Минфин - Курсы валют Украины

Установить
25 мая 2020, 16:00 Читати українською

Альфа-Банк Украина запустил новую линейку пакетов услуг

25 мая Альфа-Банк Украина представил новую линейку пакетов услуг – White, Black и Graphite

Карты нового дизайна. В каждом пакете доступны две бесплатные карты от платежных систем – Visa и Mastercard в гривнах, долларах или евро. Класс карт стартует от Mastercard World Debit или Visa Rewards до премиальных – World Elite и Infinite. В дизайне акцент на цвет и минимализм.

Повышенный лимит на снятие наличных и бесплатное пополнение счета. В любом банкомате мира можно безвозмездно снять до 150 тыс. грн на месяц. У каждого пакета – свой лимит повышен до комфортной границы.

Пополнение счета бесплатно. Это можно сделать любым удобным для вас способом – через банкоматы cash-in Альфа-Банка, с помощью перевода с карты на карту или с использованием номера IBAN, а также через платежные терминалы сетей EasyPay и City24.

Дополнительный доход. Благодаря такой опции, как «Доходный сейф», деньги на карточке не просто лежат, а приносят прибыль. Процентная ставка на остаток средств достигает 9 % годовых в зависимости от пакета.

Все «плюшки» от Mastercard и Visa. В рамках одного пакета можно оформить карточку от каждой из платежных систем, а следовательно, и привилегии – акции, бонусы, сервисы Mastercard и Visa – у вас в кармане. Пакеты Black и Graphite открывают доступ к аэропортовым сервисам: бесплатное посещение бизнес-залов от Lounge Key (по картам Visa) и Mastercard во всем мире, ускоренное прохождение пограничного и паспортного контроля в аэропортах «Борисполь» и «Киев», упаковка багажа и другие travel-опции. Надеемся, что вскоре эти функции станут доступны всем.

Кэшбек на ежедневные покупки. Все карты принимают участие в лучшей на рынке программе вознаграждений Cash'U CLUB. А значит, вы получаете до 7 категорий покупок с повышенным кешбэком до 20 % и кэшбек 0,5 % на все бесконтактные оплаты гаджетом.

Возможность пользоваться пакетом абсолютно бесплатно, выполнив только одно из условий в течение месяца: общая сумма остатков на счете от 50 тыс. грн, сумма безналичных покупок или количество операций, осуществленных любой картой в пакете услуг. Например, White – полностью бесплатный, если сделать всего лишь 10 транзакций в месяц. Также владельцам каждого из пакетов услуг доступна круглосуточная поддержка консьерж-сервиса «Альфа-Консьерж Украина».

Пакеты услуг от Альфа-Банка – это новый формат решений, с которыми клиент всегда получает больше.

Выбирайте свой цвет и стиль! Детали по ссылке

Комментарии - 37

+
0
ballistic
ballistic
25 мая 2020, 16:19
#
Скільки вже цих «лінійок» від Альфи? Десятки різних карток з заплутаними тарифами, де купа зірочок та застережень.
«Кручю, вєрчю, запутать хачю...»
+
+15
skylake3
skylake3
25 мая 2020, 16:47
#
Альфа банк этим слишком грешит. Лучше б брали пример с Монобанка.
+
+35
investor13
investor13
25 мая 2020, 17:12
#
Хорошо подмечено: звёздочек в тарифах действительно очень много
+
0
kingcity
kingcity
26 мая 2020, 0:00
#
По кредитних картках є деякі «підводні камені», хоча розібратись не так складно.

А по дебетових - цілком прозорі умови, у всякому разі у мене не виникало проблем.
+
0
Elena1997
Elena1997
26 мая 2020, 10:23
#
По кредитным не столько подводные камни, сколько «определённые условия пользования», которые сотрудники банка не всегда доносят до клиентов. Сказала бы даже — специально не доносят, ограничиваясь словами «почитайте на сайте условия». По крайней мере раньше так было, сейчас вроде банк уже этим не грешит
+
+30
kingcity
kingcity
26 мая 2020, 10:43
#
Не попереджають вони про страховки, а просто підсовують договори на підпис. Все інше дійсно можна знайти на сайті, але упор на те, що наші люди не дуже люблять читати і аналізувати тарифи та умови продукту.
+
0
Elena1997
Elena1997
26 мая 2020, 12:13
#
Ещё у них текучка кадров большая, лет за шесть-семь в отделении, где я обслуживаюсь, поменялся весь персонал, кроме кассиров и менеджера по работе с ВИПами.
+
0
kingcity
kingcity
26 мая 2020, 12:52
#
Ну може там якась своя специфіка була - відносини у колективі, ставлення керівництва і т.д. У тому відділенні, де я обслуговуюсь, за 5 років всього двоє людей змінилось.
+
+15
Andrey M
Andrey M
26 мая 2020, 13:59
#
Для банківських фахівців 5-6 років на одному місці та посаді — велика рідкість.
Зазвичай за такий перід міняється керівник бранча, а з ним колектив. Якщо він йде на підвищення в середині структури — то є велика вірогідність що хтось з працівників займе його місце. Якщо на підвищення в інший банк — то часто забирає ключових працівників. Якщо звільнили за відсутність результату — то новий керівник зазвичай формує свою нову команду.

Свого часу коли я йшов з Дельти (задовго до проблем в Дельті) в БРС, то більше 50% мого колективу в упрвлінні (зами по МСБ та роздрібному, регінльні менеджери по продажам і т.д.) — перейшли зі мною. І це при тому що я поїхав в Київ, а вони залишилися в регіоні, правда зайнявши посади керівників в новій фін структурі.
+
+15
kingcity
kingcity
27 мая 2020, 12:07
#
Не завжди, кожен випадок індивідуальний. Я і моя дружина - колишні банківські працівники. Я пропрацював у банківській системі 11 років, змінив за цей час кілька банків, довше 3 років у жодному не працював. У дружини банківський стаж - 19 років, з них 5 - в Ощадбанку і по 7 - в «Надрах» і «Ерсте» (потім «Фідобанк»). З Ощада у свій час пішла, бо там почались скорочення і їй запропонували або перехід на посаду з гіршими умовами або звільнення, з «Надр» в «Ерсте» перейшла власне за своїм керівником. В «Ерсте» (вірніше потім «Фідобанку» ) можливо працювала б і досі, якби його не закрили.
Літом 1997р. у Львові відкрилась філія «Правекс-банку».Я там пропрацював з дня відкриття філії по літо 2000р. Головний бухгалтер філії, з якою ми розпочали діяльність у цій установі в один день, пропрацювала там до пенсії - до весни 2019, тобто 22 роки. За цей час 5-ох директорів «пережила».
Моя сусідка по будинку - ветеран Приватбанку, працює там з середини 90-х.Починала рядовим працівником, зараз керівник відділення.
+
0
Andrey M
Andrey M
27 мая 2020, 12:18
#
Цілком погоджуюсь що жінки зазвичай триваліше працюють на одному місці.
Ну  бек-офіс не потрібно порівнювати з менеджерами на бранчах. Найбільша плинність кадрів на фронт-офісі.
+
+15
kingcity
kingcity
27 мая 2020, 13:59
#
Спочатку мова йшла про банківських працівників в загальному, тепер вже з`явилась градація по статі і ділянці роботи.: )
Можу навести і інші приклади, де «ветеранами» є чоловіки, які працювали на інших посадах. Наприклад, директор нашої місцевої філії Укрінбанку пропрацював на своїй посаді з дня відкриття філії (1994р, якщо я не помиляюсь) і до 2016 р (коли в Укрінбанк вже була введена ТА).
Я це до того, що якусь загальну статистику тут вести важко — є вплив занадто багатьох різних факторів.
Однак в останні роки є тенденція до відсутності бажання працювати у банківській системі взагалі.Багато нинішніх банківських працівників мають бажання знайти роботу не у банку, ті хто це бажання реалізували — ще не чув, щоб хтось з них пожалів.Особисто я покинув банківську систему у 2003 і досі не жалію. Дружині після закриття Фідобанку у 2015 пропонували роботу в Укрсибі (відділення навіть знаходилось на тій же вулиці), але вона відмовилась і пішла у приватну фірму. Теж жалю я від неї не чув.
+
0
Andrey M
Andrey M
27 мая 2020, 14:59
#
«Спочатку мова йшла про банківських працівників в загальному, тепер вже з`явилась градація по статі і ділянці роботи.: )» — невже про всіх? Олена конкретно вказала про відділення де вона обслуговувалась. Ну і я писав про фахівців на бранчі а не керівників.

