ніколи не купуйте страхування майна нерухомость без огляду

1/5
danakravchenko2023-10-12 18:49:19
У мене було застраховано майно без огляду в компанії Вусо, зокрема приватний будинок. 7 липня сталася страхова подія — руйнування стіни через атмосферний вплив. Була надана довідка з метеорологічної служби до страхової компанії. Проте у довідці зазначено, що саме цього дня в Києві та Київській області був атмосферний фронт та безліч інших явищ, які могли спричинити руйнування. Але незважаючи на це, я отримала відмову від страховика. Я б хотіла, щоб Національний банк перевірив роботу страхової компанії, оскільки під час страхування компанія не виїжджала для огляду майна, тобто це й є страхування майна без огляду, а також страхова компанія навіть під час страхового випадку не виїжджала. І незважаючи на довідку, мені все одно відмовлено. Тому я просила розібратися у цій ситуації та впливати на страхову компанію, бо у мене склалося враження, що страхова компанія не збирається виплачувати жодні гроші, зовсім неважливо, чи дійсно був страховий випадок чи ні, чи є всі підстави, всі документи, які це підтверджують.

Коментарі до відгуку - 1

СК "ВУСО"СК "ВУСО"2023-10-13 11:44:48
Добридень! Вкажіть, будь ласка, номер страхового поліса. Наші фахівці перевірять деталі справи.
Відгук успішно відредаговано