Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

СГ «ТАС» працює на ринку страхових послуг вже 22 роки та має ліцензії Нацкомфінпослуг України на здійснення страхової діяльності за 38 видами страхування, з яких 21 — у формі добровільного та 17 — у формі обов’язкового, пропонуючи своїм клієнтам понад 95 страхових продуктів. Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 36 регіональних дирекцій та філій та 560 офісів продажів по всій території України, де щороку укладаються понад 2,38 млн договорів страхування.

Впродовж останніх років СГ «ТАС» міцно утримує позиції безперечного лідера на ринку ОСЦПВ як за обсягом зібраних страхових премій, так і за сумою виплачених відшкодувань. Крім того, як свідчить рейтинг журналу Insurance TOP, за підсумками І півріччя 2020 року компанія посіла перше місце на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

В цілому за обсягом платежів — як валових, так і чистих — Страхова група «ТАС» за підсумками шести місяців 2020 року традиційно входить в «трійку» лідерів українського страхового ринку. За розміром страхових резервів компанія посідає перше місце серед вітчизняних страховиків.

Станом на 1.07.20 Страхова група «ТАС» є беззаперечним лідером за обсягом залучених премій в 11 областях України, що є найвищим показником на страховому ринку.

В 2019 році компанія зібрала 1815,1 млн грн страхових премій та виплатила близько 727 млн грн страхових відшкодувань за укладеними договорами страхування. За даними МТСБУ, головного регулятора ринку обов’язкової «автоцивілки» в Україні, СГ «ТАС» за показниками свого фінансового стану, кількості скарг від страхувальників, якості врегулювання збитків отримала найвищу з можливих оцінок — «добре» в цілому та за кожним з перелічених показників.

СГ «ТАС» має підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAА, прогноз рейтингу — стабільний. Рейтинг надійності страхової компанії ПАТ «Страхова група «ТАС» на рівні uaAins (висока надійність), вересень 2020 року, РА «Кредит-Рейтинг».

Свідоцтво про реєстрацію: № 11100895 від 20.01.2010

Код ЄДРПОУ: 30115243

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова група «ТАС» є членом Моторного (транспортного) страхового бюро України (МТСБУ), Морського страхового бюро України. Входить до Федерації страхових посередників України та Національної асоціації страховиків України.

Нагороди та премії:

Лідерство СГ «ТАС» на страховому ринку України підтверджено численними преміями. Так, за підсумком 2019 року СГ «ТАС» вчергове стала володарем премії «Фінансовий Оскар» в номінаціях «Лідер автострахування. Автоцивілка» та «Корпоративний партнер» від журналу «Бізнес». Крім того, голова правління компанії Павло Царук посів перше місце в номінації «Особистість страхового ринку». За результатами 2019 року СГ «ТАС» також перемогла в номінації «Лідер ринку ОСЦПВ» від журналу «ТОП-100» та отримала престижну нагороду — диплом лідера ринку обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласників за внутрішніми та зовнішніми договорами від журналу Insurance TOP.

Послуги, що надаються

Відповідно до виданих ліцензій СГ «ТАС» здійснює:

 • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників;
 • добровільне страхування цивільно-правової відповідальності автовласників;
 • страхування наземного транспорту;
 • страхування майна;
 • страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;
 • страхування відповідальності перед третіми особами;
 • страхування медичних витрат;
 • страхування від нещасних випадків;
 • страхування від нещасних випадків на транспорті;
 • медичне страхування (безперервне страхування здоров’я);
 • страхування здоров’я на випадок хвороби;
 • страхування виданих гарантій (порук) і прийнятих гарантій;
 • страхування кредитів;
 • страхування водного транспорту;
 • страхування відповідальності власників водного транспорту;
 • страхування фінансових ризиків;
 • страхування інвестицій;
 • страхування вантажів та багажу;
 • страхування залізничного транспорту;
 • страхування сільськогосподарської продукції;
 • страхування судових витрат;
 • страхування повітряного транспорту;
 • страхування відповідальності власників повітряного транспорту;
 • страхування предмету іпотеки;
 • страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів;
 • страхування відповідальності оператора ядерної установки;
 • страхування тварин на випадок загибелі;
 • страхування відповідальності власників зброї;
 • страхування відповідальності власників собак;
 • страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони та добровільних пожежних дружин;
 • авіаційне страхування цивільної авіації;
 • страхування відповідальності приватного нотаріуса тощо.

