Мінфін - Курси валют України

Встановити

Двозначне відчуття

4/5
Дмитро2019-06-06 01:35:07
Звернувся за виплатою по прямому врегулюванню. Була права дверка. Оскільки погнуло ребра жорсткості то на офіційному СТО рено визнали дверку під заміну. Вартість робіт була 22 000 з ПДВ. Вусо виплатила 8350 + 1000 франшизи, якби брав доки то ще б виплатили ПДВ. Тобто оцінили +- в 12000. Проте сама дверка коштує 10 000. Авто до 5 років — тому амортизації не повинно було б бути. І це було по прямому врегулюванню.
Тому якби я був винен на таку ж суму і клієнт з тої сторони позивався до мене то прийшлось би компенсовувати 10 000 плюс судова тяганина.
Можна було б заморочитись і повозитися з експертами і судами, проте прийшлось би мати справу з харківською контороую винуватця — тому взяв кошти.
Це негатив.
Позитив — все було дуже швидко, не відчув ніяких проблем, фудболянь чи ще чогось в тому дусі. Менеджер Сергій все пояснив, оперативно надавав інформацію. Десь за 15 днів з моменту звернення отримав кошти.
Вусо
6 июня 2019, 10:54
Уважаемый клиент. Просим Вас на почту pr@vuso.ua направить данные для возможности идентификации: ФИО, номер дела. Так мы быстрее разберемся в Вашем деле. Отдел контроля качества работы с клиентами.

Коментарі до відгуку - 1

СК "ВУСО"СК "ВУСО"2019-06-06 16:00:19
Дмитрий, благодарим Вас за позитивную оценку в части оперативности нашей работы.
Что же касается суммы страхового возмещения, то можем пояснить следующее: в рамках прямого урегулирования VUSO выполняла обязательства другой страховой компании и, соответственно, была обязана работать в рамках закона. Он предусматривает выплату материального возмещения с учетом износа. Да, действительно, для автомобиля 2015 года выпуска износ не должен начисляться за рядом исключений.  В Вашем случае исключением (причиной возникшей обязанности считать износ) являются те очевидные повреждения, которые были получены до заявленного события.
Надеемся на понимание. Готовы ответить на дополнительные вопросы. Просим обращаться в представительство, на горячую линию, или по почте.
Відгук успішно відредаговано