Не віддають депозити

smirosh 5 грудня 2022, 15:36
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 35
Прочекав 40 хвилин у касі, щоб отримати виплату депозиту, на що сказали нема валюти, і запропонували лише 200 доларів на 1 людину, отже валюта є, просто не хочуть видавати. Співпрацювати надалі з брехунами не бачу сенсу.
Абанк
Amalia MR 6 грудня 2022, 10:00
Ми працюємо в рамках готівки, яка нам надходить від Monobank, для видачі валюти клієнтам Monobank, тому у відділеннях не завжди може бути доступна сума, в повному обсязі, для зняття.
Ми робимо все, що б всі Клієнти отримували якісний сервіс, тому при зверненні у відділення Ви можете отримати суму, яка доступна для видачі на момент Вашого звернення та в рамках лімітів НБУ — до 100 000 грн. в еквіваленті.

5 грудня 2022, 15:38
Во многих банках сейчас лучше заранее резервировать валюту, я скока раз в а-банке заказывал и снимал не было проблем.
5 грудня 2022, 16:00
Це депозит від моно.
в іншому відділенні таку функцію пропонували, рахунок відкрив але в резерві відмовили. І тут намахали, і рахунок дарма відкривав.
5 грудня 2022, 16:08
Так, а причем а-банк к моно? в моно и получайте депозит, а-банк вообще тут не причем
5 грудня 2022, 16:12
Вобще-вобще? ви працівник а-банку?
а-банк — партнер моно, який по договору має виплатити депозит, на вибір клієнта, так як не в кожному місті країни є універсал банк.
6 грудня 2022, 10:23
Вы приходите в магазин за хлебом, а его там нет. Так что магаз виноват что ему поставщик не привез его?
Для того чтоб абанк вам выдал валюту, моно должен его предварительно зарезервировать, купить и передать абанку, чтоб его отделение могло выдать. Т.к. моно ничего не купил, то а-банк вам ничего и не выдал соответственно.
Я как и другие клиенты абанка получал свою валюту без проблем, а вы вину своего карманного монобанка перекладываете на нормальный банк
7 грудня 2022, 14:11
Паставщік хлєба і банк-партнер це зовсім різні речі, пане працівнику банку!
ви, мабут, свою валюту хлібом отримуєте.
8 грудня 2022, 10:03
Я свою валюту в абанке уже 3 раза получил четко в срок, то что банк нормальный и своим клиентам выдает вовремя деньги вовремя, а ваш монобанк не перевел банку-партнеру деньги и еще что-то требуете с него
5 грудня 2022, 16:02
По суті не віддають депозити, хоч і валюта в касі є.
тепер за депозитом хіба в Київ їхати?
І як такий сервіс можна назвати?
5 грудня 2022, 16:10
Клиенты моно сейчас в пролете. Да, Киев, Львов и Днепр остались
5 грудня 2022, 16:14
«прольотний банк» шо ваш а-банк що моно
5 грудня 2022, 16:44
Валюта в касі була, було запропоновано видача лише 200 доларів на 1 людину.
Danilich
Danilich
7 грудня 2022, 17:43
Https://minfin.com.ua/company/monobank/review/309427/

щманябанк своих клиентов кидает на валюту, а вы прибежали жаловаться в совершенно другой банк который вообще не обязан обслуживать клиентов других банков.
Рекомендую там оставить негативный отзыв, обычно недовольным саппорт котобанка пытается впервую очередь найти валюту, чтоб побыстрее решить проблему
yuriy84
yuriy84
12 грудня 2022, 23:59
У Вінниці неможливо зарезервувати валюту ні для моно депозита, ні для депозита а-абанку. Навіть дізнатись про наявність валюти у відділенні по телефону неможливо. Віддають тільки те, що є в кассі. Звертались в підтримку, відповіли, що можна замовити валюту тільки на інше місто! Тобто, щоб забрати депозит я маю їхати в інше місто, або ходити у відділення кожний день як на роботу!

Курс валют в Абанку

USD 41 41.6