Мінфін - Курси валют України

Встановити
Lan4ik

Светлана Ледникова

0 підписників1 підписок

Був на сайті 31 жовтня 2023 о 08:21

Жіноча

23 серпня 1979

Киев

На Мінфіні з 2 жовтня 2015

Заблокувати

Lan4ik - блог

Записи

12

31 травня 2019, 08:51

Прогноз по парі GBP/USD

Продаж від 1,2600, ціль 1,2580, SL 1,2620

Немає голосів

Коментувати

6 травня 2019, 08:24

Перспективи розвитку подій по валютній парі GBP/USD

GBPUSD виріс в п'ятницю до нового чотиритижневого максимуму на 1.3176 після сильного відхилення нижче ключової підтримки 1.3000 після неоднозначного результату публікації ключових даних з США. Закриття вище денний EMA 200 також підтримує бичачий погляд. Зсув є бичачим в найближчій перспективі, орієнтуючись на регіон 1.3210. Безпосередня підтримка знаходиться в районі 1.3100. Явний прорив нижче цієї області нейтралізує короткостроковий бичачий ухил, яка тестує область підтримки 1.3050, але поки я тримаюся вище 1.3000, я маю бичачий сценарій, і будь-який відкат вниз повинен розглядатися як хороша можливість покупок. З іншого боку, чіткий прорив і денне закриття вище 1,3210 відкриє область 1,3270, що відкриє шлях для подальшого бичачого тиску до ключового опору 1,3365, що, ймовірно, є хорошим місцем для короткої позиції.

Немає голосів

Коментувати

1 травня 2019, 19:07

Прогноз по парі GBP/USD

Сьогодні і завтра ми отримаємо останні оновлення грошово-кредитної політики від Федеральної резервної системи і Банку Англії, що зробить GBP / USD імовірним кандидатом, який побачить найбільшу волатильність на цьому тижні. І з точки зору цінової дії, Кабель використовує модель падаючих «максимумів», що робить цю область пробивний або проривний як для биків, так і для ведмедів. Незалежно від того, проривається чи Кабель вище або розгортається нижче для продовження моделі падіння «максимумів», залежить від того, як будуть розвиватися сьогоднішні події. Заява ФРС, так як ринок, схоже, вважає, що зниження процентних ставок ймовірніше, ніж підвищення, але деякі стверджують, що підвищення ставки може відбутися в цьому році. Це свого роду питання про те, яким чином долар може піти сьогодні, тому все, що ми можемо зробити, — це залишатися в курсі подій пізніше в торговій сесії США. Банк Англії очікує, що Комітет з грошово-кредитної політики залишить процентні ставки без змін, але натякає на підвищення влітку. Якщо цей сценарій закінчиться, це може означати продовження бичачих рухів стерлінга на цьому тижні. Так що для «бичачих биків» зверніть увагу на комбінацію підказок ФРС щодо зниження ставок і потенційно небезпечного зміни курсу Банку Англії на довгі позиції по GBP / USD. Ця комбінація повинна вивести GBP / USD далеко за межі денного ATR близько 90 пунктів, щоб зробити максимуми березня близько 1.3300 — 1.3400 досяжною метою наступного тижня або близько того. Для ведмедів несподівана яструбина риторика з боку ФРС безумовно змусить долар підскочити, і якщо Банк Англії не натякає на підвищення, скоріше, ніж пізніше, то цілком ймовірно, що повернення до моделі більш низьких «максимумів» буде імовірний. Наступне тестування підтримки повинно пройти швидко в 1,3000 основних психологічних областей, але якщо воно може пробитися, найімовірніше, підуть 1,2800

Немає голосів

Коментувати

20 квітня 2019, 15:53

Від чого залежить успіх у житті.

Один мудрець шукав здатного і талановитого учня, який мав би достатніми навичками і вміннями, щоб передати йому свої знання, коли помре. Він вирішив зібрати всіх учнів. І ось зібралося безліч учнів. Мудрець сказав їм: — У мене виникла проблема, і я хочу знати, хто з вас зможе її вирішити. Бачите — в стіні позаду мене знаходиться найбільші, важкі і масивні двері в місті. Хто з вас зможе відкрити її без сторонньої допомоги? Деякі з учнів просто опустили голову: проблема здавалася нерозв'язною. Інші досліджували двері більш ретельно, обговорили можливість використання важеля і особливо матеріалу і прийшли до висновку, що вирішити це завдання неможливо. Всі сказали, що зробити те, що просив мудрець, неможливо. Тільки один учень підійшов до дверей і її ретельно дослідив. Він простукав її поверхню, намагаючись оцінити її товщину і щільність матеріалу, зазначив, з чого зроблені двері і наскільки надійно змащені петлі. Він ретельно перевірив її, використовуючи свої очі і руки. Він стукав по ній, натискав, тиснув на певні ділянки. Всі припускали, що двері були зачинені або її заклинило. А на справді вона була лише злегка прикрита. Учень глибоко зітхнув, зосередився і м'яко штовхнув двері. Двері з легкістю і без найменшого опору відкрилася. Вони були розроблена і сконструйована так бездоганно, що досить було найлегшого поштовху, щоб вони відкрилася. Мудрець знайшов собі наступника. Він повернувся до решти учнів і сказав такі слова: — Успіх в житті і роботі залежить від декількох ключових факторів, і сьогодні ви могли спостерігати їх у дії. 1 — дозвольте своїм почуттям повністю дослідити і зрозуміти реальність, яка вас оточує. 2 — не робіть поспішних і тому неправильних висновків. 3 — будьте досить сміливі, щоб прийняти рішення. 4 — прийнявши його, дійте впевнено і без сумнівів. 5 — зосередьтеся і вкладіть в цю дію всю вашу силу і енергію. І, нарешті, не бійтеся зробити помилку.

