Не банк, а ростовщики

Вадим Шевчук 14 липня 2021, 16:36
Перевёл со своей карты в монобанк, на свою карту в Райффайзен банке 3000 грн. Как итог зачислено 2800+ 200 грн банковские операции. Складывается впечатление что Ваш кассир лично ездил в универсал банк (монобанк) за деньгами. С такими процентными ставками и инвестировать ни куда не надо. Просто все для клиента, как обычно читаешь во всякого рода предложениях банка. Уважаемые да все прекрасно знают что все деньги виртуально переходят с одного Корр счета на другой, и даже если учесть гипотетическое участие оператора, то это займет у него секунды.
Райффайзен Банк
14 липня 2021, 16:44
Доброго дня! Дякуємо за те, що знайшли час залишити Ваш відгук. Якщо мова йде про картковий рахунок фізичної особи, то Банк не утримує комісії за зарахування коштів на такі рахунки взагалі. Для перевірки Вашого рахунку, встановлення способу поповнення, виявлення причини розбіжності та надання Вам детальних пояснень, просимо написати нам в чаті системи «Райффайзен онлайн» або зателефонувати до Інформаційного центру Банку. наразі, на жаль, даних для перевірки не достатньо, крім того інформація по рахунку не може бути надана на загальнодоступному сайті, щоб не допустити розголошення інформації, що становить банківську таємницю. Сподіваємось на розуміння.
З повагою та турботою про Вас,
@RaifHelp

Oleg Pirogov
Oleg Pirogov
14 липня 2021, 17:32
А мне наоборот не понравилась их новая комиссия введенная с марта месяца, при пополнении монокарты с райф карты, пора прощаться с банком (
Андрюха Луганський
Андрюха Луганський
14 липня 2021, 18:09
Кидаю на моно себе по реквизитам (пакет райфкарта+) = никакой комиссии, только ~2~4 часа по времени.