Не можуть знайти Свіфт переказ вже тиждень

nzdorenko 30 січня 2024, 11:49
Відділення за адресою: Київ, провул. Музейний, 2
Не рекомендовано даний банк для співпраці, тиждень тому 24.01 я надіслала собі грошовий переказ з банку іншої країни. Сьогодні вже 30.01 грошей немає, і не бачать в банку. Це просто крадіжка, бо інакше я не знаю як це назвати. Банк відправник надає платіжний ордер, і каже що платіж надіслано в мій банк. Але в моєму, А банку його не бачать і кажуть немає. Прошу прийняти міри що до того що банк навмисно затримує гроші клієнта. Це якесь свавілля зараз в банківській сфері. І прошу нарешті віддайте мої гроші і зарахуйте на рахунок.
Абанк
Підтримка Абанку 30 січня 2024, 15:31
Доброго дня!
Нам прикро, що Вам довелося зіткнутися з описаною ситуацією. В даному випадку, при відправці переказу було вказано некоректні реквізити, тому платіж дійсно не надійшов в Абанк, про що Вам було повідомлено нашим Співробітником, в телефонній розмові.
Намагаємось відшукати платіж без запитуваного протоколу МТ103, повідомимо про подальші дії, додатково.

Недорого Отзывы
Недорого Отзывы
30 січня 2024, 12:03
Крипта? радуйся что ещё не разорвали отношения
30 січня 2024, 12:14
Це не крипта , я просто з пайсери надіслала собі гроші. Свої власні кошти. Але їх чомусь немає вже тиждень.
30 січня 2024, 13:11
Https://www.paysera.com/v2/ru-UA/chavo/gde-rabotaet-paysera Регионы, сотрудничество с которыми запрещено и переводы в которые не осуществляются: Донецкая область, Луганская область, Крым. Если у вас регистрация в Донецкой или Луганской области, то может проблема в сервисе Paysera и Абанк тут не при чём?
30 січня 2024, 15:50
У мене Київська область, про що я надала довідку про реєстрацію,я живу і працюю в Київській області. Надала протоли , платіжні доручення, банк відправник підтверджує що гроші в банку кореспонденту , на рахунку, А банк. Але, а банк вимагає 100$ за пошук переказу якого вони не бачать. Це вимагання , і видурювання в людей грошей на рівному місці!!! Нацбанк прийміть міри !!!
30 січня 2024, 16:07
За якобы «некоректні реквізити» они хотят снять 100 долларов? Нацбанк будет разбираться, если будет подана жалоба хотя бы через их сайт: https://bank.gov.ua/ua/consumer-protection/citizens-appeals На написанное на Минфине, НБУ реагировать не будет
30 січня 2024, 17:45
Дякую подала скаргу, не можуть ж гроші безслідно зникнути .
30 січня 2024, 17:47
Та я в шоці, пишуть за пошук переказу платіть 100$ , афігеть. Я свої гроші з свого рахунку, відправила собі в Україну. І маю ще платити гроші щоб його знайшли той переказ. Нонсенс.
Dimon25
Dimon25
30 січня 2024, 19:56
У мене була схожа ситуація в іншому банку, це нормальна практика якщо платіж десь потрапляє на перевірку і затримується, зараз частіше стали перевіряти платежі, які йдуть в Україну. А запит на розшук реально коштує грошей або ви або банк платить, якщо помилки банку не було, вони і не хочуть платити. Зачекайте трохи, мій платіж перевірявся в районі 14 днів у якомусь кореспонденті і потім прийшов
30 січня 2024, 21:40
Так кажуть що мої гроші не прийшли ще до банку кореспондент, зникли одразу на виході з пайсери. Що дуже дивно. Як гроші можуть зникнути.
30 січня 2024, 17:49
Брехня, реквізити там коректні!!! Якщо вам переказ не надійшов, ви його не бачили!!! Звідки вам знати що там щось не коректно???!!!
marina5709
marina5709
1 березня 2024, 11:51
Доброго дня скажіть чи вирішили Ви дану проблему? Якщо так то як! Бо в мене така ж ситуація
31 січня 2024, 10:18
Для открытия банковского счёта в другой стране, откуда Вы отправили платёж, требуется посещение этой страны или счёт можно открыть, находясь в Украине? Если не секрет, не подскажете, что это за банк и в какой стране?
31 січня 2024, 11:23
Если Вы переводили деньги через сервис Paysera, то сам сервис https://www.paysera.com/v2/ru-RU/ceny/perevod-na-kartu рекомендует использовать для получения денег в Украине карты ПриватБанка. Тогда, возможно, не было бы проблем, как с Абанком в Вашем случае.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Не можуть знайти Свіфт переказ вже тиждень