Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

СГ «ТАС» працює на ринку страхових послуг вже 24 роки та має ліцензії Держфінпослуг України на здійснення 32 видів страхування, з них 18 — у формі добровільного, і 14 — у формі обов'язкового, пропонуючи своїм клієнтам понад 80 страхових продуктів. Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій та філій та 450 центрів продажів по всій території України, де щороку укладаються понад 2,38 млн договорів страхування.

Впродовж останніх років СГ «ТАС» міцно утримує позиції безперечного лідера на ринку ОСЦПВ як за обсягом зібраних страхових премій, так і за сумою виплачених відшкодувань. Крім того, як свідчить рейтинг журналу Insurance TOP, за підсумками І півріччя 2020 року компанія посіла перше місце на ринку добровільного страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

В цілому за обсягом платежів — як валових, так і чистих — Страхова група «ТАС» за підсумками шести місяців 2020 року традиційно входить в «трійку» лідерів українського страхового ринку. За розміром страхових резервів компанія посідає перше місце серед вітчизняних страховиків.

Станом на 1.07.20 Страхова група «ТАС» є беззаперечним лідером за обсягом залучених премій в 11 областях України, що є найвищим показником на страховому ринку.

В 2019 році компанія зібрала 1815,1 млн грн страхових премій та виплатила близько 727 млн грн страхових відшкодувань за укладеними договорами страхування. За даними МТСБУ, головного регулятора ринку обов’язкової «автоцивілки» в Україні, СГ «ТАС» за показниками свого фінансового стану, кількості скарг від страхувальників, якості врегулювання збитків отримала найвищу з можливих оцінок — «добре» в цілому та за кожним з перелічених показників.

СГ «ТАС» має підтверджений довгостроковий кредитний рейтинг на рівні uaAА, прогноз рейтингу — стабільний. Рейтинг надійності страхової компанії ПАТ «Страхова група «ТАС» на рівні uaAins (висока надійність), вересень 2020 року, РА «Кредит-Рейтинг».

Код ЄДРПОУ: 30115243

Свідоцтво про реєстрацію: № 11100895 від 20.01.2010

Акціонери, засновники: Тігіпко Сергій Леонідович, Т.А.С. Оверсіас Інвестментс Лімітед

Розмір статутного фонду: 102 000 000 грн

Голова правління: Царук Павло Вікторович

Заступники:

 • Кульгінська Ірина
 • Подоляк Олександр
 • Тітко Ольга
 • Бажан Юрій

СГ «ТАС» є одним із засновників та членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, Асоціації суднобудівників України, Європейської бізнес асоціації, Української будівельної асоціації, Міжнародної торгової палати, Української спілки промисловців та підприємців, Бюро кредитних історій.

Нагороди та премії:

Лідерство СГ «ТАС» на страховому ринку України підтверджено численними преміями. Так, за підсумком 2019 року СГ «ТАС» вчергове стала володарем премії «Фінансовий Оскар» в номінаціях «Лідер автострахування. Автоцивілка» та «Корпоративний партнер» від журналу «Бізнес». Крім того, голова правління компанії Павло Царук посів перше місце в номінації «Особистість страхового ринку». За результатами 2019 року СГ «ТАС» також перемогла в номінації «Лідер ринку ОСЦПВ» від журналу «ТОП-100» та отримала престижну нагороду — диплом лідера ринку обов’язкового страхування цивільної відповідальності автовласників за внутрішніми та зовнішніми договорами від журналу Insurance TOP.

Ліцензія: компанія має 21 безстрокову ліцензію по добровільним видам страхування та 17 безстрокових ліцензій по обов'язковим видам страхування

Види діяльності по КВЕД:

 • Основний: 65.12 Інші види страхування, крім страхування життя

 • Інші: 65.20 Перестрахування

Послуги, що надає СК:

Відповідно до виданих ліцензій СГ «ТАС» здійснює:

 • обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників;

 • добровільне страхування цивільно-правової відповідальності автовласників;

 • страхування наземного транспорту;

 • страхування майна;

 • страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ;

 • страхування відповідальності перед третіми особами;

 • страхування медичних витрат;

 • страхування від нещасних випадків;

 • страхування від нещасних випадків на транспорті;

 • медичне страхування (безперервне страхування здоров’я);

 • страхування здоров’я на випадок хвороби;

 • страхування виданих гарантій (порук) і прийнятих гарантій;

 • страхування кредитів;

 • страхування водного транспорту;

 • страхування відповідальності власників водного транспорту;

 • страхування фінансових ризиків;

 • страхування інвестицій;

 • страхування вантажів та багажу;

 • страхування залізничного транспорту;

 • страхування сільськогосподарської продукції;

 • страхування судових витрат;

 • страхування повітряного транспорту;

 • страхування відповідальності власників повітряного транспорту;

 • страхування предмету іпотеки;

 • страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів;

 • страхування відповідальності оператора ядерної установки;

 • страхування тварин на випадок загибелі;

 • страхування відповідальності власників зброї;

 • страхування відповідальності власників собак;

 • страхування працівників відомчої та сільської пожежної охорони та добровільних пожежних дружин;

 • авіаційне страхування цивільної авіації;

 • страхування відповідальності приватного нотаріуса тощо.

