Черги

lkuznecova190 22 липня 2021, 20:37
Час ждала пока обслужит специалист.
Заблокировали счёт зарплатой карты!
Наложен арест, кто наложил объяснить не могут, но деньги уже списали автоматически подключились к системе автоматического списания.
Банк не предупредил об аресте и какой исполнитель наложил!
Вот и наступил полный беспредел!
Сами вынуждают официально не работать.
Услугами банка больше пользоваться не буду
Райффайзен Банк
22 липня 2021, 20:47
Доброго вечора! На жаль, наданої Вами інформації не достатньо для перевірки виниклої ситуації. Просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн», перевіримо причини арешту та надамо контакти виконавця. Також будемо вдячні, якщо повідомите свій ідентифікаційний номер (можна в особистих повідомленнях ) та назву/ адресу відділення в яке зверталися. З'ясуємо причини виникнення черги та неможливості надати інформацію щодо того, ким накладено арешт. При цьому наголошуємо, що Банк виконує норми діючого законодавства щодо підключення до НАІС.
Полезный комментарий
RaiffaizenAlex 23 липня 2021, 11:08
Доброго дня! Перейдіть, будь ласка, за посиланням: https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors, введіть свій ідентифікаційний номер та зможете побачити данні виконавців та зв’язатися з ними для вирішення питання щодо можливості зняття арешту. На даний час, жодні списання з рахунку поки що не здійснювались. Повторно рекомендуємо Вам звернутися в чаті системи «Райффайзен онлайн» зможемо надати детальнішу інформацію. З повагою та турботою про Вас, @RaifHelp

RaiffaizenAlex
RaiffaizenAlex
23 липня 2021, 11:08
Корисний коментар
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
23 липня 2021, 20:48
«беспредел» — это не платить по своим долгам имея источник дохода.