Непогано, але ненадійно.

menseitumer 30 січня 2024, 17:23
Відділення за адресою: Київ, провул. Музейний, 2
Мав рахунки в банку. В якийсь момент через вхідний переказ заблокували картки. Спілкувалися як з якимсь бандитом.
Дали годину на те, щоб перерахував кошти і «вирішили розірвати стосунки».
Ок, розірвати я не проти, але ставлення жахливе.
Перед тим замовляв доставку карток закордон, доставили 2 картки за 600 грн. Зараз ними користуватися не можу через рішення банка, просив повернути кошти, бо послуги мені вже не надають і цими картками користуватися не можу. Кошти не повернули.
Абанк
Підтримка Абанку 30 січня 2024, 18:27
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки та це може спричинити тимчасове блокування картки. Після закінчення перевірки, Банком було прийнято рішення про завершення ділових відносин з Вами, згідно Умов та правил, розділ 1 Загальне, п. 3. Права та обов'язки сторін, п.п. 3.3.25.3.
Щодо повернення коштів за доставку карток, закордон, така можливість відсутня, оскільки Ви користувались картками, з моменту доставки до прийнятого Банком рішення.

menseitumer
menseitumer
30 січня 2024, 19:59
Так, я користувався картками, але я планував ними користуватися до закінчення терміну дії карток, тобто ще 8 років. Якщо я б знав, що я зможу користуватися однією карткою менше року, іншою пару місяців, то б не замовляв.
Arrow186
Arrow186
31 січня 2024, 22:38
А з якого хр**а вони мають повертати кошти за доставку карт ? Навіть якщо б карти були замовлені сплачена комісія за їх доставку але рахунки заблоковані то за що повертати комісію ? За комісію інформують, погодився списали, а далі це вже твої проблеми

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8