Як оформити страховку:

Для оформлення страхового поліса необхідно звернутися до найближчого офісу продажів СГ «ТАС» або зателефонувати в компанію, або залишити заявку на сайті. Крім того, поліс можна оформити онлайн.

Як отримати страхову виплату в ПАТ«СГ «ТАС»:

Для отримання виплати страхового відшкодування у разі настання випадку, який може бути страховим, необхідно звернутися з відповідним повідомленням в СГ «ТАС» за телефоном гарячої лінії та надалі слідувати інструкціям оператора.

Керівник: Царук Павло Вікторович

Джерела інформації: сайт СК, kis.bank.gov.ua, mtsbu.ua

Виплати на 30 вересня 2021

Тип страхування
Премії, тис. грн
Виплати, тис. грн
Рівень виплат, %
408072 ₴
268897 ₴
65.89 %
613419 ₴
312314 ₴
50.91 %
49880 ₴
6644 ₴
13.32 %

Відгуки про компанію — 206

5/5
Leshka128452022-01-12 14:39:18
Обратился как потерпевший, все четко объяснили, все быстро оформили, менеджер Анатолий самый лучший!
Страхова група «ТАС»
12 січня 2022, 15:13
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи!
З повагою, СГ «ТАС»
2/5
chainska2021-12-31 11:47:03
Як потерпіла в ДТП подала пакет документів на страхове відшкодування по здоров'ю ще 08.11.2021, але донесла ще документи 16.11.2021 На сьогоднішній день 31.12.2021 ніякого руху по документах, бо по телефону відповіли, що не вистачає ухвали суду, яку я надала ще 08.11.2021. Дуже невідповідальне ставлення і ніякого зв'язку зі сторони компанії.
Страхова група «ТАС»
4 січня 2022, 8:47
Доброго дня.
Повідомте, будь ласка, номер страхового полісу або страхової справи — це дозволить нам ідентифікувати Вас як отримувача відшкодування і надати відповідь по суті Ваших претензій.
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
829529062021-12-16 13:44:05
Отзыв больше о некомпетентности некоторых сотрудников отделения в г.Умань (Европейская, 20). Умеют только брать с вас деньги. Досрочно закрыл цивилку и лёгкое каско. Сотрудница (работает не один год) мягко говоря некомпетентная. Называет сумму и процент возврата тупо с потолка. Сначала было -40%, потом стало -60%. На мою просьбу показать где это написано, ответ был: «смирись, оно где-то есть, ничего не буду показывать, ты же при подписании это не спрашивал, иди гуляй». Ладно думаю, подавитесь. Через пару дней пришло пару «копеек» за каско, а за цивилку ждал месяц. Только после звонка на горячую линию, мне сказали, что такой заявки не было, уточнят в отделении. На следующий день пришло «пол копейки», половина обещанного. Звоню «супер сотруднице» уманского отделения. Она начинаем нести бред, придумывать какие-то новые «правила». Этот бред уже слушать не стал.
Так что никому не советую это отделение, ну и саму контору. Ведь её устраивают такие сотрудники.
Страхова група «ТАС»
16 грудня 2021, 17:28
Доброго дня!
По суті Вашого звернення маємо повідомити наступне.
Згідно з умовами будь-якого договору в разі його розірвання за ініціативи страхувальника передбачено стягнення витрат на ведення справи. Розмір стягнення залежить від виду договору та чітко зафіксований в його умовах.
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
691258112021-12-14 11:00:13
При черговому звернені за отриманням чергової партії ліків (до цього звертався вже 2 рази, звичайна простуда ОРЗ) мені були поставлені умови яких я виконати не міг, від мене вимагали фото рецепту з датою, печаткою лікаря та моїми данними. Мого лікаря вже не було на свому робочому місці і дану вимогу я виконати не зміг, при цьому минулого разу ніхто не попередив, що треба буде цей рецепт. Пішов в аптеку і купив за свої кошти ліки виписані мені за 120грн. Для чого я заплатив страховій ТАС за їхній страховий поліс 7170грн я не розумію. Впевнений, що при чомусь серйознішому ніж ОРЗ зі мною навіть і говорити не стали б в данній страховій. № мого полісу 00886005.
Страхова група «ТАС»
15 грудня 2021, 15:55
Доброго дня.
По суті висловлених Вами претензій маємо повідомити наступне.
Первинне звернення за вказаним полісом було зафіксовано СГ «ТАС» 03.12.2021 р., було повідомлено про консультацію сімейного лікаря за місцем проживання. 07.12.2021 р. відбулась повторна консультація, призначення лікаря прийняті страховиком зі слів клієнта.
Зауважимо, що згідно з п. 15 укладеного договору страхування, а саме п. 15.4.17 «… страховик має право…у випадку ГРВІ забезпечувати медикаментами Застрахованих осіб згідно діючих рекомендації МОЗ без організації консультації лікаря. У випадку відсутності позитивної динаміки лікування протягом 3-5 днів, організація консультації лікаря є обов’язковою».
03.12.2021 р. застраховану особу було проінформовано про необхідність в подальшому надати страховикові отримані нею рекомендації лікаря у вигляді рецепту або заключення з призначеннями, якщо буде відсутня позитивна динаміка від лікування.
9.12.21 р. під час спілкування із клієнтом, який до того часу вже отримав консультацію сімейного лікаря, представник СГ «ТАС» запитав відповідну медичну документацію на підтвердження продовження лікування. Однак станом на сьогодні, 15.12.2021 р., застрахована особа або її представники відповідні документи страховикові так і не надали.
Водночас зауважимо, що кошти, самостійно витрачені застрахованою особою на лікування, може бути відшкодовано страховиком за умови подання нею відповідної заяви на відшкодування у термін не пізніше 15 (п’ятнадцяти) робочих днів з моменту закінчення лікування. Умови здійснення страхової виплати прописані у договорі страхування (п.22, пп. 22.2).

