Печерське відділення № 7

44444060 30 серпня 2021, 13:35
Відділення за адресою: Київ, вул. Генерала Алмазова, 4-А
Доброго дня!
Я є клієнтом Печерського відділення № 7 (вул.Генерала Алмазова 4а) вже дуже багато років і завжди приємно було відвідувати банк: всі привітні, усміхнені, завжди вирішують будь-яку проблему. Проте, останнім часом на відділенні щось відбувається, відчувається пригнічений стан працівників, напруження від усіх дівчат, які завжди були в гарному настрої.
І ось нещодавно я здогадався чому: з появою нового начальника відділення Онопенка А. О. та його заступника (не знаю ПІБ). Спостерігав наступну картину, очікуючи в черзі, заступник сидить в залі як клієнт та прислухається до того, як менеджери обслуговують клієнтів і коли його покликали допомогти у вирішенні питання, то виявилося, що він не володіє відповіднимии знаннями. Мені це здалося дивним: а в чому тоді полягає його робота? Бути «наглядачем»? Далі більше… Для вирішення мого питання хотів поспілкуватися з керівником відділення, але мені сказали, що він на зустрічі. Записати до нього на прийом теж не змогли, оскільки чіткої відповіді коли він буде на місці, я не отримав.
Як так? Прикро… Було найкраще відділення
Райффайзен Банк
30 серпня 2021, 13:40
Доброго дня, ми розберемось у ситуації та зробимо все можливе для недопущення подібних ситуацій у майбутньому.
Просимо написати в особисті повідомлення дату Вашого звернення та Ваш ідентифікаційний код.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp