ТАС - БІЛЬШЕ НІКОЛИ

1/5
Olga28062024-07-05 13:47:23
За моєї вини було скоєно ДТП. Збитки оцінено в 49000 грн. Страхова нарахувала 23000 грн. Відповідно потерпілий вимагає відшкодування решти коштів з мене. Найняли незалежного експерта, після чого підняли виплату до 27000 грн. Знову ж таки — хто має оплатити решту??? Потерпілий, який ні в чому не винен? Чи я — який є клієнтом даної недострахової, якій не перший рік оплачую автоцивілки і ще жодного разу не скоював ДТП? Ліміт відповідальності в мене 160 000 грн + завжди оформляю додаткову цивілку з лімітом ще 200 000 грн. Якщо хтось по відгуках шукає надійну компанію, то застерігаю — тільки не ТАС. Багато років був клієнтом. А тепер суцільне розчарування
Страхова група «ТАС»
5 июля 2024, 13:58
Повідомте, будь ласка, номер свого страхового полісу та/або страхової справи: це дозволить нам розібратися в ситуації та надати відпоівідь по суті претензій.
З повагою СГ «ТАС»

Коментарі до відгуку - 2

Olga2806Olga28062024-07-05 17:07:42
215934241 від 26.07.2023 р Також є оформлена додаткова автоцивілка до цього договору.
СГСГ2024-07-09 10:50:47
Добрий день. Згідно ст.29 Закону України "Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників", «...у зв'язку з пошкодженням транспортного засобу відшкодовуються витрати, пов'язані з відновлювальним ремонтом транспортного засобу з урахуванням зносу, розрахованого у порядку, встановленому законодавством, включаючи витрати на усунення пошкоджень, зроблених навмисно з метою порятунку потерпілих внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, з евакуацією транспортного засобу з місця дорожньо-транспортної пригоди до місця проживання того власника чи законного користувача транспортного засобу, який керував транспортним засобом у момент дорожньо-транспортної пригоди, чи до місця здійснення ремонту на території України. Якщо транспортний засіб необхідно, з поважних причин, помістити на стоянку, до розміру шкоди додаються також витрати на евакуацію транспортного засобу до стоянки та плата за послуги стоянки». Згідно п. 36.2, ст. 36 цього ж Закону, "...Страховик має право здійснювати виплати без проведення експертизи (у тому числі шляхом перерахування коштів особам, які надають послуги з ремонту пошкодженого майна), якщо за результатами проведеного ним огляду пошкодженого майна страховик і потерпілий досягли згоди про розмір та спосіб здійснення страхового відшкодування і не наполягають на проведенні оцінки, експертизи пошкодженого майна". Оскільки страховик і потерпілий не досягли згоди про розмір страхового відшкодування, було проведено експертизу. Згідно зі звітом 17.06.2024 р. №67331 суб’єкта оціночної діяльності, збиток, завданий постраждалому, вартість відновлювального ремонту з урахуванням значення коефіцієнта фізичного зносу складових транспортного засобу з ПДВ на запчастини складає 27506,76 грн. З повагою СГ "ТАС"
Відгук успішно відредаговано