видали долари 1996 року, які не де не приймають, та не хотіли міняти

korny4 11 квітня 2023, 16:24
Відділення за адресою: Дніпро, масив Тополя-2, 28, корп 6/40
А- Банк, в іншому банку сказали що під ультрафіолетом видно плісняві плями і показали мені.
Хотіла обміняти з чеком видачі. Банк відмовив та ще сказав що такі купюри не видавали.
Хотіла викликати поліцію, камери відмовились показувати.
Касир Верещак Поліна Сергіївна
Крч зіпсували настрій і нерви. Мені прийшлось покласти їх знову на карту і ще тепер повинна платити комісію!!!
Абанк
Підтримка Абанку 11 квітня 2023, 18:12
Доброго дня!
А-банк завжди працює тільки з купюрами в належному стані. Пошкоджених купюр в обігу банку немає, так як ми не працюємо з інкасо. При отриманні купюр, не відходячи від каси, Ви можете переглянути купюри та у разі зауважень змінити їх на інші.
З нашого боку зауважень до купюри немає. Купюру касир прийняв для поповнення картки. Комісія за таку операцію відсутня. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

11 квітня 2023, 18:22
Купюру касир прийняв після того як сказали що викликаємо поліцію, до цьго вона брала їх та кричала що в мене таких купюр ніколи не було, та я вам не видавала їх, хоча чек на руках, як перший раз вас бачу. Огидне обслуговування, ніколи більше до вас не звернусь, тільки нерви від вас.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
12 квітня 2023, 9:54
Нам шкода, що у Вас виникли негативні емоції після відвідування відділення.
При прийнятті купюр, рекомендуємо, завжди перевіряти їх на наявність пошкоджень та у разі зауважень одразу здійснювати обмін.
13 квітня 2023, 7:06
Та там касова культура в деяких відділеннях — на самому дні.
В мене одного разу в Харкові касир взяла картку щоб ввести номер для поповнення готівкою, та просто пішла з нею кудись в підсобне приміщення. Відгук про це магічним фінтом зник з мінфіну, як А-банк почав форсити позицію в рейтингу.
Minfin
Minfin
13 квітня 2023, 7:57
Відповідь надана в особисті повідомлення.
11 квітня 2023, 19:33
Та це вже не перший випадок, теж в Дніпрі

Може потрібно провести перевірку НБУ? бо щось підказує що купури не в належному все-таки стані
SergeyNina
SergeyNina
12 квітня 2023, 7:02
Если доллары/евро хранились в файлах, трехлитровых банках, сыром месте то на старых долларах плесень может появиться и за сутки. Кассир и скорее всего клиент который получил не виноват. Виноват тот, кто сдал их. Возможно он их специально обработал спец. средством чтобы сдать, а плесень появилась позже. Банку респект что забрал купюру.
13 квітня 2023, 7:05
До чого тут умови зберігання, коли людині видали долари 1996 року, які не мають сучасного захисту та рекомендовано іх обмін на купюри нового зразка (за що банк ще й може стягнути комісію). Банку невигідно тримати ті банкноти, а відправити в банк-кореспондент за кордон зараз може бути проблематично. Тому касири приглядаються до клієнтів, та час від часу намаються злити в оберт це лайно. В обмінниках роблять так само. Я постійно перевіряю кожну купюру в тому числі й на рік виготовлення незалежно від стану.

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / видали долари 1996 року, які не де не приймають, та не хотіли міняти