Відгук про роботу служби підтримки А-Банку

Mainer 18 вересня 2023, 23:58
Формулювання А-Банку що до кредитів жахлива, інформація є, це вже плюс, але при цьому вона є зрозумілою лише для їх співробітників. Звертався до підтримки 3 рази і жоден з скриптів операторів чату чи інформаційної лінії мені не здався загально зрозумілим, інформація більше механічного характеру, здається їм заборонено висловлення пояснень простими словами але лише заготовленим текстом. Моє останнє четверте звернення було у чаті протягом 1,5 години оператор відповідав не поспішаючи але краще так і зрозуміло, ніж шаблонно і без сенсу, цілком отримав відповіді на поставленні запитання зрозумів умови що до деяких продуктів банку, зафіксував фітбек стосовно граматичних помилок в мобільній программі, та пропозицію що до формулювання.
Сподіваюсь на поліпшення, користуюсь послугами не довго, в загальному приємне враження, подобається застосунок але є над чим працювати.
Абанк
Підтримка Абанку 19 вересня 2023, 10:19
Доброго дня!
Ми прагнемо, щоб важлива інформація для Клієнтів, була максимально зрозумілою. Наш Співробітник зафіксував Ваше побажання, щодо тексту в меню «Заборгованість».
Ми обов'язково перевіримо всі Ваші звернення до Служби підтримки та приймемо міри, якщо це буде необхідно.
Щодня ми працюємо над покращенням застосунку та сподіваємось, що обслуговування в нашому Банку буде приносити Вам суцільне задоволення.
Дякуємо, що обрали Абанк 💚

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Відгук про роботу служби підтримки А-Банку