«Новая почта» отменила оплату за возврат и комиссию 0,5% от объявленной стоимости посылки для отправителя в случае отказа от получения. Вернуть посылку можно будет бесплатно, говорится в сообщении компании.
«Новая почта» отменила комиссию за возвращение посылки
► Читайте страницу «Минфина» в фейсбуке: главные финансовые новости
Что известно
Новая почта уже обеспечивает бесплатный возврат посылок клиентов отправителю, если их не забрали.
«А теперь мы еще и отказались от комиссии за объявленную стоимость, чтобы за возврат не нужно было платить ничего — ни получателю посылки, ни отправителю», — отметил директор по маркетингу и продажам «Новой почты» Павел Даниман.
В компании объяснили решение тем, что большая часть клиентов «Новой почты» — это люди, заказывающие товары в интернет-магазинах. Они часто возвращают посылки отправителю, если что-то не подошло или отказываются их забирать.
Читайте: Новая почта увеличила тарифы на доставку посылок
По расчетам группы, каждый месяц клиенты «Новой почты» возвращают около 1,3 млн посылок, а расходы бизнеса на это составляют 9,4 млн грн.
Комментарии - 9
Не обмежували державні органи розмір комісії для банків.
за зарахування 5000 грн комісія Новапей — 203 грн, проти 65 грн через термінал банку.
В Укрпошті це буде коштувати 110₴ — комісія складає 2% + 10₴
До слова поповнення власної банківської картки через термінал Укрпошти буде коштувати 85₴.
Яким боком комісія інтерчендж яка береться банками з операцій оплат покупок до комісій переказу коштів або наприклад до комісій зняття готівки в банкоматі, або наприклад до комісії перегляду баланку рахунку?
Чи стикались ви з ситуацією, коли, бажаючи розрахуватись за покупку карткою, торговець оголошував додаткові 2% до зазначеної вартості товару?! Якщо так, ми впевнені, вас це обурювало. Чому це відбулося, а іноді й досі трапляється — зараз пояснимо.
Отже, коли компанії приймають оплату картками від клієнтів, вони платять банкам комісію за еквайринг. В Україні донедавна вона становила від 1,6%-1,8% до 2−3% з оплати карткою. Більшу частину цього збору становить ставка інтерчейндж.
Інтерчейндж — це комісія, яку банк, що обслуговує підприємство чи ФОП, перераховує банку, карткою якого відбулась оплата покупки. Іншими словами, це міжбанківська комісія: банк, що підключив (встановив) у магазині (салоні краси або кав’ярні тощо) свій платіжний термінал, тобто банк-еквайр, має заплатити комісію банку, карткою якого покупець (клієнт) платить, тобто банку-емітенту.
Раніше ці майже 2% «вішались» на кінцевого клієнта. Тепер комісію за еквайринг торговець закладає у вартість товарів та послуг. І саме висока ставка за оплату картками стримує багатьох роздрібних торговців встановлювати POS-термінали.