Немає голосів

Коментувати

19 квітня 2019, 13:13

Правила які притягують вдачу та успіх.

Вміння приймати подарунки долі. Щасливчик, на стороні якого завжди присутня удача, вірить, що йому щастить, він ніколи не проходить повз збіг обставин. Однак є люди, які завжди всім незадоволені, вони не вірять в долю, не цінують те, що мають, і постійно бурчать. У такому випадку шанси на удачу виключені, відзначають експерти. Важливо переглянути модель свого сприйняття життя і переключитися на хвилю позитиву і прийняття позитивних моментів, які посилає Всесвіт. Внутрішня гармонія. У питанні залучення удачі і успіху важливим є перебувати в злагоді з самим собою. За словами парапсихологів, підсвідомість людини і світу пов'язані нерозривно. Якщо людина йде проти себе і постійно бореться зі своїм внутрішнім світом, то ця війна неухильно веде до невдач і проблем на фізичному рівні. Вміння не боятися «щасливого» моменту. Найдивнішим є те, що багато позбавляють себе удачі і успіху через острах бути щасливчиком. Для кого-то це незвично, страшно і навіть наївно. Переконаність у тому, що у серйозних людей завжди є проблеми, призводить до того, що вони дійсно починають з'являтися. Щасливі люди їм здаються поверхневими і незрілими, як малі діти. Важливо відмовитися від такого мислення, тоді шанс на удачу і успіх в справах неодмінно з'явиться, запевняють психологи.

Немає голосів

Коментувати

17 квітня 2019, 08:54

Перспективи розвитку подій по валютній парі GBP/USD

GBPUSD вчора мав ведмежий імпульс, і досяг 1.3032 раніше сьогодні на азіатській сесії. Зсув є ведмежим в найближчій перспективі при тестуванні ключовий області підтримки 1.3000, яка є хорошим місцем для покупки з жорстким стоп-лоссом, оскільки явний прорив нижче цієї області зробить недійсними основні бичачі перспективи, та матимуть настрій протестувати зону 1.2900 — 1.2800. Найближчий опір видно в районі 1.3080. Чіткий прорив вище цієї області може привести ціну до нейтральній зоні і тестування області 1.3130.

Немає голосів

Коментувати

15 квітня 2019, 08:44

Перспективи розвитку подій по валютній парі GBP/USD

Минулий тиждень був доволі кволим для цієї пари. Зсув залишається нейтральним в найближчому майбутньому. Найкраща стратегія на даний момент полягає в тому, щоб купити близько 1,3000 ключових областей підтримки з жорстким стоп-лоссом, оскільки явний прорив нижче цієї області анулює основний бичачий прогноз. Найближчий опір видно в районі 1.3120. Чіткий прорив і денне / тижневе закриття вище цієї області націлить на район 1.3210.

Немає голосів

Коментувати

11 квітня 2019, 18:00

Перспективи розвитку подій по валютній парі GBP/USD

У GBPUSD вчора був помірний бичачий імпульс, який перевищив 1,3119. Ухил нейтральний в найближчій перспективі. Найближчий опір видно в районі 1.3125. Чіткий прорив вище цієї області може спровокувати подальше бичаче тиск в області 1.3180 — 1.3210. Найближча підтримка видна в районі 1.3080. Чіткий прорив нижче цієї області може спровокувати подальший ведмежий тиск до 1.3050, але ключова підтримка залишається в області 1.3000, яка залишається хорошим місцем для покупок з жорстким стоп-лоссом, оскільки явний прорив нижче цієї області анулює основний бичачий прогноз.

Немає голосів

Коментувати

9 квітня 2019, 11:52

Перспективи розвитку подій по валютній парі GBP/USD

GBP/USD вчора не зробив значного руху. Зсув залишається нейтральним в найближчій перспективі, але поки я залишуся вище 1,3000, я все ще вважаю за краще бичачий сценарій на цьому етапі. Найближчу підтримку видно в районі 1.3035. Чіткий прорив нижче цієї області може спровокувати подальший ведмежий тиск до 1,3000, ключової підтримки, що є хорошим місцем для покупки з жорстким стоп-лоссом, оскільки явний прорив нижче цієї області зробить недійсними основні бичачі перспективи. Найближчий опір видно в районі 1.3120. Чіткий прорив і денний закриття вище цієї області може спровокувати подальший бичачий тиск додо облас 1.3210.

Немає голосів

Коментувати


Головна/

Светлана Ледникова