Увага шахраї !!!

andi2010 4 лютого 2021, 21:45
Увага шахраї!!!
На телеграм каналі з продажу пального на різних АЗС, яким керує @pavel_talon (так він записаний в телеграм) обдурюють людей. Після оплати суми за пальне людина блокується, і @pavel_talon зразу же пропадає.
Реквізити карток А-Банк:
5375 2351 0596 0411 — картка на які відправляв гроші;
4323 3870 2903 8224 — картка яку він мені теж кідправив (написав що помилково, що вона дружини)
Маю фото обох карток які дійсно належать А-Банк.
Будьте уважні! Не купляйтеся на дешевше пальне!!!
Абанк
Підтримка Абанку 5 лютого 2021, 16:20
Доброго дня!
Шкодуємо, що потрапили в таку ситуацію, з радістю зафіксуємо, перевіримо інформацію. Напишіть нам, будь ласка, в особисте повідомлення дату, суму операції та Ваш мобільний номер телефону.

Італій .
Італій .
4 лютого 2021, 23:54
А банк тут при чём?
8 лютого 2021, 23:24
Добрий вечір! Доповнення.
Нарешті найшов телеграм канал на якому працює шахрай @pavel_talon (так він записаний в телеграм). Рекламу на канал вибиває у facebook.
Ссилка на лелеграм канал:
Це ШАХРАЙ !!! Нівякому разі не скидайте йому гроші!
20 лютого 2021, 22:33
Добрий вечір!
Мій негативний відгук ніяк не стосується банку, а тільки одного з його користувачів!
Зато він допомагає іншим людям не попастися, і не відправити гроші шахраєві. На сьогоднішній день шахрай у групі з ніком @talon_pavel (так він записаний в телеграм). Якщо переіменувався значить відгук діє))))
9 березня 2021, 21:15
Добрий вечір!
Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @talon_pavlo (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
30 травня 2021, 20:12
Добрий вечір!
Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @pavlo_talon (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
27 червня 2021, 20:07
Добрий вечір!
Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @pasha_talon (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
14 вересня 2021, 23:08
Добрий вечір! Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @ukraine_toplivo (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
30 листопада 2021, 23:31
Добрий вечір! Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @ukraine_talon (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
romankorn
romankorn
31 липня 2021, 19:54
Добрий вечір шахрай @pasha_talon в телеграм і далі працює, не скидайте гроші ! Прошу банк звернути увагу № рахунку по якому він працює 4323357029759590(до банку претензій не маю, просто щоб застерегти інших, і по можливості службу безпеки банку перевірити номер)
7 серпня 2021, 19:52
Блин! Сегодня повелся на этого павлв. Скинул ему 1050 грн. Ну и естественно дальше молчение. связался с монобанокм (с их карты я переводил деньки). говорят ничем не могут помочь. идите в полицию. сегодня суббота. полиция в лучшем случае сможет отреагировать с понедельника. и то не факт. так получается монобанк помогает мошеннику скрыться? можно же както заблокировать транзакцию? короче тысча грн тютю. это уже не первый случай с моно. как-то перечислил на олх 200 грн девушке за аппарат измерения давления. моно тоже никак не отреагировал. отправил в полицию там в свою очередь меня послали \с моими 200 грн. отказавшись принимать заяву. так что полиция и банки явно в какомто сговоре с мошенниками. вот…
7 серпня 2021, 20:00
Монобанк никак не отреагировал на мое обращение. говорит, идите в полицию. полиция в свою очередь не хочет принимать заявление. номер карты павла 4323357029759590. не ведитесь. никто не хочет помогать. а в абанке могли бы и проверить этого клиента. да кому это надо? они в сговоре!
7 серпня 2021, 20:22
Пришел в полицию. 7.08.21 20:20. Сидит парень на входе. говорит.: ниче не знаю. приходите в понедельник. ничего принимать не буду. обращайтесь в банк. Круто!
muzvred
muzvred
4 жовтня 2021, 14:06
Мошенники, подтверждаю. Вот здесь собрана информация о деятельности этих проходимцев https://t.me/moshenniki_toplivo
Вот ещё их адрес в телеграмме @ukraine_toplivo
Под таким названием проходит реклама в фейсбуке и группа в телеграмме: «Талоны на бензин / газ/дизель Украина»
Пишут, что работают только по предоплате. Меня лично развели на 1100 грн. Сделал перевод и через неполные сутки исчезла вся переписка из телеграмма. Не сразу. а через вермя. Концы в воду.
Сам виноват, конечно. Не почуял подвоха. Когда я спросил этого деятеля, как он прокомментирует этот пост на минфине, он ответил — конкуренты! И знаете, почему я ему поверил? Потому что здесь очень мало записей. Похоже на чат с ботами. То ли людям чхать на свои же деньги, то ли. Не знаю. Если здесь отпишется максимальное количество людей, ими кинутых, пост получит больше доверия у тех, кто только собирается переводить деньги этим шахраям. У них идёт реклама по фейсбуку и кол-во пользователей, которых они разведут — будет расти.
И ещё. Если кто узнает местонахождение этих кидал, не пожалейте букв — сообщите мне. Я тоже хочу с ними пообщаться.
15 травня 2022, 21:46
Будьте обережні. Шахраї відновили роботу. Не відправляйте їм гроші. Ніяких талонів він не відправляє.
26 травня 2022, 0:06
Добрий вечір! Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @ukraine_talon_sale (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
anadro
anadro
23 червня 2022, 22:10
А як ви можете довести, що він мошенник? Дякую
24 липня 2022, 8:48
Закажіть у нього пальне в телеграм каналі, я якраз скинув нову ссилку, і самі побачите шахрай він чи ні.
24 липня 2022, 8:43
Добрий день! Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @ukraine_talon_sales (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!
25 лютого 2024, 3:27
Доброї ночі! Доповнення!!! Шахрай знову переіменувався @taloni_toplivo_ua (так він записаний в телеграм). Будьте обережні. Не перекидайте йому гроші це шахрай!!!

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку