Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 21.05.2025
- 14:33 В Великобритании инфляция в апреле ускорилась до с 2,6% до 3,5%
- 14:10 Что ждет рынок криптовалют во второй половине 2025 года
- 13:54 МВФ призвал США сокращать бюджетный дефицит и госдолг
- 13:34 Налоговая разоблачила еще двух работников, которые продавали конфиденциальную информацию
- 13:10 Более 40% государственных компаний в прошлом году оказались убыточными — Опендатабот
- 12:44 Доходы интернет-провайдеров в 2024 году составили 258 млрд грн
- 11:39 Канада предлагает Украине свою модель пенсионной системы
- 11:16 Для съемок нового сериала о Гарри Поттере построят «мини-город» за 1 млрд фунтов
- 10:33 Курс валют на 21 мая: доллар в банках подорожал на 10 копеек, евро на 15 копеек
- 09:37 Евросоюз отменил экономические санкции против Сирии
Комментарии - 92
***
І росії не потрібно щоб розвалювати Україну та нищити економіку країни.
Нелохи з непрофанами роблять все для цього. По приколу і гірше ж точно не буде (c)
***
Зеленський ще має надії на другий термін і віру в те, що за нього проголосують ті, хто не дійшов до ТЦК для звірки документів… Ці надії тануть, як сніг, із кожним соціологічним опитуванням, а отже — ми повернемось до питання мобілізації. Питання лише у втраті часу, мотивації та злості тих людей, які з АТО опинились у повномасштабній війні й не мають перепочинку, бо нікому прийти на заміну.
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка.
Радник Офісу Президента Михайло Подоляк заявив, що Сполучені Штати Америки повинні ухвалити рішення, чи будуть вони далі глобальним лідером, чи хочуть ізолюватися та займатися внутрішньою політикою. Якщо ж країна обере перший варіант, то має перестати зволікати з ухваленням законопроєкту про допомогу для України. Про це він сказав в ефірі телемарафону «Єдині новини».
За його словами, якщо Росія переможе у цій війні, то світ стане зовсім іншим.
«Якщо ти хочеш бути глобальним лідером, ти повинен у це інвестувати. Якщо ти до цього не готовий, потрібно вийти і сказати — ми трохи менше, ніж постійно про себе говорили. Тому що сьогодні це виглядає трохи дивно. 61 млрд доларів — це зовсім небагато по відношенню до військового бюджету, вже зафіксованого. І це інвестиція у свою репутацію як глобального лідера. Ми чекаємо, поки США все-таки зрозуміють, що репутація дуже важлива. Якщо ви хочете виглядати так, як ви постійно про себе говорите, то бажано інвестувати в це відповідні гроші», — пояснив Подоляк.
Також радник ОП наголосив, що наразі основну допомогу надають Україні не США, а європейські країни, тому наша держава планує розширювати цю співпрацю. Крім того, Подоляк запевнив, що Україна має і свої ресурси для ведення цієї війни.
проросійський Петер Пеллегріні.
Він виступає проти постачання зброї
Україні та зі своєю партією входить
до коаліції з прем'єром Робертом Фіцо.
Орбан вже привітав
Пеллегріні з перемогою.
Естонія має можливість закупити для української армії снарядів і ракет на суму від двох до трьох мільярдів євро. Однак це буде можливо у випадку, якщо союзники нададуть кошти, — заявив міністр оборони Естонії Ханно Певкур.
За його словами, що Естонія змогла б дістати ці боєприпаси в основному з неєвропейських країн.
«На жаль, я не можу уточнити. У багатьох випадках продавець сам не хоче, щоб про це стало відомо. Оскільки замовлення включають як 155-мм, так і 152-мм снаряди, росія також активно шукає постачальників у всьому світі через білорусь. Існує певна гонитва з часом, щоб побачити, хто зможе забезпечити їх першим», — сказав він.
Можливо ухилянтам таки будуть блокувати рахунки і відбирати водійські права
Як пише нардепка Фріз, Комітет ВР, який раніше відхилив цю норму, збирається її повторно переглянути. Яким буде рішення — наразі невідомо.
Як передає Укрінформ, про це сказав міністр закордонних справ Південної Кореї Чо Тхе Юл під час засідання НАТО, повідомляє Yonhap.
Крім того, Сеул запропонує 12 млн доларів на реабілітацію поранених українських військових через трастовий фонд НАТО для допомоги Україні. На засіданні Чо пообіцяв продовжувати підтримку України.
Основанная двумя бизнесменам, работающими в области искусственного интеллекта Дмитрием Билашем и Дмитрием Плешаковым, компания Osavul была создана в 2022 году после вторжения в Украину.
Компания использовала данные украинской разведки для разработки своих алгоритмов.
Решения, разработанные молодым стартапом, используют искусственный интеллект для обнаружения и анализа операций влияния в Сети.
Инструменты Osavul уже широко используются украинскими спецслужбами
Помимо Украины и НАТО, Osavul также добился успеха с получением европейских контрактов. Борьба с дезинформацией стала серьезной проблемой для Европейского Союза, который финансирует несколько связанных проектов.
Один из них ведет Osavul, а другой, под названием EUCINF (Европейская кибер- и информационная война), осуществляется от имени Европейского фонда обороны (EDF) группой Airbus и французской фирмой корпоративной разведки Forward Global.
Видання вказує, що офіційні особи в Україні та на Заході вважають, що Зеленський застряг, бо агресори посилюють авіаудари по українських тилах та повільно просуваються на полі бою, а Сполучені Штати припинили надавати військову допомогу, в той час, як Європа не наважується зробити більше, тому перспектив перемогти не видно.
«Статус-кво жахливий. Зараз боротьба зайшла в глухий кут, українці щодня гинуть на полі бою. Але українці кажуть, що припинення вогню також не може початися, тому що воно просто дасть росіянам час поповнити свої сили», — йдеться у публікації.
Автор статті вказує, що Зеленський не може собі дозволити почати переговори з російським диктатором Путіна, оскільки такий шаг буде токсичним у політичному плані. Українське суспільство категорично проти здачі територій, тоді як Кремль не виявив готовності прийняти нічого, окрім капітуляції України.
Головною проблемою для української влади стали очікування громадян, які хочуть побачити обіцяну деокупацію всіх територій, включно з Кримом.
Неназваний український депутат заявив виданню, що «розумні люди розуміють, що це не реально» і додав, що політичному керівництву «потрібно було колись скоригувати цю риторику».