З повагою, СГ «ТАС»
1/5
Kapelsinka2021-11-23 16:05:02
Категорично не рекомендую зв'язуватися з цими аферистами. Абсолютно некомпетентні консультанти. Гроші, які сплачуєш за послуги просто комусь ідуть в карман. А ти змушений лікуватися за свій кошт. Ні в якому разі не заключайте договір з компанією. Бажаю вам стати банкрутами. Всього доброго.
Страхова група «ТАС»
23 листопада 2021, 17:02
Доброго дня.
Повідомте, будь ласка, номер свого договору страхування. Це дозволить нам ідентифікувати вас як клієнта та надати відповідь по суті.
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
Anastasia03702021-11-21 09:36:49
У нас произошла авария 14.10.21, мы пострадавшая сторона, и у виновника дтп соответственно страховая компания ТАС! во первых мы около 2 недель ждали эксперта, для оценки нашего авто(у них очередь), ладно… приехал… сделал оценку Анатолий, насчитал на 40 тыс ущерба, так по факту и есть!!! сказали ждать ещё неделю чтоб эту сумму утвердили(ещё неделя)!!! в итоге звонит и говорит что сумма на выплату 14 тыс составляет!!!!14 тыс из 40!!! если у вас хорошее авто, то вам не стоит ждать нормальную суммы выплату, Сергей есть там у них начальник кого то отдела с которым я общалась по телефону, во первых матерился даже не пытаясь сохранять какой либо этикет разговора по телефону, во вторых жевал прямо в трубку!!! ужасная страховая, ужасное обслуживание!!! итог наше авто стоит без ремонта, обещают вызвать частного эксперта… обещают и обещают…
Ребята, но из 40 тыс делать выплату 14 тыс, это просто смешно… тем более для BMW!!! ужасная страховая, самая ужасная которую мы встречали!!!
Страхова група «ТАС»
22 листопада 2021, 9:13
Доброго дня.
Вкажіть, будь ласка номер полісу та/або страхової справи. Це дозволить нам індетифікувати вас як отримувача страхового відшкодування та надати відповідь по суті висловлених претензій.
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
vvmaks502021-11-19 12:08:43
Случилось ДТП 08.08.2021, по договору FO-00787856 от 27.08.2020 года(КАСКО). По договору выплата в течении 60 дней. Все документы предоставлены, дополнительные соглашения подписаны, мои реквизиты взяты для выплаты. А денег все НЕТ!!! Кормят только завтраками( но жена все же вкуснее готовит по утрам))) Вообщем как всегда в жизни когда договор заканчивается, то названивают у Вас страховочка заканчивается, а когда нам от ТАСа нужно(называется это так-туда дуй, а от них ХХЙ!!! Перед тем как к ним обращаться хорошо подумайте граждане!!! Пора БигБорд в центре города, напротив отделения ТасКомБанка заказать Вам уважаемая страховая компания с поздравлениями к Новому Году! Только в данной ситуации чёрный пиар-это Не бесплатная реклама, а ваш имидж и репутация!!!
Страхова група «ТАС»
19 листопада 2021, 16:08
Шановний пане Віталію!
28.08.2020 року Вами було укладено договір добровільного страхування з СГ «ТАС», за яким застраховано автомобіль Хонда Аккорд. 08.08.2021 о 03.35 за участю Вашого автомобіля відбувся страховий випадок, а саме наїзд на кіоск в м. Мелітополь та завдано матеріального збитку. Проводячи перевірку обставин, в тому числі і за допомогою інтернет-видань, а саме RIA-M.TV, було віднайдено інформацію щодо обставин даної пригоди, де вказано, що, за словами очевидців, у Вас були ознаки алкогольного сп'яніння. 15.03.2021р. у Вас вже був підтверджений факт керування в стані алкогольного сп'яніння згідно постанови суду та передано на розгляд трудовому колективу без позбавлення права керування. А тому, враховуючи вищевикладене, страховою компанією було прийнято рішення щодо проведення додаткової перевірки. Згідно з умовами договору, страховик має право проводити власне розслідування та в такому випадку відтермінувати проведення виплат, про що Вас було повідомлено окремим листом.
У листі-скарзі вказано, що страхувальникові було надано всі матеріали для перевірки. Згідно з умовами договору, страхувальник зобов'язаний допомагати в розслідуванні обставин справи. Вам було запропоновано надати довідку на проведення огляду на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння з медичного закладу для пришвидшення розгляду справи та відповідно виплати за страховим випадком. Вами було надано довідку, в якій вказано, що огляд на стан сп'яніння не проводився. Згідно спільного наказу МВС та МОЗ від 09.11.2015 року № 1452/735 ч.1 п.8 «у разі скоєння ДТП, унаслідок якої є особи, що загинули або травмовані, проведення огляду на стан сп'яніння учасників цієї пригоди є обов'язковим у закладі охорони здоров'я». Тобто, враховуючи вищевказаний наказ, а також надану довідку про те, що внаслідок даної пригоди були отримані тілесні ушкодження, огляд на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння повинен був проведений в обов'язковому порядку в медичному закладі. На даний час страховою компанією так і не було отримано довідку з медичного закладу із результатами огляду на стан алкогольного та наркотичного сп'яніння.
Враховуючи те, що терміни додаткової перевірки закінчуються, питання щодо відшкодування матеріального збитку буде прийнято в найкоротший термін та повідомлено окремим листом!
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
kosmynab2021-11-17 13:21:50
Доброго дня, попав у ДТП по вині клієнта цієї чудесної страхової компанії…
Їх клієнт створив аварійну ситуацію з порушенням 2 правил дорожнього руху. Поворот з крайньої правової лінії і під знак «рух тільки прямо» де ліворуч тільки автомийка.
Оформили євро протокол, працівник страхової у нашому місці все прийняв, все було добре і гроші по його словам йшли до виплати.
І так 2 місяці годували обіцянками про виплату, а тут вже йде до третього місяця, знову телефоную на їх гарячу лінію і мені повідомляють що це я виновник ДТП і їх клієнт свою вину не визнає і у виплаті вам відмовлено бо наш комісар рішив що ви виновник ДТП… Я просто випав. Це називається майже 3 місяці назад клієнт їх прийшов і підтвердив свою вину, а потім щось в його голові помінялось і до побачення?
Страхова просто аби…
Зараз чекаю їх листа і буду оскаржувати але нікому не раджу таку страхову для себе і навіть для ворога…
Страхова група «ТАС»
17 листопада 2021, 14:04
Доброго дня. Аби ми могли надати відповідь по суті вашого звернення, повідомте, будь ласка, номер страхової справи та/або поліса.
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
berezaolena2021-11-06 22:05:37
8 жовтня на вул. Берковецькій я під'їжджала до магазину і ліворуч у мою машину врізався Ford Transit, грубо порушивши правила руху, вирішив проскочити там, де поворот заборонено. Якби я їхала швидше, удар був би прямо в мене. А так – постраждала лише машина.

Він поводився по-хамськи, але був застрахований у СГ «ТАС». Це дало мені надію, що хоч із страховою проблем не буде. Бо раніше чула про неї лише хороші відгуки.

Поліція написала протокол, в якому визнала винуватим Марчука Сергія Володимировича. Ми з чоловіком приїхали до страхової, оформили всі документи та чекали на довідку суду. Коли уточнювали можливу суму компенсації, менеджер Валінкевич Світлана порадила отримати прайс на ремонт на своєму СТО (для порівняння). Ми так і зробили.

Марчук С.В. пішов до суду і зажадав додаткову експертизу. Це тривало до 28 серпня 2021р. Об 11:59 мені зателефонувала наш менеджер Світлана і повідомила хорошу новину – суд визнав Марчука С.В. винним і надіслала форму заяви. Звичайно, ми зраділи, що встигнемо до зими полагодити машину. Оскільки машина в лізингу Приватбанку, ми запросили там заяву на виплату. Коли я надала заяву, менеджер повідомила, що вони готові оплатити мені 19 625,81 грн. Це в 2,5 рази менше вартості ремонту. Менеджер ТАС запросила рахунок із нашої СТО і обіцяла провести повторну експертизу. І після цього почалося щось дивне: Менеджер перестала відповідати на повідомлення та дзвінки. Через 20 днів вона відповіла у вайбер, що більше не займається цим питанням. У кол-центрі нам повідомили, що У ВИПЛАТІ ВІДМОВЛЕНО, тому що їхній клієнт НЕ ВИНЕН. Не зважаючи на протокол поліції та рішення суду, про яке повідомила Світлана ще в серпні. На прохання дати мені офіційну відповідь відмовили.

Звичайно, я буду звертатись у всі інстанції. Але поки що відчуття таке, наче в ТАС об мене витерли ноги…
Страхова група «ТАС»
8 листопада 2021, 9:13
Доброго ранку.
Повідомте, будь ласка, номер страхового полісу або номер страхової справи. Це дозволить нам ідентифікувати клієнта та надати відповідь по суті ваших претензій.
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
intelekt2021-11-06 20:47:07
Сталося ДТП за участі клієнта Тас, який в'їхав в мій автомобіль. Пошкодив передній бампер, крило, легкосплавний диск, резину, бачок омивача підкрилку, захист мотора і ще по мелочам на суму 40000 грн. А мені пропонували такі мізерні суми спочатку 15000 потім 18000 я навіть писав заяву, казали що проведіть огляд автомобіля в експерта я це все зробив, а вони прислали лист з виплатять 22000 навіть не розглянувши матеріали експерта і мою заяву і без мого відома собі закрили справу. Таке й до того всього робітники які сидять в страховій відносились як до непотребу так ніби вони особисто мали виплатити мені компенсацію. Нікому не рекомендую цю страхову обходьте її стороною нехай закриється і не морочать голову людям.((((((
8 листопада 2021, 8:52
Відгук підтверджений «Мінфіном» (на 08.11.2021).
Користувач надав доказів на запит адміністрації сайту, які підтверджують, що він є клієнтом або користувався послугами даного банку.
Страхова група «ТАС»
8 листопада 2021, 9:14
Доброго ранку.
Повідомте, будь ласка, номер страхового полісу або номер страхової справи. Це дозволить нам ідентифікувати клієнта та надати відповідь по суті ваших претензій.
З повагою, СГ «ТАС»