Як оформити страховку:

Для оформлення страхового поліса необхідно звернутися до найближчого офісу продажів СГ «ТАС» або зателефонувати в компанію, або залишити заявку на сайті. Крім того, поліс можна оформити онлайн.

Як отримати страхову виплату в ПАТ «СГ «ТАС»:

Для отримання виплати страхового відшкодування у разі настання випадку, який може бути страховим, необхідно звернутися з відповідним повідомленням в СГ «ТАС» за телефоном гарячої лінії та надалі слідувати інструкціям оператора.

Гаряча лінія ПАТ «СГ «ТАС»: +38 (093) 654-77-77, +38 (095) 654-77-77, +38 (097) 654-77-77 (вартість дзвінка згідно з тарифами Вашого оператора)

Джерела інформації: сайт СК, https://kis.bank.gov.ua/,http://www.mtsbu.ua/, https://opendatabot.ua/, https://youcontrol.com.ua/

Головний офіс:03117, м. Київ, пр-т Берестейський, 65 (години роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00, Сб-Нд: вихідні)
Графік роботи:
social

Виплати на 30 вересня 2023

Тип страхування
Премії, тис. грн
Виплати, тис. грн
Рівень виплат, %
512766 ₴
286593 ₴
55.89 %
825109 ₴
350125 ₴
42.43 %
67769 ₴
9857 ₴
14.54 %

Відгуки про компанію — 273

5/5
wdrteqix2023-11-18 12:05:50
Після ДТП скористався послугою «пряме відшкодування» по цивілці, так як у винного в аварії цивілка сумнівної компанії, яка почала затягувати справу, тому звернувся в свою.
Дуже задоволений обслуговуванням, експерт приїхав швидко, і виплату не довелось довго очікувати, і сумою відшкодування лишився задоволеним.
Страхова група «ТАС»
20 ноября 2023, 9:10
Добрий день!
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку!
Раді бути корисними для вас!
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
Ternopil19872023-11-17 15:57:26
Подяка вашій компанії, я у вас не застрахований, але коли закінчиться автоцивілка, обов'язково тоді застрахуюсь у вас.Було у мене ДТП, не я винуватець, винуватець мав поліс ТАС, скоро все зробили і перерахували кошти, пройшло 18 днів від початку, номер справи 92322283, м. Тернопіль, велика подяка Володимиру Крету, Професіонал своєї справи
Страхова група «ТАС»
17 ноября 2023, 17:14
Добрий день!
Дякуємо за теплі слова та високу оцінку!
Будемо раді бачити вас в числі наших клієнтів!
З повагою, СГ «ТАС»
1/5
butik282023-10-30 00:14:10
Дело # 92320293 от 09.10. 2023г. Не рекомендую эту страховую компанию. Я и виновник ДТП застрахованы в компании « ТАС», г. Константиновки, Донецкой области.
Я обратился к своей компании- дилеру, где я обслуживаюсь, по ремонту моего авто после ДТП. Ремонт оценили в 92000,00 грн. Предоставил этот счёт в «ТАС». Общение с представителем страховой компании, не могу оценить как хорошее. Общение было только по мессенджеру, грубовато.На просьбу позвонить, был отказ. Эксперта никакого не было для оценивания ущерба авто. В нашем городе сотрудник «ТАС» сделала осмотр повреждений автомобиля, без опыта оценивания.
После всех разбирательств, страховая мне выплатила сумму в размере — 27500.00 грн. Ремонт машины мне пришлось делать за свой счёт.
Ещё раз не рекомендую эту страховую компанию!
Страхова група «ТАС»
30 октября 2023, 16:42
Добрий день.
Згідно з п. 36.2 ст. 36 Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності автовласників», «… Страховик має право здійснювати виплати без проведення експертизи (у тому числі шляхом перерахування коштів особам, які надають послуги з ремонту пошкодженого майна), якщо за результатами проведеного ним огляду пошкодженого майна страховик і потерпілий досягли згоди про розмір та спосіб здійснення страхового відшкодування і не наполягають на проведенні оцінки, експертизи пошкодженого майна».

Оскільки між АТ «СГ „ТАС“ як страховиком та вами як потерпілою особою було досягнуто згоди щодо розміру страхового відшкодування, і ви не наполягали на проведенні оцінки, у відповідності до заяви від 11 жовтня 2023 року було проведено виплату в розмірі 27571 грн.
З повагою, СГ „ТАС“
1/5
Halina18022023-10-16 14:57:26
Пришлось обратиться по медицинской страховке (полис № 00288258/110). Утром 16.10.23 позвонила и сказала, что нужен больничный и чтобы записали к лору (ничего страшного и не обычного) недалеко от дома, так как дождь идет и далеко идти тяжело. И вот запись в клинику от дома две остановки на метро и вгору идти пешком, возле дома 5 частных клиник, да они дорогие, но есть и не очень, о чем было сказано при подаче заявки — записали, люди больной человек две остановки или 5 остановок на общественном транспорте и на 13.00 дня, Вы серйозно??? ладно все бывает, но действо это, под названием Vip обслуживание, продолжается.
Пришла в клинику и тут узнаю что больничных они не выписуют, жду очередь к лору, выписывают лекарства и анализ крови, вопросов нет все адекватно, звонок в страховую какого записали туда где не дают больничный, ой сейчас будем искать он-лайн терапевта для больничного, еще этот не разговаривал со мной, ладно потерпим, это обслуживание…
Пришел список лекарств заказанных в аптеке (лекарства оплачует страховая), но есть изюминка — аптека находиться на другом конце города (40 минут на метро), звонок в страховую, где я, а где м. Левобережная, записали, перезванивают и говорят так там от метро 10 минут пешком??? Про эту реплику вообще помолчу, но отлично, еще походить надо от метро и назад покататься в метро.
По анализу крови, какая лаборатория Вам подходит — СИНЕВО (не самая дорогая, кстати) — ответ от страховой- может что-то другое, так какого спрашивать???
Лечение только началось и возможно дополню свой отзыв, еще интересными историями работы ТАС страхування…
Даже страшно представить — если с VIP покрытием такое, что ждет людей без этого «супер обслуживания»
Страхова група «ТАС»
19 октября 2023, 10:44
Доброго дня!
Шановна Галино Олександрівно, по суті висловлених зауважень маємо повідомити наступне.
В клініці, яку ви назвали в якості пріоритетної для вас для отримання консультації та подальшого відкриття лікарняного листа, останні, на жаль, не видаються, саме тому нашими фахівцями було вас спрямовано до іншої клініки, що розташована також недалеко від вашого будинку. Консультацію було призначено на найближчий можливий час. При цьому, за інформацією, отриманою нами від керівника цього медичного закладу, на момент огляду підстав на відкриття лікарняного листа не було. Водночас СГ «ТАС», враховуючи ваші побажання щодо відкриття лікарняного листа, пішла вам назустріч та організувала онлайн-консультацію терапевта для відкриття листа непрацездатності. Тож лікарняний лист було відкрито.
Крім того, страховиком було організовано проведення відповідних досліджень в лабораторії, розташованій в районі вашого проживання.
Дійсно, в процесі організації медикаментів через технічну помилку стався збій – ліки були замовлені в аптечному закладі, що розташований в іншому районі міста. Поміж тим, нашими фахівцями було оперативно це виправлено – і доставку ліків було організовано в заклад, що розташований найближче до вас.
Ми перепрошуємо за технічну помилку та сподіваємося, що це не вплине на нашу подальшу співпрацю.
Найшвидшого вам одужання!
З повагою, СГ «ТАС»
2/5
jladtroj2023-10-14 10:19:16
зайшов в розділ Контакти на сайті цієї страхової установи і був неприємно здивований, бо там досі зазначені давно окуповані міста. Чи то страхова цим хочете сказати, що продовжує працювати з окупантами. Або просто забили болт на цей розділ і на те, що для клієнтів це може виявитися важливо. Інформація про відділення страхової на їх сайті неправдиві. І саме їх відношення до цього вказує, що так само несерйозно вони можуть ставитися й до інших питань. Тому передумав мати з ними справу. Пошукаю більш відповідальних.
5/5
tylsffnf2023-09-21 09:56:33
компанія надала компенсацію за автоцивілкою за 14 днів, так швидко ще ніде не було. думаю оформити тут страхування і для себе
Страхова група «ТАС»
21 сентября 2023, 10:03
Доброго ранку!
Дякуємо за позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи!
Раді бути корисними для вас!
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
littleDoctor2023-09-04 10:28:56
Неприятная ситуация произошла со мной на парковке одного из ТЦ города Одессы. Припарковав свое авто на парковке и вернувшись через минут 7-10, обнаружила как в задний бампер моей машины въехала владелица автомобиля, которая пыталась припарковаться рядом. Как результат — задний бампер поврежден настолько, что аж поворотник треснул и посыпался. Благо девушка оказалась порядочной, место происшествия не покинула, вину свою признала. После заполнения европротокола, агент ее СК ТАС тут же перезвонила и предложила мне подъехать к ним в офис, на удобное для меня время следующего дня.
Заполнив все документы и проведя фотофиксацию страхового случая ( а это был конец рабочего дня пятницы ), страховой агент С.Михайлов, сказал ожидать оценки убытков и как только все оценят, он даст ответ. В понедельник утром, агент сообщил что оценку провели, нужно подъехать и подписать акт, после чего его передадут в бухгалтерию для дальнейшего начисления денег. Вечером понедельника бампер отдала на ремонт. В пятницу к обеду деньги поступили на мою карту, вечером того же дня позвонил мастер и сказал, что я могу забрать свой готовый бампер с новым поворотником.
Итог — ровно за неделю после ДТП, моё дело рассмотрели, оценили и возместили убытки, а параллельно этому процессу происходила покраска моего бампера.
Приятно удивлена! Спасибо за быструю работу, за то, что держали в курсе всех событий.
Страхова група «ТАС»
4 сентября 2023, 11:43
Добрий день!
Дякуємо за теплі слова та високу оцінку нашої роботи!
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
vika2805942023-09-01 18:59:56
В жовтні 2022, купивши нове авто, відразу оформила повне каско, так як машина нова, да і я новий новій. За перші перші півроку були два рази незначні пошкодження, у вигляді подряпин пластмасових деталей, які зачепила об гілки. Звернувшись в страхову ТАС, страховий випадок зафіксували, а далі, з моїм куратором в страховій, співпраця у нас не йшла. Мені навіть радили «поменьше сюди тарабанити, бо в наступному році нарахуємо таку суму, що будете не раді, при таких випадках, краще самі ремонтуйтесь». Я була в шоці і рахувала місяці і дні, коли договір з ТАС закінчиться, щоб обрати іншу страхову. В червні я потрапила в ДТП, де були значні пошкодження автомобіля, що дуже мене засмутило, ще і тим, що знову доведеться спілкуватися з моїм куратором, але, сталося диво, він звільнився і за мною закріпили дівчину Яну Осаулко. Це просто небо і земля у відношенні. Ввічлива, доброзичлива, уважна, приємна, завжди на звʼязку, вчасно зі мною звʼязалася по випадку. Далі були проблеми з автосервісом, вона сама туди дзвонила, щоб скоріше вирішити питання. Після цього випадку я відчула справжній сервіс на висоті. Тепер готова продовжувати договір з ТАС, звісно, якщо Яна і надалі зі мною працюватиме))) тому, шановне керівництво компанії, якщо у вас є якісь заохочення працівників, то щиро прошу застосувати їх до Яни Осаулко!!! Завдяки таким працівникам клієнтів каско буде точно більше) тому що працюючи з нею, знаєш хоча б, за що заплатив кошти,і всі нерви будуть в порядку)
Страхова група «ТАС»
4 сентября 2023, 9:41
Добрий день.
Дякуємо за відгук та високу оцінку!
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
ijavihhb2023-08-12 15:15:46
Дружина в Турції поломала руку, зв'язалась, все оформили. Дружина лишилась задоволеною, якщо не враховувати звісно поломану руку ))
Страхова група «ТАС»
21 августа 2023, 9:41
Добрий день!
Раді бути корисними для вас! Дякуємо за високу оцінку та позитивний відгук!
Швидкого одужання!
З повагою, СГ «ТАС»
5/5
987885292023-08-11 15:07:48
04.08 был виновником дтп. 05.08 с потерпевшим явились в офис на экспертизу к инспектору Михайлову. Номер дела 15048/21/2023/53. Вину свою я признал и попросил рассчитаться с потерпевшим максимально быстро. Сегодня со мной связался потерпевший и сказал, что страховая с ним рассчиталась. Все остались довольны. Буду рекомендовать страховую своим знакомым
Страхова група «ТАС»
21 августа 2023, 9:40
Добрий день!
Раді бути корисними для вас! Дякуємо за високу оцінку та позитивний відгук!
З повагою, СГ «ТАС»