У мене є офіційна статистика по плинності кадрів. Так ось — є банки (зазвичай з укр капіталом) де середній термін «життя» менеджера на бранчі — до 1 року. В іноземних банках він рідко перевищує 3 роки. Певне виключення раніше було по Ощаду та Укрексіму, де не було планів та працювали «на рахівницях».
На бранчі найбільшими «довгожителями» є касири. Навіть керівники бранча міняються доволі часто.
+
+15
kingcity
kingcity
27 мая 2020, 15:19
#
«невже про всіх?» -  у своєму коментарі Ви написали: «Для банківських фахівців 5-6 років на одному місці та посаді — велика рідкість». Ніде не уточнювали, що мова йде лише про чоловіків чи жінок, чи про працівників відділень (чи як я зрозумів, тепер модно казати «бранчів»), чи працівників певного напряму. Тому логічно, що під цією  категорію маються на увазі всі банківські працівники.
Щодо офіційної статистики  . Я навів і можу навести ще приклади як людей, які пропрацювали у одному банку і десять і двадцять років, так і таких, що працювали на одному місці не більше року. Просто кожен випадок тут - індивідуальний, і робити тут якісь усереднення - все одно, що середній градус по лікарні рахувати. Хоча згідний, що плинність кадрів у банківській системі (особливо серед молодих працівників) зараз вища, ніж була  років 10  тому і раніше.
+
0
Andrey M
Andrey M
28 мая 2020, 9:48
#
«Просто кожен випадок тут - індивідуальний, і робити тут якісь усереднення - все одно, що середній градус по лікарні рахувати.» - дивно, навіщо тоді держстат розраховує середній рівень ЗП, пенсій і т.д. Кожен же випадок індивідуальний.
Якщо говорити по аналогії, то говорячи про окремі випадки коли особа працювала в банку 20 років як за нормальну практику, то тоді можна сказати що наші пенсіонери дуууже забезпечені люди. Он на минулому тижні у нас брав позику пенсіонер, у якого пенсія 170 тис грн.
+
+15
kingcity
kingcity
28 мая 2020, 14:14
#
І так і не так. Говорити про середнє значення якоїсь величини є зміст, коли межі діапазону її значень не є широкими. Наприклад, якщо (чисто умовно)  зарплата працівників якоїсь галузі чи у якомусь регіоні знаходиться у межах 5 - 7 тис. грн, то можна сказати, що середня зарплата - 6 000 грн. Якщо ж тривалість роботи банківських працівників у одному банку лежить у межах від 1 до 20 років, то говорити, що середня тривалість 10 років - це то й же середній градус по лікарні.Тут вже треба розбити цей діапазон на кілька піддіапазонів і говорити про середні величини по кожному з них. Наприклад:  5-ти річний середній термін роботи у одному банку мають 30% відсотків працівників, 10-річний - 20% і т.д. (цифри, звичайно, умовні.).
+
0
Andrey M
Andrey M
28 мая 2020, 14:40
#
«у своєму коментарі Ви написали: «Для банківських фахівців 5-6 років на одному місці та посаді — велика рідкість». Ніде не уточнювали, що мова йде лише про чоловіків чи жінок, чи про працівників відділень » - навіщо мені було уточнювати що мова про фахівців відділень якщо саме про них йшла мова в коментарі, на який я відповідав? Ви відповідаючи на задане питання спочатку повторюєте всі ковенанти які були в ньому сформовані чи відразу переходите до відповіді? В армії перед відповіддю що завдання зрозумів зазвичай повторюють те що сказав командир. Але ж ми наче не військові?:)
+
0
kingcity
kingcity
28 мая 2020, 16:22
#
У коментарі,.на який Ви відповідали, мова йшла про працівників конкретного відділення . Я відповідав на Ваш коментар, а він був сформульований так, що мова йшла про всіх банківських працівників.
Зрештою, це не має значення - люди, про яких я говорив, теж були працівниками територіально відокремлених підрозділів - філій, відділень. Ну правда, серед них є і рядові працівники і керівники.
Я би не згадував за них, якби це були поодинокі випадки. Але таких людей є досить багато (у всякому разі, по моїх спостереженнях) і тому ігнорувати цей факт, коли ми говоримо про масштаби плинності кадрів у банках, не можна. Хоча, повторю - згідний, що серед нинішніх молодих працівників плинність більша, ніж колись.
+
+15
Elena1997
Elena1997
28 мая 2020, 19:43
#
«В армії перед відповіддю що завдання зрозумів зазвичай повторюють те що сказав командир.»
Это в какой армии? В армии Камбоджи? Или в «танчиках», комп.игре? :)

