Не рекомендую страх УНІКУ

1/5
65шг6г2023-11-22 10:28:06
Опишу свій другій казус звернення в (послуг) страх. УНІКА, мій поліс №737/1-3-0012 до 14.02.24. Звернувся 22.11.23р. он-лайн консультацію лікаря яка надає УНІКА з’єднався з лікарем Воро………. О. семерний лікар. Почався он лай діалог 21.11.23 16.53 пішу причини звернення відповідь через 8 мінут довго описувати весь діалог коротко пройшло 30 мінут відповідь на чотири питання, дійшов до алергії за це час прочитав резюме лікаря, трохи і привласнити олімпійська чемпіон в області медицини. Сам собі міркую що лікар дуже занята може другім невідкладними ділом та немає можливість спілкуватися зі мною може я від'єднуюсь від лікаря, спасу чуюсь життя Завершаю чат та дзвоню в Туніку з'єднаюся 21.11.23 звертаюсь та прошу мені оказати допомогу Відповідь мене поставила в глухий кут « Я з вами не спілкувалась та які претензії, що ви хотіти» Пояснію що лікар Ваш довго реагує мне би по скоріше – Відповідь добре з'єдную з лікарем в телефоном режимі. Чекаю з 21.11.23 17.40 вже 22.11.23 9.30 не дочекався (помер) ха ха не смішно. Зараз іде агітація в колективі на стрх. компанії бачу що УНІКА не розглядається дуже (файно) зарекомендувала себе.
P.S Всі переговори хвороби зі своїм лікарем є таємницею та визначено законом за нерозголошення. А для страхової компанії достатньо чек послуг для перегляду виплати страховки Адвокат.
Уніка
22 ноября 2023, 16:28
Вітаємо, пане Владиславе!
Ми в УНІКА справді шкодуємо, що у Вас виникли проблеми. Вже передали інформацію, щодо онлайн консультації нашим партнерам, для перевірки цього випадку. Наразі, сподіваємось, що цей випадок був спричинений виключно непорозумінням та не стане на заваді нашій подальшій плідній співпраці. З повагою, Команда контролю якості УНІКА Україна

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано