Мінфін - Курси валют України

Встановити
4 грудня 2023, 18:06

Польща вимагатиме скасування транспортного безвізу для України — прем'єр Моравецький

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив у понеділок, 4 грудня, що Польща знову вимагатиме відновлення дозволів, які обмежують транзит українських далекобійників через кордон. Про це повідомляє Sky News.

► Підписуйтесь на телеграм-канал «Мінфіну»: головні фінансові новини

«Ми будемо дуже рішуче і недвозначно вимагати відновлення дозволів на транспорт для українських водіїв», — заявив Моравецький журналістам.

Схема дозволів на в'їзд до ЄС для українських водіїв була скасована після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну минулого року.

Спочатку польських далекобійників підтримав Міністр інфраструктури Польщі Анджей Адамчик. Акція протесту триває з 6 листопада. Активісти перекрили 4 пропускні пункти на кордоні з Україною.

Раніше «Мінфін» писав, що на ранок, 4 грудня, на кордоні з Польщею у черзі стоять 2,5 тис вантажівок.

Детально про причини перекриття кордону читайте тут: Україна та Польща почали домовлятись про розблокування кордону

Автор:
Ярослав Голобородько
Редактор стрічки новин Ярослав Голобородько
Пише на теми: Макроекономіка, фондовий ринок, криптовалюта

Коментарі - 8

+
+120
extremumlife
extremumlife
4 грудня 2023, 20:40
#
Муравецький давай, допобачення, твій час пройшов. Твоя партія піс піс сробила скрізь. Дятли ви тупі. Зіпсували відносини і хочете далі підсираєте Туску, щоб вони на місцевих виборах програли, через те, що доведеться приймати непопулярні рішення через вас.
+
+29
Rubi0
Rubi0
5 грудня 2023, 9:44
#
Его партия вроде около 40% мест в парламенте заняла. С чего вы взяли что его «час пішов» ? Он как минимум может просто вывести своих сторонников и перекрыть дороги.
+
0
extremumlife
extremumlife
5 грудня 2023, 12:06
#
Люди, які хочуть добра для своєї країни і своїх співвітчизників, не поводяться так, як вони. І рейтинг часто може нічого не визначати. В овоча теж була підтримка на момент втечі досить висока і рейтинг. Але йому це не допомогло. Тут трохи інший випадок. Але поведінка така сама — гидка. І якщо нова влада зможе виправити проблеми, які створила стара і нормально донести ці досягнення людям, провівши роз’яснення, що наробила стара, причини і наслідки цього, то про ПІСиків вже можна буде забути. Але якщо нова влада наробить багато дитячих помилок і не буде професійною і ефективною, то звісно, ПІСики можуть повернутися. Кожна влада знищує і звеличує себе самостійно. Або закопує своє майбутнє, або розкриває свою велич, щоб показати її народу і надихати його нею) звісно, люди, які прийшли туди через свої егоїстичні амбіції, будуть йти з влади приблизно так, як ці. Недостойно.
+
+75
matroskin
matroskin
4 грудня 2023, 21:05
#
Я от не розумію таких людей, знає що залишилось тиждень, ні…вимагатиме він.
+
+15
Genna Smatko
Genna Smatko
4 грудня 2023, 23:38
#
Треба закрити весь імпорт з європи. Вони ж частина європи?
+
0
Три літри
Три літри
5 грудня 2023, 7:12
#
Mateusz, do widzenia
+
0
SkrudjMacduck
SkrudjMacduck
5 грудня 2023, 8:02
#
Ця заява то випердок демократії. Ляпнув шопопало, бульки підуть, може хтось і повірить. А хто дочитується, що йому ще пару днів лишилося? Фанати вірять в камбек, треба тримати реноме.
+
0
BOXX
BOXX
5 грудня 2023, 11:11
#
Польща лише ворота в ЄС ! Нефіг диктувати умови Євросоюзу. Поляки самі себе поставили на коліна в цбому бізнесі.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися