Дякую за лояльність

kingcity 11 червня 2022, 22:32
Відділення за адресою: Львів, пр-т Червоної Калини, 59
Клієнтом банку я є вже більше року і ще ні разу не пожалкував, що ним став.Ввічливі і компетентні працівники відділення, дієва служба підтримки — на проблеми реагують і їх вирішують. Зручний мобільний додаток, який поступово вдосконалюється.
Але особливо хочу відзначити роботу банку під час війни. Не було жодного збою з розрахунками карткою чи у роботі додатку. А також хочу сказати про ставлення до клієнтів у такий важкий час. Мій кредитний ліміт (щоправда, він у мене невеликий), не був обнулений з початком війни, як це робилось у інших банках. Послуга розстрочки/оплати частинами деякий час не працювала, але після її відновлення мені встановили ліміт на неї навіть більший, ніж був до війни! І це зараз стало мені у пригоді. Назріла необхідність замінити дещо з побутової техніки. Враховуючи нинішню важку ситуацію, пов`язану з війною — погіршення логістики, зростання курсу валюти і т.д., а також глобальну проблему дефіциту напівпровідників, вирішив не затягувати з цим. І мені дуже допомогла «оплата частинами» від А-банку — я зміг купити необхідну техніку з меншим навантаженням на сімейний бюджет. Окремо хочу згадати за одну «фішку» а-банківської оплати частинами — можливість часткового погашення заборгованості достроково (у інших банках достроково погасити заборгованість по оплаті частинами можна лише повністю). Це корисна функція, дає можливість скоріше гасити заборгованість при наявності коштів. Дякую А-банку за професійність, а особливо — за розуміння та лояльність до клієнта у нелегкі часи.
Абанк
Підтримка Абанку 12 червня 2022, 8:44