала с еврокарточки, авиакомпания вернула в долларах, на евросчет. Сделать конвертацию денег и зачислить их на счет сотрудники отделения отказываются. Предложили открытость счет в долларах. Я оплатила и открыла. Деньги все равно не зачисляют, мотивируя это тем, что авиакомпания должна переоформит перевод. Компания считает, чт ораз деньги поступили в банк, то конвертация валюты не представляет проблемы и это дело менеджеров, а не компании.
В Приватбанке аналогичная ситуация была решена сотрудником банка за несколько минут
В Авале все длится с 6 ноября 2020 г и получить я свои деньги не могу.
Прошу помочь, т.к. буду вынуждена обвинить банк в мошенничестве и обратиться в вышестоящии инстанции по этому поводу
27 грудня 2020, 19:53
Доброго вечера! Завтра протягом дня, перевіримо ситуацію та надамо коментарі. Приносимо вибачення за необхідність очікування.
RaiffaizenAlex 28 грудня 2020, 23:34
Доброї ночі! У разі, якщо валюта рахунку та валюта переказу відрізняються, для можливості зарахування необхідно уточнення від банку-відправника. Ми дуже хотіли б Вам допомогти позитивно вирішити Ваше питання, але, на жаль, станом на сьогоднішній день, кошти вже повернені відправнику, а отже подальше вирішення питання, щодо повторного надсилання коштів можливо, виключно, з ним. Сподіваємось на розуміння.
Головна / Банки України 🏦 / Райффайзен Банк 💰 / Відгуки про Райффайзен Банк 📝