Проговорить поставленную задачу обычно просят самого неквалифицированного или тугого работника, чтобы оценить как он понял задачу. Вы, как начальник, должен это знать.
В украинской армии, насколько знаю, нет обязанности проговаривать командиру полученный приказ.
+
0
Andrey M
Andrey M
29 мая 2020, 10:28
#
Ну ви ж і в армійській дисципліні та підходах спец? Мабуть і Статут на пам«ять знаєте?:)
В чому ви не спеціаліст? Ви вже опозорилися з коментарем кредитом в Авалі, з „американськими“ лабораторіями, навіщо далі людей смішити?

Нічого що я проходив службу в українській армії в 2000 році і знаю що говорю?
Можливо зараз цей дебілізм відмінили, але від був запроваджений ще при совку і довго використовувався в армії України.

Ви хоча б улюблені радянські фільми подивіться, там це видно (наприклад „Аты-баты шли солдаты“)
Пример 1:
— Рядовой Оленчук, три наряда вне очереди!
— Есть три наряда вне очереди!

В бойових діях звісно ніхто не повторює, а от при постановки завдання командира це нормальна практика.
Пример 2 (в російській мові це звучить так):
— Рядовой Оленчук, приступить к уборке кубрика.
— Есть приступить к уборке кубрика.
+
+15
Elena1997
Elena1997
29 мая 2020, 10:34
#
— рядовой Андрей, приступить к следованию в сан.часть для лечения
— есть приступить к следованию в сан.часть для лечения
;)
+
0
Elena1997
Elena1997
26 мая 2020, 16:46
#
Да, возможно,действительно была смена руководителя сперва. Сразу не подумала об этом...А кассиров оставили, скорее всего, по причине, что они больше технические работники.
+
+15
Ёngіn₴₴r M$
Ёngіn₴₴r M$
25 мая 2020, 16:42
#
Это не новый продукт, а те же самые протухшие яйца (ultra, platinum black)!!! Только теперь в тарифах планку подняли для бесплатного обслуживания, Comfort наверное не катит уже для Альфы, слишком много нищих в банк стали приходить с этим пакетом...
+
+30
semenvekselberg
semenvekselberg
25 мая 2020, 18:22
#
Если взять все «за» и «против», то речь идёт об одном из самых лучших банков на Украине…
+
+30
Elena1997
Elena1997
25 мая 2020, 19:36
#
Сейчас почитатели Петра По, которого в деле о гос.измене защищает российский адвокат, расскажут Вам, что это неправильный банк по причине, что в его бенефициарах есть россияне :)
+
+15
semenvekselberg
semenvekselberg
25 мая 2020, 19:54
#
Прикольно, русские адвокаты можно, а бенефициары нельзя. Двойные стандарты для себя любимого, и одноформатная дезинформация для электората. Ха-ха…
+
+15
kingcity
kingcity
25 мая 2020, 23:57
#
Elena1997

«Сейчас почитатели Петра По… расскажут Вам, что это неправильный банк...»

Це до Qwerty1999 зверніться — цілу тираду тут же видасть з цього приводу. Дивно, що він ще досі тут не об`явився. А самий «правильний» — це, звичайно, Приват.

Ми з ним не слабо колись подискутували з цього приводу:

https://minfin.com.ua/blogs/kingcity/121940/
+
0
Elena1997
Elena1997
26 мая 2020, 10:18
#
Согласна, у каждого банка есть свои интересные продукты. В повседвной жизни Приват 24 удобен, но для предприятий мне удобней Альфа. Пробовали до Альфы Агриколь,Сбер,Приват. Одну из фин.операций провели через ПУМБ,их предложение оказалось ощутимо лучшим на тот момент. Но всех их «бил» Укрбизнесбанк Арбузова, в прошлом. И даже когда Арбузов и младший Янукович сбежали из страны , банк выдал всем обратившимся вкладчикам их деньги, сумма лимита была 30+30 тыс грн, т.е. с одного счёта за неделю можно было снять 300 тыс грн, что в то время было просто подарком вкладчикам. Для сравнения всякие ВАБ и ФИ лимитировали выдачу суммой 1 тыс грн, потом 500 грн в сутки, только через сторонние банкоматы с комиссией. И вводили бешенные % комиссии за перевод средств на счёт в другой банк. Хороший был банк, его как раз на днях ликвидировали.
+
0
kingcity
kingcity
26 мая 2020, 10:47
#
Я прекрасно зараз і без Привата24 обходжусь. Але мова у нас з ним була не про це - на його думку,ставати клієнтом Альфи - це значить годувати агресора. Зрештою, будете мати час і бажання - самі почитайте.
+
0
ballistic
ballistic
26 мая 2020, 12:12
#
«ставати клієнтом Альфи — це значить годувати агресора»
— а Ви так не вважаєте?

Якщо є купа вітчизняних і західних альтернатив, то який мотив для українця користуватися послугами бізнесу, власники якого наближені до влади країни-агресора?
+
+15
kingcity
kingcity
26 мая 2020, 12:18
#
Ні, не вважаю і свої думки з цього приводу виклав тут:

https://minfin.com.ua/blogs/kingcity/121940/

А щодо західних альтернатив — з радістю користувався б, якби не деякі нюанси:

https://minfin.com.ua/blogs/kingcity/121979/
+
0
ballistic
ballistic
26 мая 2020, 14:10
#
Ви там якось неоднозначно підсумували:
"коли в Україні з`явиться банк з зі 100% укр.капіталом, який буде працювати на українську економіку і громадян України і його діяльність буде відповідати переліченим вище критеріям — тоді я з радістю стану його клієнтом і закрию всі свої рахунки в Альфі"

Пізніше прокоментую вже у Вашому блозі.
+
+15
alex859
alex859
26 мая 2020, 12:20
#
Очевидно же: здравомыслящие люди такие глупости всерьёз не воспринимают, а пользуются наиболее комфортным для них продуктом.
+
0
ballistic
ballistic
26 мая 2020, 13:35
#
Очевидно, шо гроші не пахнуть? Для когось це дрібниці-дурниці, а хтось розрізняє «запахи».
Погоджусь лише з тим, що тут не все так просто і однозначно.

Я сам до початку активної фази агресії був клієнтом Альфи та Сбєрбанка. І якби не бачив альтернативи, то залишався б їх клієнтом.
+
+30
Elena1997
Elena1997
26 мая 2020, 12:19
#
Я знакома с этой риторикой, и не только от Кверти :)
Когда Сбер поливали краской и устраивали медийные атаки — я указывала на незаконность таких действий и на предполагаемую цель этих действий. В ответ мне прилепили ярлык «агентки Кремля» :)
+
+15
alex859
alex859
25 мая 2020, 19:47
#
Но портится к сожалению. Два года назад был отличный банк, потом они испортили интернет-банкинг, а теперь тарифы ухудшили.
+
0
kingcity
kingcity
25 мая 2020, 23:49
#
По суті видозмінені старі пакети. Умови жорсткіші стали.
Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться