АБанк — покищо найгірший банк що мені поки що зузтрічався

luyudavorona 29 серпня 2023, 13:25
Відділення за адресою: Харків, вул. Героїв Праці, 34
З 18 серпня мою картку було заблоковано, я трохи займаюся криптовалютою та свої здубутки виводжу в гривні на картку через p2p сервіс біржи KUNA: в нас країні це не заборонено
заробітки не такі вже й великі: останній код що я продавала був на 1000 гривень у криптовалюті: через спеціальний p2p сервіс біржи KUNA (по факту це телеграм бот в якому ви робите заявку на продаж кода криптовалюти: його забирає покупець: оплачує таку ж суму на картку і отримує код)
бувають випадки коли покупець коду шахрай та намагається повернути кошти що сплатив на картку і отримав код в криптовалюті що отримати і те і те в монобанку такі питання вирішуються за 5 хвилин у чаті (ви просто показуєте скріни з бота де видно що ви такий код продавали та цей код відправили після отримання кошті на картку) монобанк навіть не блокує картку
Абанк заблокував картку 18 серпня за транзакцію в 1 тисячу гривень: сказали що впродовж пів години зі мною звяжеться спеціаліст для вирішення питання
спеціаліст зв’язався лише на наступний день і сказав що потрібно підтверження операції: я так розумію скріни з бота де я цей код продавала: та переписка зі службою підтримки біржи сервісом якої я користувалась
я зв’язалася зі службою підтримки біржи KUNA вони також відповіли які документи мені потрібно надати та сказали що вони можуть всі довідки предоставити якщо я пройду повний KYC на біржі: хоча він у них не обов’язковий для таких малих транзакцій як у мене: я пройшла верифікацію і біржа надала документи
і вже 22 серпня я надав всі необхідні документи для розблокування до чату з Абанком. регламент розгляду вони зазаначили 3 дні Сподівалася на оперативне вирішення питання, але, на жаль, стан справ залишається незмінним. на наступний день я в чаті запитала чи отримали вони мої документи: на що мені відповіли що документи проходять перевірку:
ще через 2 дні у мене в додатку з’явилось повідомлення що треба надати документи які я надала ще 3 дні тому: я звернулась в чат де відповіли що документи на розгляді але потрібен мій номер телефону! досить дивно: адже в мене тільки один номер: на який і зареєстрована картка і у банку він є бо зі мною зв’язувався спеціаліст
сьогодні вже 29 серпня: в додатку з’являється повідомлення що зі мною намагались зв’язатись: та це не правда бо телефон при мені і мені ніхто не телефонував:
а телефонувала лише я у службу підтримки де мене зв’язати зі спеціалістом не можуть, а лише передають заяви і кажуть що спеціаліст зв’яжеться та цього не відбувається
і я регулярно пишу в чат їх підтримки і лише отримаю відповіді що я маю надати документи: після того як я кажу що надала документи ще 22го мені кажуть що треба очікувати: вони кажуть що повторно залишили заяву: регламент 3 дні і нічого не відувається
Я знаю що тут в коментарях Абанк напише що вони можуть заблокувати картку на 180 днів і всьо і ніякого результату від мого коментаря не буде
та я хочу щоб як найбільше людей знало що АБанк це банк с жахливим сервісом
який можливо має участь в шахрайских схемах: бо заблокулували вони на моїй картці 3 тисячі гривень моїх власних коштів що я перевела з монобанку щоб робити покупки в АТБ: за ртранзакцію в тисячу гривень! і це може мої єдині кошти: а в нас війна: якщо хтось не знає
Абанк
Підтримка Абанку 29 серпня 2023, 15:43
Доброго дня!
Деякі платежі можуть вимагати додаткової перевірки. Під час проведення перевірки, картка може бути тимчасово обмежена.
На жаль, документів, які було надано Вами 22.08.2023 було недостатньо, тому нами було запитано документи повторно.
Ваше питання на контролі. За результатом з Вами зв'яжеться наш Співробітник.

29 серпня 2023, 15:51
Доброго дня, ваш коментар не правдивий!
Картка тільки що було розблокована, додаткових документі я не надавала, отже ті документи що я надала 22.08.2023 було достатньо
все що я зробила для цього це переписувались у чаті з вашою службою підтримки, де мені не змогли пояснити які ще докомунти треба надати та залишила коментар тут
наголошую! НІЯКИХ ДОДАТКОВИХ ДОКУМЕНТІВ Я НЕ НАДАВАЛА
тільки ті що надала 22.08.2023
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
29 серпня 2023, 17:07
Документи, які Ви надали сьогодні, успішно пройшли перевірку.
29 серпня 2023, 15:53
Хоч картку і розблоковано: сервіс все так і залишається жахливим: ще й тут в коментарях брешуть
Картка тільки що було розблокована, додаткових документи я не надавала, отже ті документи що я надала 22.08.2023 було достатньо
регламент 3 дні: зробили нерви розглядаючи все більше тижня
Доречі банк зі мною на звязок так і не вийшов
відповіли тільки тут
31 серпня 2023, 23:48
регламент 3 дні:

нащо ви звинувачуєте інших у брехні і тут же самі брешете?

немає ніякого регламента «3 дні», радійте що розгляд справи пройшов так швидко.
natashaGra
natashaGra
29 серпня 2023, 18:37
И отзывы накручивают положительные. Вместо отмены пункта 3.3.20. На других сайтах рейтинг банка 1.5 , а тут с чего-то 3.1. Только потом все равно плохой сервис выплывает и наружу
31 серпня 2023, 23:47
Те що п2п не заборонений законом не означає що банк немає права закрити рахунок криптовалютчика що займається такими мутними операціями
1 вересня 2023, 17:10
Якщо р2р не забороненно законом, то виходить що банк ставить свої внутрішні правила та накази вище Законів держави? Не розумію що мутного в р2р торгівлі, кому потрібно відмити або вивести гроші той це зробить, виводять мільярдами, і наврядчи людина яка торгує на р2р з власними картками займається чим то незаконним, це немає сенсу.
1 вересня 2023, 18:50
Якщо р2р не забороненно законом, то виходить що банк ставить свої внутрішні правила та накази вище Законів держави?

де ти розгледів що правила банка порушують закони України?

Немає закону що забороняє п2п — так банк і не забороняє п2п, воно чудово працює на радість клієнтів. Але коли ти з п2п робиш бізнес то банк може закрити тобі рахунок, як і в інших випадках коли банку не подобається твоя поведінка як клієнта. Це право банка закріплено в законі
1 вересня 2023, 20:59
Сподіваюсь що скоро наші законодавці повернуться з курортів в Іспанії, Дубаї, та інш., і нарешті врегулюють цю сферу. А поки єдинний вихід це користуватись картками дропів.
1 вересня 2023, 22:14
і нарешті врегулюють цю сферу

Ні, не врегулюють. Для них це немає ніякого сенсу.

А поки єдинний вихід це користуватись картками дропів.

А потім скиглити на форумі що в черговому банку закрили рахунок, так-так.

1 вересня 2023, 23:04
Так в тому й справа що я працював з особистим рахунком який закрили. А якщо закриють картку дропа то це не велика проблема, мерчанти які роблять великі обьєми так і працюють, заблокували одну картку, вивели з неї гроші і працюють з наступною. Тому я й кажу що держава і банки самі підштовхують порушувати закон і користуватися послугами дропів.
1 вересня 2023, 23:07
А сенс регулювати це є, якщо вони хочуть отримувати податки то потрібно це регулювати. І взагалі за криптою майбутнє, не потрібно ховати голову в пісок від цього, а треба розвивати законодавчу базу під це і робити умови для розвитку цього напрямку.

Курс валют в Абанку

EUR 43.2 44
USD 40.4 41

Курс валют в Абанку

EUR 43.2 44
USD 40.4 41
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / АБанк — покищо найгірший банк що мені поки що зузтрічався