Блокування карти через повернення коштів.

INicki 2 серпня 2024, 10:06
Китайський продавець намагався мене ошукати і підсунути мені не те що я замовляв. Декілька днів і я добився повернення коштів. І тут нам на допомогу спішить банк, і автоматично блокує карту бо перевищення ліміту. Ти ходиш тиждень б'єш поклони в банк звониш на гарячу лінію пишеш в месенджер, а їм все одно. Програмісти в банку працюють за їжу і написати пару стрічок кода щоб люди не потрапляли в такі ситуації то дуже складна задача. Якщо сума повернення абсолютно також як оплати і написано скасування і гроші прийшли з того ж рахунка то нафіга ви людям мізки виносите. Я не знаю що ваші ''спеціалісти'' роблять і скільки тижнів чекати щоб хтось відірвався від кросворда чи кави, а можливо вони у вас теж за їжу працюють. Зробіть щось щоб це не повторювалося і тисячі людей не страждало. Може пообіцяйте програмісту що в нього в слідуючому місяці в двічі більше буде їжі. Дякую що ''дуже швидко'' реагуєте на звернення.
Абанк
Підтримка Абанку 2 серпня 2024, 17:00
Обов'язок Банку здійснювати аналіз фінансових операцій клієнтів, з метою виявлення фінансових операцій, що не відповідають фінансовому стану або змісту діяльності (ст. 7, 11 ЗАКОНУ УКРАЇНИ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів...»).

Наразі Ваше питання вирішене. Перепрошуємо за збільшений термін розгляду. Будемо раді співпрацювати надалі.

2 серпня 2024, 10:50
Не надо наговаривать, они реально довольно оперативно работают, но не всегда сообщают о результатах
2 серпня 2024, 22:18
Тобто найняти якогось писаку відписуватись вони можуть, а порівняти дві абсолютно однакові суми з підписом скасування то неможлива задача.
natashaGra
natashaGra
2 серпня 2024, 12:07
Та ладно, быстро работают. У них ряд хронических проблем не решается годами. И с уведомлениями о сменах в дкбо в приложении- их нет и наверное никогда не будет, есть проблемы с 5 кратным предоставлением документов при блокировке карты и такого много. А уж шаблонами поддержка будет отвечать вечно и шаблоны эти очень знакомы
2 серпня 2024, 12:48
Я про тех.проблемы, а тут *** система банка. Самодеятельностью никто заниматься не будет
2 серпня 2024, 22:13
От вони мені підписали, що моє питання вирішено. Ви хочете сказати що вже налаштована система так щоб не блокувати картку через повернення коштів. Ой, щось мені підказує, що ви навіть не читаєте, що вам пишуть. Якщо ви по те що розблокували картку то вже не потрібно. Я вже втратив через вашу непрофесійну діяльність 88 доларів. Та то пусте не звертайте увагу. І надалі блокуйте всім картки вони вам теж подякують.
SergeyNina
SergeyNina
2 серпня 2024, 23:17
Уже более двух лет этой проблеме. «Возврат» считается как не отмена операции, а по факту перевод денег. Вот и выходит такое как у вас, обидно и досадно. Я ждал более месяца возврата в августе 2022. Товар украли в транзитной стране Турции. Банк требовал кучу скриншотов
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
3 серпня 2024, 11:31
Згідно Постанови НБУ № 110 банк використовуючи ризик-орієнтовний підхід розраховує ліміт динамічно. Враховуючи як персональні дані клієнта, так і діяльність по рахунках.
По Вашому рахунку було здійснено операції через які було перевищено ліміт до моменту повернення. Банк не рахує суму повернення в ліміт зарахування.
Після перевірки наданих документі обмеження було знято.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Блокування карти через повернення коштів.