Для них це не страховий випадок...

2/5
galya1002832020-08-05 11:17:15
У моєї сім'ї склалася досить неприємна ситуація)) Справа в тому, що у нас була запланована відпустка до Єгипту. Відповідно ми оформили два страхові договори, один з яких від Covid-19. Склалося так, що у день вильоту у чоловіка піднялася температура, ми були змушені зробити експрес-тест, який показав позитивний результат, у той же день здали ПЛР тест, котрий підтвердив наявність вірусу) Звичайно, про ніяку поїздку не було і мови)) Наш агент повідомила страхову компанію Vuso про страховий випадок)) Я та двоє синів відповідно змушені були піти на ізоляцію (довідка була надана сімейним лікарем), так, як ми були контактними особами)) Через кілька днів ми надіслали до страхової компанії всі необхідні документи, сподіваючись на компенсацію) Але у відповідь ми отримали відмову) Вони нам пояснили, що не було госпіталізації чоловіка, тому це не їхній випадок)) Це ж абсурд, як чоловік з температурою і наявним вірусом мав летіти на відпочинок? Для чого ми тоді оформляли страхівку? Я так розумію, що страхова компанія працює тільки на своє благо, а не на благо клієнтів))) Дуже шкода, що так воно складається)) Пропадає довіра до інших людей.
Вусо
10 августа 2020, 10:26
Добрый день! Напишите, пожалуйста, номер полиса и контактный телефон. Обещаем разобраться вместе со специалистами службы возмещений в Вашем вопросе. С уважением, отдел контроля качества обслуживания клиентов

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано