Спеціально блокують рахунки!

PartyFavor 19 грудня 2023, 21:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Антоновича, 122
Заблокували рахунок за p2p продаж, тому що на платіж поскаржились, платіж надійшов від третьої особи, я до цього відшонення ніякого не маю, тим не менш звернувся до підтримки, попросили надати їм скріншоти аккаунту, всі картки які прив’язані до нього, що мені взагалі не зрозуміло, також довідку про всі мої ордери! Я все надав, там мене запевнили що на протязі 5 робочих днів щоб мені надали відповідь по розблокуванню, що вже неадекватно! де ви бачили такі терміни в інших банках?
Через більше ніж тиждень часу мені відповідають, що я виявляється надав не такі дані і треба надати скаргу по апеляції, що абсолютно незрозуміло, навіщо ці дії взагалі? я відношення не маю до платежу, блокувати через це всі рахунки — неадекватно, а ще більш неадекватно відповідати по 7+ днів, і кожен раз щось не так! Просто відтягують терміни, як я вже начитався, можливо вони закриють рахунок і спишуть 30% від всього балансу! це крадіжка на високому рівні, вони цього не соромляться, не рекомендую зв’язуватись з даним банком, вони чхають на своїх клієнтів!
Абанк
Підтримка Абанку 20 грудня 2023, 14:23
Добрий день! Нам шкода, що у Вас виникла така думка про наш Банк. Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Ми раді розібратись у ситуації детальніше та допомогти Вам. Вже взяли питання на контроль та передали на пришвидшення. Зробимо все можливе для скорішого вирішення. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

20 грудня 2023, 0:04
Скорее всего вам оплатили с ворованной карты или угнанного аккаунта. Увы таких случаев много и ждите своей очереди как рассмотрят . Увы, если банк откажет в обслуживании то вы потеряете 30%. Таковы реалии. Требуйте при оплате картой третьих лиц или доки того кто платит или карту пусть сфотографирует хоть бы.
20 грудня 2023, 16:22
И для вас это нормально? Назовите мне банк где вас обворуют на 30% учитывая что сами принимают решение о закрытии счёта?!
20 грудня 2023, 23:34
Нет. Ненормально. Но нбу все равно на такие действия банка. Писал неоднократно. Отписки уже год. Сам клиент, а банка долгое время. Боюсь хранить значительные суммы в, а банке. Проблема в том что нбу только ужесточает фин мониторинг
20 грудня 2023, 5:14
???

Автор , неужели вы не знали, что за П2П торговлю криптой банки блокируют счета ?
Вот не верится .

По поводу сроков рассмотрения , про «5−7 дней» не верьте. Рассмотрение может длиться до 180 дней
20 грудня 2023, 10:34
Сейчас уникумы которых я бы банил и кидал жалобы на таких, торгуют между биржами, бинанс или байбит, откыли у них ордер на бинанс они перескочили на байбит открыли там ордер на ту же сумму и скидуют реквизиты с байбит челу для оплаты на бинанс, а тот чел на бинанс оказывается мошенник взломавший счёт и закидует грязь челу на байбит со взломанного счёта, вот такие дурачки существуют:) По этому всегда требовать фото банк карты или документы отправителя если оплата от 3го лица, даже если там у чела 1к+к ордеров и куча отзывов и наверняка есть негативные по возврату средств.
И прикол в том что пока там забанят банк аккаунт чел уже прокрутит на херу кучу людей, называя это оплата от доверенного лица.
А когда забанят аккаунт то биржа потребует выписку по счету, а когда счет заблок какая нафиг выписка?) Кто её будет давать.
Если вы получили блок за жалобу ненадо там писать тому челу подавал ли он жалобу и прочий бред(это даёт ему повод опустошить аккаунт от крипты и создать новый), сразу в поддержку пишите что затребовали возврат, что жалоба от банка на этот платёж. Записать разговор с банком на видео что он говорит именно жалоба на этот платёж
20 грудня 2023, 16:21
Сьогодні знову телефонували! Як і просили, я надав інформацію про кількість ордерів, (Файл зі списком всіх угод), мені кажуть — те що ви надали не підходить, потрібно просто інформацію де видно кількість угод! Я кажу, що в попередніх скріншотах які я відправляв їм в телеграмі видно кількість угод! Інформацію де видно що заблокували того користувача, який відправляв мені гроші, хоча вже відправляв скріншот, де підтримка повідомила що були прийняті всі міри до цього користувача! Назвав дату коли був відправлений скріншот! Мені кажуть що немає цієї інформації і скидають слухавку! Вони кожен раз вигадують якусь нову історію, щось не так кожен раз, хоча всю інформацію надав!
20 грудня 2023, 16:48
Оплата была от 3го лица? где фио на бирже не соответствует отправителю банка?
1 лютого 2024, 18:41
Пипец. Торговец криптой жалуется на банк.
Такими темпами скоро и наркоторговцы будут тут жаловаться, что у них банки счета блокнули
2 лютого 2024, 9:59
Продавать виртуальные активы не запрещено, но когда люди сами попадаются на скам и принимают грязь, то в 90% случае в этом проблема, а не в том что он торговал криптой, так же частые операции по карте.
bilivsky
bilivsky
1 лютого 2024, 18:33
Питання вирішилось чи ще чекаєте ?

Курс валют в Абанку

USD 39.3 40