Прощення заборгованості за відсотками

lion1608 28 червня 2022, 16:47
Сьогодні, 28.06.2022 мені надійшла смс від банку наступного змісту :« Світлана! Банк гарантує прощення заборгованості за відсотками у розмірі 2167,36 грн при виконанні Вами умов за кредитними договорами у поточному місяці. Внесіть мінімальний платіж по кредиту: «Картка «Зелена»"-1396,23 грн до 2022−06−30 на 4323…33
У разі невиконання оплат за вашими кредитними зобов’язаннями банк буде змушений передати інформацію про прострочення ваших платежів до Українського Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Це негативно може позначитися на Вашій репутації та вплинути на можливість майбутнього кредитування не тільки в А-Банку, а й у інших банках. Гарного Вам дня!»
Отримавши вищевказану смс я одразу ж сплатила суму в 1400,00грн та зателефонувала представнику банка за телефоном 3777 з метою дізнатися коли саме будуть списані %, як гарантувалося у смс повідомленні. На що працівник банку мені відповів, що перед тим як сплачувати вказану суму, я повинна була зателефонувати до банку (навіщо???) і тільки потім перераховувати кошти. А тепер-все (!), банк ніяких відсотків «простити» не може, бо я заздалегідь не зателефонувала… У мене питання-де в смс повідомленні було вказано про необхідність попереднього дзвінка? Де виконання гарантій банку про прощення заборгованості за %, про які банк мені «гарантує» в разі сплати мінімального платежу за кредитом? Що коїться? Банк погрожує мені зіпсувати кредитну історію та репутацію, а сам не виконує власних гарантій? Я не перший рік клієнт банку, чекаю пояснень як саме реагувати на таке відношення до клієнтів, та яким чином банк відповідає за свої «гарантії», які красномовно надіслані в смс повідомленні?
абанк
Підтримка àбанку 28 червня 2022, 17:58
Доброго дня!
Перерахунок та списання відсотків, за Вашою карткою «Зелена», у зазначеній сумі, буде виконано до кінця цього місяця.
Приносимо вибачення за непорозуміння при розмові з нашим Співробітником. Сподіваємось, що дана ситуація не вплине на нашу подальшу співпрацю.

28 червня 2022, 18:10
А вы обратили внимания, господа? Когда кто-то пытается «набить «рейтинг, А банку — то это пишут боты, которые даже своих реальных данных на «минфине «не оставляют.

И именно поэтому их попытки набить рейтинг, А банку и не засчитываются. А как пишут реальные люди реальные отзывы, то их попытки засчитываются. И в этих отзывах отнюдь не лестные слова об А банке.

То то я смотрю — банк то реально ***, средней такой паршивости, а тут как под копирку боты начинают о нем хорошие отзывы писать массово. Хорошо все таки, что сайт «минфин» не засчитывает попытки от ботов, которые не оставляют своих реальных данных. А то бы «А банк» имел бы оценку 10 из 5 возможных и легко бы обошел «Банк оф Америка»
Підтримка àбанку
Підтримка àбанку
28 червня 2022, 18:23
Добрый день! Решение о зачислении отзывов принимают Модераторы сайта, на основании анализа многих факторов. Все отзывы на сайте «Минфин» реальные и основанные на опыте наших клиентов.
28 червня 2022, 18:36
Да — да. Я заметил как сейчас идет конкретная волна по «надуванию рейтинга» А банку

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6

Курс валют в абанку

EUR 45 45.9
USD 41 41.6
Головна / Банки України 🏦 / абанк 💰 / Відгуки про абанку 📝 / Прощення заборгованості за відсотками