Обслуговування касира А-Банку Липяк Сона

koptykhserg 1 грудня 2022, 13:14
Відділення за адресою: Львів, вул. Під Дубом, 4
Я раз на місяць користуюся послугами каси А-Банку у Львові по вулиці Під Дубом 4 і в більшості мені щастить попасти на касира Сона, яка являється для мене прикладом клієнтоорієнтованості і зацікавленому підході до обслуговування клієнтів. Чекаючи в черзі я неодноразово чув, як до неї звертаються люди із різними запитаннями, а також допомогою. Одного разу людина не могла зняти гроші із картки через ліміти і Сона шукала різні варіанти, як можна допомогти і вирішити проблему (в деталі я не вдаюся). Іншим разом вона терпляче :) допомагала бабусі, яка довго нічого не розуміла і не могла знайти квитанцію, а також зняти гроші. І це тільки те, що я застав ходячи раз в місяць в це відділення, впевнений такий історій дуже багато. Я перший разу зустрічаю людину, яка щиро хоче допомогти клієнту. Про це багато пишуть в книжках з бізнес літератури відвідують тренінги, а тут просто звичайна робота касира, яка створює надзвичайно круте враження про компанію.
Абанк
Підтримка Абанку 1 грудня 2022, 13:49
Доброго дня! Дякуємо за відгук і високу оцінку, нам дуже приємно що Ви оцінили роботу наших Співробітників! Завжди раді бачити Вас знов у наших відділеннях! 🍏😊

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Обслуговування касира А-Банку Липяк Сона