ballistic
ballistic
Зарегистрирован:
19 декабря 2010

Последний раз был на сайте:
26 мая 2019 в 23:10
Просмотров профиля:
Сегодня: 23
Всего: 43608
Подписчики (79):
antonioban
antonioban
98132573
Антон Шульга
ukraine
sooleva
sooleva
nik555
nik555
Киев
oriolik
oriolik
Днепр
T0P
T0P
Харьков
26293674
Stan S.
laura1618
laura1618
Кременчуг
barab111
barab111
Vitek63
Vitek63
holodproekt
holodproekt
kosdie
kosdie
все подписчики

ballistic - блог

RSS блога
«Правду слід подавати як пальто, а не жбурляти в обличчя, як мокрий рушник» ©
Блог
Комментарии
Валютный форум
Отзывы
Горячая линия

Приват: «У мене для вас є повідомлення, але я його не покажу»

6 марта 2019, 12:23   + 30 голосов 24 комментария

Зайшов учора до Приват24 через десктоп браузер і побачив отаке:

Тобто для нав'язування свого мобільного додатку в Приваті вирішили зламати раніше працюючий функціонал на десктопі.

Логіка такого рішення ще тупіша, ніж у листоноші Пєчкіна :)

 

З ціни газу 70% коштів держава забирає до держбюджету

13 февраля 2019, 18:42   + 45 голосов 43 комментария

Ціна газу для населення зараз 8.55 грн/м3, але з них 5.91 грн/м3 (70%) держава забирає до держбюджету:

Ще деякі цікаві факти про український газ:

  • Україна знаходиться на третьому місці за запасами газу в Європі після Нідерландів і Норвегії
  • природне падіння видобутку через виснаження свердловин складає 1 – 1.2 млрд м3 на рік
  • через блокування видачі ліцензій Укргазвидобування щороку недоотримує 1 млрд куб. м газу
  • за останні 4 роки УГВ збільшило обсяги буріння на існуючих родовищах майже вдвічі

Більше інформації в презентації Нафтогазу.

 

Безлімітні дзвінки в мережі Київстар з абонплатою 30 коп./міс.

1 февраля 2019, 0:00   + 132 голоса 96 комментариев

На початку лютого Київстар закриває тариф Класичний — останній діючий тариф без абонплати.

Відтепер всі тарифні плани будуть з «щомісячною» абонплатою, яку будуть знімати навіть якщо абонент за весь період не користувався жодними послугами. Також нема тарифів виключно для дзвінків — в абонплату обов'язково включають плату за інтернет, телебачення (GoTV), онлайн-сервіси та месенджери.

Мінімальна сума абонплати в найдешевшій тарифній пропозиції зараз складає ~$3 на місяць (75 грн. на 28 діб). Якщо порівнювати з іншими країнами, то ціна за відповідні послуги невелика. Тому слід визнати, що це дійсно перевага наших операторів зв'язку. Але відсутність тарифних пропозицій без абонплати і нав'язані послуги в пакеті викликають справедливе обурення багатьох користувачів зв'язку.

Додаткове обурення викликає факт наявності спеціальних тарифних пропозицій з більш дешевою абонплатою, але лише для клієнтів, які 2 місяці не поповнювали свій рахунок. Виходить, що компанія менше цінує клієнтів, які регулярно їй платять.

Для тих, у кого це обурення досягло критичної межі, є спосіб компенсації переходом на Компенсаційний* тариф з абонплатою всього 30 коп./міс.

