Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
- 22.12.2024
- 16:01 Комиссия по ценным бумагам и биржам США одобрила первые гибридные ETF на базе биткоина и Ethereum
- 11:09 В Украине рассматривают изменение регулятора крипторынка
- 21.12.2024
- 16:00 Около 80 000 жителей Финляндии получили тепло от биткоин-майнинга
- 14:03 Пенсионное страхование: С начала года украинцы добровольно уплатили более 44 миллионов (инфографика)
- 11:11 ЕС может потерять криптоинвесторов из-за исключения USDT Tether из листинга
- 10:04 НБУ за неделю продал наибольший объем валюты на межбанке с 2022 года
- 20.12.2024
- 17:27 Курс валют на вечер 20 декабря: на межбанке доллар и евро подорожали
- 15:30 Сможет ли Cardano обойти Solana в бычьем ралли? ChatGPT указывает на XYZ как на скрытого лидера
- 13:42 Нацбанк смягчает ряд валютных ограничений
- 12:06 Падение биткоина и подорожание ASIC для майнинга: что нового на крипторынке
Комментарии - 176
На сьогоднішній день руда мало не втричі дорожча за нафту. Відповідно, економіст вважає, що передумов для девальвації немає, скоріше навпаки. За його словами, цей метод практично ніколи не дає збоїв.
«Цей метод, звичайно, не дає прогноз на якийсь невеликий термін, наприклад, на місяць. Але він дозволяє прогнозувати тенденцію, загальний тренд на поточний момент. Усередині тренда, зрозуміло, можуть бути курсові відскоки вгору-вниз, можуть впливати сезонні фактори. Але якщо „сировинні ножиці“ працюють на нашу користь, амплітуда буде рухатися в бік зміцнення гривні. У лютому, швидше за все, курс долара буде волатильний, як і зараз, жодних різких рухів вгору або вниз не очікується. Коливання можуть скласти плюс-мінус кілька десятків копійок. А з кінця лютого або навіть з початку березня почнеться ревальвація», — вважає Олексій Кущ.
Експерт також зазначає, що багато чого залежатиме від активності нерезидентів. Але такого сильного зміцнення гривні, як у 2019 році, не очікує.
всех денег на свете не заработать, отдохните…
не может валюта колонии укрепляться к валюте метрополии.
а если это происходит, с этого стрижет та же метрополия, но это не может быть на долго.
«У лютому, за нашими прогнозами, гривня буде поступово зміцнюватися і до кінця місяця може навіть досягти рівня 27,5 грн за долар. Відбуватися це буде, з одного боку, під впливом помірного попиту на валюту, а з іншого — через підтримку з боку нерезидентів і експортерів. У грудні і січні іноземці купили нових ОВДП на 20 млрд грн, чим стримали ослаблення гривні, зберігши стабільний курс. І це при тому, що більшу частину часу НБУ не здійснював валютних інтервенцій на ринок. У лютому рівень попиту нерезидентів на ОВДП може зберегтися високим. Також цього місяця зростуть обсяги податкових платежів. Це вимагатиме від експортерів великих обсягів продажу валюти для забезпечення сплати податків», — говорить Тарас Котович.
https://golos.ua/news/stroytelnaya-kompanyya-stolitsa-group-ostanovyla-stroytelstvo-zhk-varshavskyj-mykrorajon-varshavskyj-2-varshavskyj
Правда или вкид?!
Станом на 5 лютого в світі в рамках кампанії з вакцинації від коронавірусу використано 119 млн доз вакцин, повідомляє Bloomberg.
В останні дні вакцинація йде в середньому зі швидкістю 4,54 млн доз на день. Таким чином, якщо вона буде зберігатися далі, для забезпечення 75% світового населення дводозною вакцинацією потрібно приблизно сім років.
Відповідні зміни в графік розміщення облігацій Мінфін оприлюднив на своєму сайті. Всі методи випробоіують щоб хоч якось валюти нагребти.
https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-kozak-kvartyra-rf/31088348.html
https://finance.liga.net/ekonomika/novosti/rost-ukrainskoy-ekonomiki-prevysit-10-vo-vtorom-kvartale-2021-goda-opros-reuters
Это как нужно в 1 кв 2021 упасть, чтобы был такой рост резкий? Так и 40% за год можно попробовать, Гончарука вспомним обещание
Что другие банки светят типа ТАС, Альфа, А-Банки и Приват? Думаю Приват большой зазор
Подорожчання зачепить велику кількість населення, за винятком пенсіонерів. Адже 300 кВт⋅год — це споживання домогосподарств, які мають багато сучасної побутової техніки, розповів глава комітету з питань житлово-комунального господарства Громадської ради при КМДА Олег Попенко.
«В Україні дефіцит бюджету, і на нас намагаються перекласти борги зелених інвесторів. Коли в Україні масово прийшли зелені інвестори — їм встановили найвищий тариф. Потрібно з ними розраховуватися. Ми одночасно вбиваємо дешеву атомну електроенергію і змушуємо державу купувати найдорожчу електроенергію в Європі. У держави грошей немає, і вона піднімає нам з вами тарифи», — пояснив глава комітету.
Собівартість електроенергії різна для різного типу станцій: атомних станцій — 50 коп. за кВт, теплових — 1,80 грн, зелена енергетика обходиться в 4,45 грн. Є ще вартість транспортування — приблизно 1,3 грн за кВт⋅год. Тому середня собівартість електрики приблизно 1,05 грн.
https://ukranews.com/ua/news/754706-falshyvomonetnykiv-vyyavyly-na-kyyivshhyni
Про це свідчать дані в єдиному реєстрі судових рішень, передають Українські Новини.
Згідно з ними, 1 лютого суд заборонив Приватбанку здійснювати заходи щодо стягнення 247 АЗС, а також інших будівель, які були передані банком в лізинг в 2016 році 15 компаніям.
Також суд заборонив Приватбанку вчиняти дії, спрямовані на обмеження в користуванні орендованим майном.
Крім того, суд відмовив 38 компаніям-позивачам у задоволенні клопотання щодо заборони Приватбанку звертатися до нотаріусів для отримання виконавчих написів. Війна олігарха через ручні, продажні суди, продовжується.
Як повідомляли Українські Новини, протягом серпня-вересня 2016 року 120 нафтобаз і 248 АЗС колишнім менеджментом банку були передані в фінансовий лізинг компаніям, пов'язаним з колишніми власниками, з подальшою передачею в оренду підконтрольним підприємствам.
На сьогодні, заборгованість перед банком за вказаними договорами фінансового лізингу становить понад 6 млрд гривень.
Приватне розслідування міжнародного детективного агентства Kroll підтвердило, що колишні власники Приватбанку не менше ніж 10 років займалися фінансовими махінаціями в своєму банку.
Логика в том, что начнут заводить деньги на аренду, ремонты, зп сотрудников и т. д. или это капля в море?