Страхування нерухомості.

1/5
2024-05-06 18:31:25
Два роки тому оформив страхування нерухомості без огляду через Приватбанк.Минулого року продовжив автоматично.Тепер, переглядаючи договір — був настільки здивований, що адресою застрахованого майна — виявився не сільський будинок батьків, а квартира в місті, де я зареєстрований.Хоча точно знаю, що помилитися не міг ніяк.Ось як таке могло статися?
Я власник і одного й іншого майна, вказав сільську адресу, а приписали — місце, за яким зареєстрований?

Коментарі до відгуку - 3

ДмитроДмитро2024-05-08 09:47:25
Вам варто звернутися до Вусо та виправити цю помилку. Вони зможуть випустити додаткову угоду та вписати вірну адресу. Поки страхова подія не сталася, це не буде впливати критично. А от якби, не дай Боже, сталася, то страхова б відмовила. Тому просто виправте разом зі страховою
 2024-05-11 07:02:49
Ось бачите, з Вашої відповіді — жодної відповідальності, чи хоча б вибачення зі сторони страхової за свою ж помилку.Відразу — біжіть виправляйте, бо не виплатимо в разі чого…
Простіше зробити висновок — що Ви непорядна, без відповідальна страхова компанія й укласти договір з іншими.
А ті, що вже мають з Вами справу — перевіряйте свої договори, бо з Вусо можливо все.
ДмитроДмитро2024-05-16 14:59:37
Вибачте, але я - не представник Вусо. Питання вибачення - виключно персональне. І так, я погоджуюся, що вибачитися варто було б. А перевіряти варто всі договори. Це 100%
Відгук успішно відредаговано