Swift

05487881 4 березня 2021, 15:45
Хотів отримати свіфт платіж, від etoro, все відправили кошти банк отримав, попросили написати заяву та отримати довідку від etoro, через 9 днів надав, тепер їм не підходить, хочуть уже інші документи «Очікуємо від Вас: 1) довідку або свифт про проведену інвестиції з ПриватБанк 2) витяг про реєстрацію в програмі Е-ліміт 3) відповідь на офіційний запит від Банку який відправлений на пошту»
Зрозумів, що краще відмовитися від платежу або зробити повернення. Висновок витратив багато часу, 25$ доларів на комісію отримав тільки головну біль і ще більше часу в подальшому при поверненні платежу…
Абанк
Підтримка Абанку 4 березня 2021, 15:59
Доброго дня, Олег!
Банк зобов’язаний здійснювати валютні операції резидентів, на які поширюються ліміти, визначені в пунктах 88, 89 розділу IХ цього Положення (далі в цьому розділі — Валютні операції), з використанням АІС «Е-ліміти». 88. Фізичній особі-резиденту дозволяється здійснювати валютні операції з переказу коштів з України/на поточні рахунки нерезидентів — юридичних осіб, відкриті в Україні (крім інвестиційних рахунків), з метою виконання власних зобов’язань перед нерезидентом за договором страхування життя/зі здійснення інвестиції за кордон/розміщення коштів на власному рахунку за межами України/надання нерезиденту позики (поворотної фінансової допомоги) в іноземній валюті протягом календарного року на загальну суму, що не має перевищувати в сукупності 200 000 євро включно (еквівалент цієї суми в іншій іноземній валюті/гривні за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим Національним банком на дату здійснення відповідної операції). {Абзац перший пункту 88 розділу IX із змінами, внесеними згідно з Постановами Національного банку № 35 від 06.02.2019, № 149 від 12.12.2019, № 14 від 03.02.2021} https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0005500-19#Text
Після надання Вами документів по запиту Банк зможе зарахувати кошти на Ваш рахунок.

4 березня 2021, 19:23
Доброго дня!
Бажання займатись, цим в мене більше немає. Я надав довідку від eToro на писав заяву, більше витрачати на це час в мене бажання немає. Краще повернути платіж назад, та вивести в ПриватБанк або на Скріл, інших варіантів, інших варіантів рішення цього питання немає.
Підтримка Абанку
Підтримка Абанку
5 березня 2021, 15:05
Доброго дня!
Надання вказаних раніше документів вимагає Постанова Національного банку № 35 від 06.02.2019, № 149 від 12.12.2019, № 14 від 03.02.2021} https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0005500−19#Text

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку