Не надали допомогу по страховому випадку

3/5
Dinorin2023-08-30 01:01:00
Замовила туристичне страхування від Vuso на місяць (поїздка у Польщу) для себе та сестри. На жаль, в перші дні відпочинку в сестри заболів зуб (страхова компанія довго відповідала через сайт Ensuria, але все ж таки днів через 4 нас скоординували до стоматології. Довелося платити за пломбування зі своєї кишені (200 злотих), потім після надання всіх документів, написання заяви на відшкодування, десь через 3 тижні компенсацію виплатили. Наче все добре, але страховка була оформлена на 2 людини… В останній тиждень відпустки, вже захворіла я (відколовся шматок емалі зуба, підвищена чутливість зуба стала, відчувала біль), 25 серпня повідомила страхову. Мені відповіли, що можуть надати мені стоматолога, щоб він допоміг. Це була п'ятниця. Потім мене ігнорували всі вихідні. І навіть у понеділок мені так і не написали, куди йти до лікаря. Зуб болить. І ось вже 29 серпня, я спитала, чому мені не відповідають. Страхова збрехала, що у місті Вісла, де я знаходжуся, не знайшлося стоматолога, і порадили поїхати у Варшаву… я так зрозуміла, що вони спеціально ігнорували мене 4 дні, аби закінчився термін дії мого страхового поліса. Дуже шкода. Нікому не раджу цю страхову компанію, і сама сюди більше звертатися не буду.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано