Финансовый аналитик Алексей Козырев говорит об анонсированном вероятном переходе к привязке гривны с доллара на евро:
29 января 2025, 16:30
Читати українською
Украина перейдет на евро: стоит ли украинцам сдавать доллары и скупать евро (видео)
Источник:
Минфин
Комментарии - 21
Довідково
15 жовт. 2024 16:19
Національний банк України пропонує для громадського обговорення проєкт нових
підходів до розрахунків та оприлюднення індикаторів валютного ринку (далі - проєкт).
Проєктом передбачено:
— запровадження нового бенчмарка валютного ринку — довідкового значення
курсу гривні до євро станом на 12:00.
https://bit.ly/3Eh5VNZ
Але на сьогодні навіть таке копійчане нововведення, як щоденна публікація довідкового
значення курсу гривні до євро станом на 12:00 — досі не введено і коли почне публікуватись,
наразі нікому не відомо…
А єксперт вже мріє про повний перехід на евро…
Я как обычный человек понимаю просто, привязка к Евро мало что меняет, только плюшки по курсу будь мы привязаны к Евро и он креп уже как мы привязались, товары за баксы нам бы дешевели. Но похоже с такой динамикой к Евро не выгодно на данный момент.
типовий тупой хайп, хіба в перший раз?
До речі і вона сама теж підкреслювала — що це буде без курсових шоків, в спокійному форматі для українців та бізнесу — про що я теж в ролику озвучив. Тому — ніякого хайпу я не роблю, просто прокоментував ту новину, що озвучили ЗМІ та висказав свою думку. Тому що в мене все це багато наших користувачів тут питали та просили зняти по цьому питанню окремий ролик. Тому його і зняв. Все буде добре — не хвилюйтеся.
ми і не хвилювались, уж я так точно
мені, як і Qwerty1999 не сподобавстя дурний меседж заголовка який повністю не співпадає з тим, Олексію, що ви зараз написали
я як раз там говорю про те, що це буде не за один день, і даже не за рік, а може бути потенційно тільки поступово та без якихось перекосів
так я це і так розумію
добре що ви це пояснюєте зрадофілам, але ж заголовок як раз в дусі того що зрадофіли думають, а не в дусі того що кажете ви
Я опубликовал текст с официального сайта НБУ, где нет и намека о каком-то
будущем переходе на евро, кроме введения в обозримом будущем ещё одного
индикатора валютного рынка и не более того…
Аналогично, рекомендую перейти по ссылке и ознакомиться…
Да и спорить на счет отфонарных заголовков уже реально надоело…
Заголовок: Україна замінить долар на євро: чому це важливо, та як позначиться на громадянах — пояснюють експерти
А головний меседж статті: Звичайні громадяни України абсолютно не відчують цієї різниці
Олексій, ви правда не бачите що меседж статті у Діалога та її заголовок є протилежними? У вас (не у вас особисто, а у новинної статті Мінфіну) те саме. Я думаю ви все чудово зрозуміли, але через корпоративну солідарність не можете критикувати стиль редакції.
от тут ви пане, просто пальцем в небо
якщо ви знаєте про проблемний банк Ідеябанк (український) то можливо знаєте про його скандального власника, а якщо знаєте про власника то може читали і про інші проблеми польського банківського ринка — іпотеки у франку
Бо в них багато протиріч з ЄС, включно міграційної політики
Моя неекспертна думка: що євро, що бакс однаково можуть мати коливання курсу що власне бакс нам вчергове і продемонстрував пілся інагурації Трампа.
Вкладаючи у євро, ми вкладається у євромайбутнє, хоча б своє. А в долар — це ми вкладаємо в трампа, маска, дяду Сема. А вони нам такі собі друзі. З ними добре дружити ПРОТИ когось.
Купуючи євро чи бакс ми не вкладаємось в наше євромайбутне чи майбутне51штату, ми просто робимо заощадження в більш надійному інструменті ніж гривня. Все. Немає тут ніякої великої ідеї та орієнтації.
Що обирати залежить виключно від того де саме плануєтся витрачати гроші.
Якщо ця частина заощадження будуть витрачатись в середині країни наприклад на купівлю машини чи квартири то краще вкладати в бакс — просто легше порівнювати розмір заощаджень та ціну того що хочеш купити особливо коли мова про вторинний ринок і особливо як маєш намір розрахуватися не через банк, а готівкою.
Як заощадження робляться для будь якого витрачання в Європі, наприклад на туризм або на випадок як треба буде виїхати з України через якісь обставини — то краще купувати євро.
Для польського злотого є можливість переказати його саме як злотий і потім зняти в Україні готівкою: операція займе мінімальний час і вартує 0 шагів. Хоча це скоріш виключення, бо переказати накопичення в якійсь з європейських крон буде не просто. Зате просто буде потім витрачати в середині цієї країні.