Китай объявил о введении 84%-ной пошлины на продукцию из США в ответ на действия Дональда Трампа. Об этом сообщает Bloomberg.
Тарифная война: Китай не отступает и поднимает пошлину для США до 84%

► Подписывайтесь на телеграмм-канал «Минфина»: главные финансовые новости
Новые тарифы вступят в силу с четверга, 10 апреля. В то же время Министерство торговли Китая усилило давление, добавив 12 американских компаний в список экспортного контроля и внеся 6 других в список «ненадежных организаций».
Этот шаг Пекина стал очередным обострением торговой войны, демонстрируя готовность Китая отвечать на американские пошлины с не меньшей силой.
Тарифное наступление Трампа
2 апреля Трамп объявил о введении самых масштабных за столетие пошлин на почти весь импорт в США. Базовая ставка составит 10%, а для отдельных стран будут действовать зеркальные тарифы, рассчитанные в зависимости от торгового дефицита с этими государствами.
9 апреля вступили в силу новые указы о «возмездных» пошлинах на товары из 57 стран. Они добавляют в базовые 10% еще один слой ограничений: для Китая общая ставка достигла 104%, для других стран — от 17% до 50%.
Комментарии - 17
«
У доларовому вираженні обсяг зовнішньої торгівлі товарами країни з січня по липень становив 3,5 трлн дол. США. Зокрема, експорт досяг 2,01 трлн дол. США, а імпорт — 1,49 трлн дол. США.
»
Зовнішньоторговельний обіг Китаю за січень-липень 2024 року зріс на 6,2%
2024-08-08 14:24:59
Це для Росії Китай єдиний і тому стратегічний партнер — бо інших немає
А для Китая Росія це просто сировиннй придаток.
США для нас не стратегічний партнер — ти з анабіозу вранці вийшов чи як в тебе вдаєтся ігнорувати новини останніх років?
по-друге в ЄС герр Штрауструмпф навіть як захотів би не може змусити владу федеративної республіки змусити щось зробити заради себе — а Трумп хоче саме поступок з боку держави Німеччина і саме про ці свої еротичні фантазії він намедні розповідав
Ну то пройдуть товари через фірму прокладку в Норвегії, Британії, або іншій європейській країні НЕ члені ЄС і всьо буде добре. Да вкінці кінців, Україна може відправити від себе і на цьому добре заробити.
Позиції можуть бути дуже цікавими — наприклад ініціювати раунд переговорів з китаєм замість сша. Щоправда європа все ще в рабстві ілюзій, що сша може вивести свої війська з єс, що сша так чи інакше все одно зроблять.