Чому так обманюють в страховій компанії ВУСО ?

1/5
akadilex172020-01-04 16:14:11
Вийшовши з лікарні 28,11,2019 року відразу ж звернулась в страхову де надала виписку із поставленим діагнозом ідіопатичний гіпотіріоз середньої важкості та гіпотиреоїдна кардіоміопатія.Прочекавши три дні звернулась про результат про що в телефонному режимі отримала відмову так як не булоУЗД серця.Після доданого ехокардіографії серця та виписки за три рокиамбулаторноі карти форми 027/0 яку на мою думку ніхто не читав. знову отримую відмову Скажіть будьласка що в вас сидять за експерти які не розуміють що ехокардіографія це тотожне слово узд та лікар узд пише лише висновки а клінічний діагноз виставивлікар кардіолог про що і записано в історіі хвороби ?? тричі подавала заявки і тричі все не так Прикро, що в нашій державі існують такі лохотрони, які перекрутять так аби людина нічого не отримала, ЯК не соромно наживатись на людських бідах!

ДІЛО 25861740та 25881835

Електронний поліс №VO25HI-195C2EY

Чекаю відповіді від Мінфіна
Вусо
8 января 2020, 16:13
Уважаемый клиент! Приняли Ваше обращение в работу. Сегодня с Вами свяжется наш специалист.

Коментарі до відгуку - 1

akadilex17akadilex172020-01-16 20:09:12
Хочу подякувати головному спеціалісту Департаменту по роботі з проектами клієнтів з Приватбанку від страхової компанії «Вусо» - Пожиловій Юлії. Справжній професіонал своєї справи, компетентно та швидко допомогла розібратись у цій ситуації. Все ж компанія відповідально поставилась до вирішення мого питання та виплатили страхову суму у повному обсязі. Дякую Вам!
Відгук успішно відредаговано