Цей Компенсаційний тариф сумісний з усіма новими тарифами, які д̶беруть абонплату. Для його активації потрібно обнулити баланс і поповнити його на 1 копійку. Далі дочекатися дня, коли знімається абонплата. Суми на балансі буде недостатньо для абонплати, але ненажерливий оператор зв'язку з'їсть навіть останню копійку. Натомість за цю 1 копійку активується Компенсаційний тариф, який щонайменше дає безлімітні дзвінки в мережі Київстар, а в більш дорогих тарифах додатково буде нараховано 100 МБ інтернету та 10 хвилин на інші мобільні**. Щоб цей Компенсаційний тариф діяв постійно потрібно не забувати щодня поповнювати баланс на 1 копійку. В результаті маємо Безлімітні дзвінки в мережі Київстар з абонплатою 30 коп. за місяць*** :)

________________________

* Компенсаційний тариф — вигадана автором блогу жартівлива назва легального користування послугами Київстар на умовах денної оплати за спеціальною акційною ціною (див. в Деталях тарифів «Якщо на рахунку недостатньо коштів для сплати за пакет послуг на 4 тижні»).

** Автор блогу перевірив вищеописану схему і підтверджує її працездатність, але не дає ніяких гарантій, що вона буде працювати в майбутньому. Всі претензії до провайдера послуги.

*** Автор блогу вважає, що якісні послуги мають оплачуватись відповідно. Мета даної статті — привернути увагу до маркетингових хитрощів гравців ринку зв'язку і слабких місць тарифних планів.

 

Споживання основних продуктів харчування

28 января 2019, 23:23   + 15 голосов 5 комментариев

Деякі мінфініці стверджують, що в Україні падає споживання хліба і це гарантовано означає зменшення населення, бо мовляв "Хлеб ничем заменить нельзя". Мої аргументи, що падіння споживання хліба може означати зростання добробуту населення, тому що «бідні їдять багато дешевого хлібу, бо не можуть дозволити собі дорожчі продукти» були безапеляційно висміяні. Тому я вирішив перевірити, що нам каже Держстат.

Дійсно, споживання хлібних продуктів на одну особу з 2000 року стабільно падає і зменшилося на 20%:

Але одночасно зросло споживання м'яса та риби (на 52%), овочів (на 57%) та фруктів (на 80%). Тобто моя гіпотеза підтверджується — падіння споживання дешевого хліба компенсується споживанням більш дорогих продуктів.

Джерело даних: держстат

 

Зубожіння в головах

25 января 2019, 9:25   + 0 голосов 2 комментария

В одній з паралельних українських реальностей (в якій живе не менше 100 тис. українських сімей) є своя версія зубожіння:

В 25 років наші героїні будуть мати на рахунках по мільону баксів + акції фаангів, і якщо не будуть тупити (а не повинні), то ще й власні vc-funded технологічні стартапи, будуть мати можливість подорожувати по всьому світу і перед ними будуть відкриті двері будь-яких контор.

А пересічний коментатор на доу буде сидіти максимум сеньором за $3500 і їсти сири, та рахувати кожну копійку і купувати проїзний на півроку щоб зекономити сто євро.

І в коментарях писати про «проблеми з особистим життям у вундеркіндів» та «ворк-лайф баланс».

Очухайтесь, юродиві! Ворк-лайф баланс поганий не у них, а у вас, невдах, які змушені будуть батрачити все своє життя за копійки і «подорожувати» два рази на рік, коли менеджер відпустить.

Заливайте своє горе крафтовим пивом на посиденьках з такими самими колєгами за настільними іграми або ікс-боксом.

Джерело

Як тобі таке, І̶л̶о̶н̶ ̶М̶а̶с̶к пересічний коментатор на Мінфіні?

 

Приват ≠ приватність

19 января 2019, 0:00   + 15 голосов 17 комментариев

"Приватність — це можливість особи
відокремити інформацію про себе,
і, таким чином, виявляти
свою особистість вибірково
".

Під час міграції на новий смартфон звернув увагу, що додаток Приват24 вимагає доступу до моїх контактів, мого сховища файлів та мого розташування.

Без надання доступу до моїх приватних даних користування додатком неможливе.

Не бачу жодних підстав вважати ці види приватних даних необхідними для реалізації базових функцій інтернет-банку. Принаймі аналогічні додатки інших банків можуть працювати без зазіхання на приватність.

