Іпотека

Тарас Кіріченко 4 грудня 2019, 11:55
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Батумська, 11
Добрий день! В 2007 був оформлений іпотечний кредит в Приват банку. В 2008 році мені випадково стало відомо, що мій іпотечний кредит переведений в А-Банк. Мене особисто не повідомляли про передачу мого кредита до іншого банку. Щоб з'ясувати який залишок по кредиту я звернувся до відділення А-Банку, під час спілкування з представником банку мені повідомили, що в мене існує протермінована заборгованість. Я неодноразово звертався в банк, щоб з'ясувати чому саме виникла протермінована заборгованість. Відповіді щодо виникнення протермінованої заборгованості, саме коли, в зв'язку з чим виникла дана протермінована забогованість, я не отримав. Мені постійно телефонують невідомі особи, які представляються представниками А-Банку, які в усній формі мені пояснюють, що вони працюють з А-Банком по договору аутсорсинга. Дані представники не надають відповідних документів для ознайомлення, постійно погрожують, якщо я не внесу суму до повного погашення, то мій будинок буде виставлено на продаж від банку. Щомісячний платіж по кредиту я сплачую кожного місяця. Прошу надати повне роз'яснення саме в зв'язку з чим та коли виникла протермінована заборгованість. Прошу надати пояснення чому мене не було повідомлено про передачу мого іпотечного кредиту до іншого банку, чому коли виникла протермінована заборгованість представники банку не повідомили що існує протермінована заборгованість.
Абанк
4 грудня 2019, 13:38
Доброго дня! Для того, щоб ми мали можливість перевірити необхідну інформацію і розібратися в даній ситуації, дайте відповідь, будь ласка, нам в особистому повідомленні.

4 грудня 2019, 14:07
Такое впечатление, что кто то из привата в карты проиграл клиента. А банку. Иначе эту идиотсткую ситуацию не назвать.
4 грудня 2019, 16:00
В тому і річ, що ситуація легко сказано що ідіотична. До керівництва потрапити не можливо Відправляють до якихось шарлатанів, які погрожують та вимагають внести суму, яка не відповідає моєму графіку. Їхню суму не обгрунтовують, не підтверджують документально.
4 грудня 2019, 17:04
Тарас, наш банк прагне надавати Клієнтам обслуговування максимально високого рівня і ми у жодному разі не залишаємо Ваше питання без уваги. Питання вже на контролі у банку і їм займаються. Чекайте, будь ласка, з Вами зв'яжуться наші фахівці.
5 грудня 2019, 8:35
Дякую за увагу, сподіваюсь, що банк буде діяти неупереджено та візьме до уваги всі обставини, перегляне своє відношення до клієнтів та буде співпрацювати з урахуванням всіх обставин.
5 грудня 2019, 12:14
Тарас, доброго дня! Дякуємо за Ваш сигнал, такий зворотний зв'язок дуже важливий для нас.
10 грудня 2019, 14:09
Банк невідомого походження))))!!!!! Чому? Після мого звернення почав мені телефонувати Віталій тел. 0567976363 та представлятися представником банку, який вимагав привезти наш екземпляр договору)))) В мене питання якщо в банка не має договору на підставі чого стягується з мене плата, виставляється протермінованість платежів, нараховується пеня проценти. Прошу надати мені копію договору згідно якого стягується з мене щомісячна плата, нараховується протермінованість платежів, нараховується пеня, проценти. Вимагаю надати договір факторингу або відступлення право вимоги іпотеки та відступлення право вимоги за кредитним договором, згідно якого права по моєму кредиту були передані від Приват Банка до А-Банка.
10 грудня 2019, 14:51
Доброго дня,Тарас! Ми розуміємо, що виникла неприємна ситуація. Ваше питання на контролі. Після вирішення питання ми з Вами обов'язково зв'яжемося.
11 грудня 2019, 10:18
Доброго дня, Тарас! Наші фахівці працюють над вирішенням питань по Ваших зверненнях і обов'язково поінформують Вас про результат. З нашого боку буде докладено максимум зусиль для вирішення Вашого питання.
6 лютого 2020, 10:10
Питання не вирішене. Надійшла письмова відповідь від банку в якій банк повідомив такого клієнта П.І.Б. в банку не існує. Почали телефонувати колектори та погрожувати, що починають процедуру переоформлення будинку у власність банку. Саме цікаво яким чином, не маючи договору іпотеки, не маючи такого клієнта, як Кіріченко Тарас Васильович, яке відношення банк має до мого майна???
6 лютого 2020, 12:03
Попахивает диким мошенничеством. Пишите заявление в полицию.
7 лютого 2020, 18:43
Доброго вечора , Тарас. Щодо запиту , хочемо зазначити, що Банк не має можливості консультувати 3-х осіб з питань, що мають в собі персональну інформацію Вас як Клієнта, згідно з законом України Про банки і банківську діяльність. Тому радимо особисто Вам перевірити інформацію звернувшись з фінансового  номера телефона на номер 7776(цілодобовий центр підтримки Клієнтів А-Банку), в чат-онлайн з нашого інтернет-банкінгу  https://a24m.a-bank.com.ua/ або сайту А-Банку  https://a-bank.com.ua/(розділ «Задати питання»).

Курс валют в Абанку

Курс валют в Абанку