Чтобы оставить комментарий, нужно
войти или
зарегистрироваться
Страницу просматривают
110667, 90377074, bonv, bystander1, ioops, Jazzz, jimovik, korjakin1000, mido, nfl, norn, original, pen, python, Q1A2S3W4, QGS, samurai, Sergey6312, Slavak, Nik Stepanov, tina82, Vlad Val, Vsopropalo, vsv, Ростислав Бабич, Иван Иванов, Роман Романов, виталий шест, Леся Щербак.
Комментарии - 101
Не ясно было ФИО этих аналитиков, что думаете?
За даними Державної казначейської служби України (ДКСУ), у 2020 році найбільше було відшкодовано ПДВ для ТОВ «Кернел-Трейд» — 10 млрд грн (7% від загальної суми відшкодованого ПДВ), ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» — 6,2 млрд грн (4,3% від загального обсягу), ПрАТ «ММК ім. Ілліча» — 5,5 млрд грн (3,8%), ПАТ «Запоріжсталь» — 5,2 млрд грн (3,6%), ПрАТ «МК „Азовсталь“ — 4,8 млрд грн (3,3%).
Ці ж п`ять підприємств були найбільшими одержувачами відшкодування ПДВ у 2019 році: ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг“ — 8,3 млрд грн (або 5,5% від загального обсягу відшкодованого ПДВ), ПАТ „АрселорМіттал Кривий Ріг“ — 8,1 млрд грн (5,4%), ТОВ „Кернел-Трейд“ — 7,1 млрд грн (4,7%), ПАТ „Запоріжсталь“ — 6,5 млрд грн (4,3%), ПАТ „Запоріжсталь“ — 6,3 млрд грн (4,2%).
Загальний обсяг відшкодування ПДВ у 2020 році порівняно з 2019 роком зменшився на 5,8% — до 143,1 млрд грн.
Понимаю, многих достало, и зарабатывать нужно на другом и жить забивая голову другой более полезной инфой.
Міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс висловився щодо російського газопроводу «Північний потік-2». За його словами,Євросоюз фактично «фінансує тирана».
Про це йшлося в інтерв'ю Ландсберґіса для «Радіо Свобода».
За словами литовського міністра, у проекті «Північний потік-2» сьогодні немає жодного сенсу, оскільки Європа до 2030 року планує припинити використання викопного палива, а цей газопровід тільки збільшить його кількість в регіо
«Цей проект також не приносить ніякої користі єдності Європи. Німеччина доклала багато зусиль для того, щоб Європа була реально об'єднаною… І мені було б сумно спостерігати, що німецька спадщина об'єднаної Європи зникає через один-єдиний проект», — пояснив він.
https://nv.ua/ukr/biz/experts/rozprodazh-na-rinkah-shcho-vidbuvayetsya-i-yak-zahistitisya-50144504.html
Зеленський пропонує податкову амністію під 5−9% та пільгову під 2,5% при купівлі ОВДП
http://www.finbalance.com.ua/news/zelenskiy-vnis-u-vr-zakonoproekti-pro-podatkovu-amnistiyu
Простіше написано тут https://news.today.ua/ru/ukrayntsy-pokazhut-nezadeklaryrovannye-dengy-zelenskyj-nachynaet-nalogovuyu-amnystyyu/
Про це заявив прем'єр-міністр 2014−2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк в ефірі телеканалу «UA: Перший».
«Я поставив питання руба по імпорту електроенергії [з РФ]. І навіть тоді заступник міністра енергетики Улида був звільнений за те, що він підписав контракт по імпорту», — нагадав Яценюк.
Він нагадав, що його уряд зміг відмовитися і від російського газу:
«Україна не могла протягом декількох десятків років позбутися російської газової залежності. Кожен Новий рік український уряд або президенти святкували біля російського Газпрому. І мало хто сподівався на те, що Україна може злізти з газової голки. Але ми це зробили».
Експрем'єр також зазначив, що нинішній президент США, а тоді - віцепрезидент Джо Байден допоміг у запуску реверсу газу зі Словаччини.
«Ми також подали позов проти Росії. І мало хто тоді думав, що ми виграємо цей позов. Ми виграли. І показали всьому світу, що здатні боротися за свої економічні інтереси», — підкреслив Яценюк.
Арсеній Яценюк нагадав, що був автором законопроекту про санкції, завдяки якому, зокрема, вводяться санкції проти російських найманців і тих, хто представляють інтереси путінської партії.
Крім того, уряд ввів ембарго на ряд товарів Російської Федерації і закрив небо України для російських літаків.
Про це заявив радник глави Офісу президента Тимофій Милованов, передає BBC.
Ключові питання, які належить вирішити, такі:
— Реформування Вищої ради правосуддя. Зокрема, створення незалежної комісії, яка обиратиме її склад.
— Законодавче унормування діяльності НАБУ і процедура призначення голови бюро після рішення КСУ.
— Повернення до законодавства можливості тюремного ув’язнення як покарання за неправдиве декларування стану чиновників.
— Повернення до ринкових цін на газ для населення.
— Макроекономічні показники бюджетів на 2022−2023 роки.
Нам гроші потрібні для макроекономічної стабільності, і, особливо, до вересня. Тому я думаю, що в будь-якій ситуації ми досягнемо домовленостей десь до початку літа" , — сказав Милованов.
Він визнав, що до цього часу Україна має виконати низку зобов’язань, зокрема, пов’язаних з Вищою радою правосуддя, НАБУ і Конституційним судом.
«В МВФ позиція теж міняється. Наприклад, у вересні в них з одного питання була одна позиція, а зараз вона в тому самому напрямку стала набагато жорсткішою. А в якомусь стала легшою», — розповів Милованов про хід переговорів з фондом. А траншів як не було так і немає:)))
«Наша песня хороша, начинай сначала» ©.
https://gazeta.ua/articles/world-life/_skilki-koshtuyut-produkti-u-polschi-foto-iz-cinami-u-supermarketah/1016974