Замислився, чи потрібен мені такий «неприватний» Приват?

 

Індикатор фінансової ментальності

1 июля 2018, 0:00   + 75 голосов 1 комментарий

EN:

RU:

No comments :)

Підслухано у Андрія Мовчана.

 

Кешбек від Моно - високі відсотки тануть разом зі снігом

1 апреля 2018, 12:30   + 75 голосов 54 комментария

Два місяці тому дискутували про природу високих відсотків по кешбеку від Монобанку. Звучали різні думки, від «це лохотрон» до «банк без відділень може...».

І ось сьогодні Монобанк оприлюднив нові відсотки по кешбеку на квітень:

Як виявилося, відсотки різні для різних клієнтів. Причому клієнт, який витрачає більше, отримав гіршу пропозицію, ніж клієнт, який витрачає менше. Тобто можна зробити висновок, що банк використовує підвищений кешбек як тимчасову акцію для залучення клієнтів. А як тільки клієнт добре «залучився», то банк не проти зекономити на такому клієнті. І хоча навіть зменшені відсотки все ще виглядають однозначно конкурентними, але трішки засмучує сам факт дискримінації більш лояльного клієнта.

 

Hyundai vs Tesla

11 марта 2018, 11:11   + 15 голосов 4 комментария

В Hyundai вирішили потролити Маска:

Звісно, це в першу чергу піар новенької Kona Electric, яку щонайменше можна назвати цікавою. Для Hyundai це однозначно крок вперед.

Але все пізнається в порівнянні. Коли Маск вирішив, що створити масову електроавтівку можливо і зайнявся її розробкою, то над ним сміялися, вважали дивакуватим та невдахою. Але врешті Маск досяг успіху, який змусив всіх великих автовиробників наввипередки побігти слідом за Теслою.
Тому оцей «хід» від Хундай (чи Хьонде) — це лише відголосок Великого Кроку, який Маск зробив 15 років назад.

А зараз Маск працює над завершенням іншого Великого Кроку:

"Ілон Маск на Southwest festival в Остіні заявив, що перший інопланетний корабель буде готовий вже в наступному році! Коли Маска запитали, як прості люди можуть допомогти його місії на Марс, Ілон сказав: «Я думаю, що як тільки ми побудуємо корабель, у нас буде те, що надалі можуть зробити інші компанії та країни. Вони зараз не думають, що це можливо, але якщо ми це зробимо, то багато наслідуватимуть наш приклад"

SpaceX Interplanetary Transport System

 

Кешбек - за чий рахунок бенкет?

1 февраля 2018, 11:11   + 91 голос 192 комментария

Сьогодні Монобанк оприлюднив нові відсотки по кешбеку з нововведенням — тепер за покупки в кредит буде нараховуватись підвищений кешбек.

Два питання знатокам:

1) Хто оплачує це «свято» знижок?

4% на покупки в будь-якому продуктовому магазині — це вже немаленька «знижка», щоб пояснити її оптимізацією бізнес-процесів чи двосторонніми договорами.

2) Чому банку вигідніше, щоб клієнти оплачували кредитними коштами, а не власними?

Якщо за користування кредитними коштами не береться жодних відсотків (2 місяці безкоштовно) і нема ніяких прихованих платежів, то в чому ж додаткова вигода банка? Фактично банк дає в борг безкоштовно і ще й доплачує за це.

Мені, як категоричному противнику лихварства та життя в борг, така пропозиція виглядає нелогічною, тому шукаю де ж прихований підвох.

UPD.: Підвищені відсотки по кешбеку протримались лише 5 місяців. Гороховський пояснив, що так вони намагалися схилити клієнтів до більшого користування кредитними коштами і сподівалися, що клієнти будуть частіше виходити з грейс-періоду. Але гіпотеза не підтвердилась, тому підвищені відсотки відмінили.

 
Страницы: 12