Банк з яким хочеться співпрацювати

kingcity 15 травня 2023, 12:55
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 59
Відгуки про А-Банк писав і раніше.Але хочу вкотре відмітити чітку і професійну роботу банку.Служба підтримки — одна з найкращих в Україні. Звертався минулого тижня. З`єднатись з оператором просто, не потрібно проходити «кола пекла» — багатоступінчаті меню та пояснювати свої проблеми голосовому роботу. Оператор Віталія дала чіткі і конкретні відповіді на мої запитання, без зайвої «води».Також минулого тижня купував побутову техніку, скористався послугою «Плати частинами» (вже не вперше), оформлення відбулось швидко і без жодних проблем.Хочу подякувати, що не дивлячись на важкі часи, банк дав мені немалий ліміт на розстрочку та оплату частинами.
Що хочу побажати — щоб збільшилась кількість пропозицій на придбання товарів в оплату частинами. Так, наприклад, супермаркет техніки «Фокстрот» можна побачити в додатку в переліку підключених до цієї послуги, але реально у «Фокстроті» пропозицій на оплату частинами від А-Банку немає.
А в цілому — ще раз дякую банку за злагоджену роботу і лояльне ставлення до клієнта. Успіхів команді банку!
Абанк
Підтримка Абанку 15 травня 2023, 16:30
Дякуємо Вам за високу оцінку та відгук, нам дуже приємно!
В торговій точці «Фокстрот», дійсно, наразі можливе оформлення договору «Плати частинами» через на Банк тільки через Ваше звернення у магазин. Наші Спеціалісти разом з магазином «Фокстрот» вже працюють над можливістю онлайн-оформлень. Сподіваємось, що Ви оціните! 😊🍏

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8

Курс валют в Абанку

EUR 45 45.8
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Банк з яким хочеться співпрацювати