Теж з невідомих причин скасували кредитний ліміт (Питання вирішене, 09.11.2021)

Denain 5 листопада 2021, 14:20
Два роки користувався «Зеленою» карткою. Зазвичай власними коштами. Приємний кешбек, ще й якісь невеличкі відсотки капали за зберігання власних коштів. Поступово збільшувався кредитний ліміт, аж до 60 тис. Не те, щоб він мені був дуже потрібний, але якось відчувався спокій. В разі чого є «подушка безпеки». Без попередження ліміт обнулили, нічого не пояснють — за що, чому? Лише одне — «рішення банку». Мабуть у банка проблеми? Швидко забрав всі власні кошти. Якщо я не потрібний банку як клієнт, то навіщо мені потрібний цей банк? Аналогічних пропозицій зараз на ринку безліч. Але реально — шкода. Дійсно приємний і дружній банк, непоганий кол-центр, бажання допомогти. Але співробітники самі схоже в розпачі від рішення керівництва.
Абанк
Підтримка Абанку 5 листопада 2021, 20:45
Доброго вечора! Шкода, що Ви відчули незручності в зазначеній ситуації. Ми цінуємо Ваш вибір нашого Банку, проте рішення про надання кредитного ліміту встановлюється індивідуально Банком. Є безліч чинників, які впливають на надання кредитного ліміту, серед яких кредитна історія в А-Банку і в зовнішньому бюро кредитних історій. Ми будемо раді розглянути Ваше питання детальніше. Просимо Вас надати Нам відповідь у приватному повідомленні.

Tatyana1107
Tatyana1107
5 листопада 2021, 19:00
Банк был неплохой до 04.11.2021 года. Бог с ним уже что до дошноты доставали звонками с предложением кредитов, так теперь когда деньги оказались нужны срезали под 0 кредитный лимит без предупреждения и озвучивания причин Кредитная история у меня хорошая, кредитов нет вообще, все носила в льготный период, зарплата тоже норм. Но по каким-то непонятным причинам имеет кредит 0. Марионетки на горячей линии ничего объяснить не могут. Итог- когда не нужно навязывали кредиты когда появилась необходимость в кредитной карте сделали лимит 0. Вопрос- зачем они нужны когда в трудную минуту подставили подножку? Очень возмущена происходящим. Вывод÷ банк нестабильный, ненадёжный, имеет финансовые проблемы. Отношения с банком разрываю и не советую людям связываться с этим банком. Разочарование неизбежно
5 листопада 2021, 20:51
Добрый вечер! Решение об установлении суммы лимита принимается индивидуально по каждому Клиенту, исходя из множества факторов — это кредитная нагрузка, кредитная история, уровень дохода, наличие депозитных счетов. Также решение по лимиту может пересматриваться Банком с учетом пользования картой, в том числе и в счет личных средств, предоставлением дополнительной информации и с изменением кредитной истории. Для возможности детальнее разобраться в Вашем вопросе, просим Вас ответить нам в личном сообщении.
6 листопада 2021, 16:50
Знову стандартна відписка. З такою кількістю користувачів, що були позбавлені кредитного ліміту маячня про «індивідуальний підхід» виглядає цинічно. Ніхто так і не пояснив, чому кредитного ліміту позбавили саме мене, чому саме я зненацька втратив довіру? Вочевидь банк готується до штучного банкрутства. Тримати в ньому свої гроші не варто.
9 листопада 2021, 7:28
Проблема врешті вирішилася, дякую. При особистому зверненні у відділення кредитний ліміт відновлено. Обслуговування виключно ввічливе і коректне. Втим все одно не розумію, навіщо в чиюсь світлу голову прийшла думка влаштувати цей квест під час карантину. Я — лікар який працює в ковідній реанімації. Банку дійсно вконче потрібно, щоб я наразі вештався по вашим відділенням? Звісно ж я вакцинований, але …
9 листопада 2021, 12:36
Доброго дня! Раді, що питання вирішено. Завжди раді допомогти Вам! :)
12 листопада 2021, 15:31
Немає слів! Кредитний ліміт, що був відновлений протримався … 2 дні і знову скасований до 0! Ви знущаєтеся з вашими «індивідуальними підходами»? Ноги моєї більше не буде у Вашому «індивідуальному» банку і всім кого знаю пораджу.

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку

Головна / Банки України 🏦 / Абанк 💰 / Відгуки про Абанку 📝 / Теж з невідомих причин скасували кредитний ліміт (Питання вирішене, 09.11.2021)