Відгуки про компанію — 298

2/5
Rainbow20002024-07-11 12:26:51
Дуже погано, що на сайті не по всих видах страхування є умови та тарифи. Можна лише замовити консультацію по телефону. А хотілось би самостійно все побачити.
Игорь2024-07-04 16:16:07
Не раджу PZU Ukraine при тур страхуванні. Вже 3 дні не можуть підтвердити аналіз крові який виписав лікар при першому зверненні для виявлення захворювання.

Відповідь від асістанс по декілька годин, запрошують фото напряму врача, потім питають, а це точно фото документа з цієї клініки, хоча там назва клініки, дати, врач…

Короче цирк… Останній раз з PZU… хоча страхувся 3 рази до цього, до першого звернення…
Ярослав2024-06-27 22:08:32
17.06 сталося дтп за участю застрахованого в ПЗУ водія і з його вини. В результаті в мене бите праве крило, обірваний ГРМ (клин движка, на капіталку), пом'ятий правий бік капоту і весь капот зсунуто вліво. А найгірше-поведена геометрія кузова, якщо двигун ще можна капіталити і він буде не гірше ніж до аварії, то витягування на стапелі все одно не поверне попередню жорсткість, і в разі не дай боже аварії буде вже зовсім не той рівень безпеки, що закладався виробником. По лівому крилу видно що є «злам», при піднятті на евакуатор я заглянув під низ і побачив що справді прямолінійність по лонжеронах порушена, підрамник перекосило.
І тепер вдумайтесь, мені на все це нарахували аж 23 тисячі… Не знаю де шукати таких благодійників щоб відремонтували майже за безкоштовно, ця сума просто неспівставна з обсягом роботи. На СТО нараховують мінімум 3000 доларів (не враховуючи можливі приховані дефекти) і самі категорично не радять відновлювати, напряму кажуть що буде «не те що раніше» і все одно стан для продажу буде відповідний.
На всяк випадок, номер справи 43479. Сподіваюся що керівництво розбереться і все буде вирішено справедливо. Але поки мій відгук-жахливо
VladyslavKor2024-06-21 14:57:04
17.04.2024 р., відбулася ДТП та було пошкоджено мій ТЗ Страхувальником ПРАТ СК «ПЗУ УКРАЇНА».
СК не погодивши зі мною ні суму компенсації, ні розрахунок який було проведено, відшкодувала суму в розмірі 30 тис.грн. З даною компенсацією я не згідний адже вартість відновлення мого ТЗ офіційне СТО оцінило в суму 119 430,01 грн.
Дану інформацію було повідомлено в СК (про що була складена додаткова заява) 10.05.2024 р.
Відповідь щодо мого звернення була надана 12.06.2024 р., після неодноразових звернень щодо надання зворотного зв'язку.
Станом на сьогоднішній день СК не надала інформації щодо того, як було розраховано страхове відшкодування спираючись на Закон України «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Готую позов до суду.
Клієнтоорієнтовність на нулі, значно занижена вартість компенсації, не кваліфіковані експерти та відділ врегулювання.
Рекомендую утриматися від взаємодії із ПЗУ та звертатися до інших СК.
5/5
Mariia5922024-05-11 21:34:38
Страховка від роботи. Зазвичай, не дуже користувалась в минулі роки, але цей рік серйозно захворіла. Страхова покрила і терапевта і провідного спеціаліста з процедурами ( лор), всі ліки ( загалом тисяч 6-7 вийшло, плюс ще і вітаміни після антибіотиків покрили) все за рахунок страхової. Оператори ввічливі і завжди передзвонюють для уточнення, плюс дублювання смс.
Маю позитивний досвід з цією страховою, лікування було через клініку Добробут. Тому рекомендую.
Yuriy822024-04-20 00:08:01
Компанія шахраїв, яка кидає людей на гроші, виплачує мізерні суми після ДТП, ремонт фактично приходиться робити за власні кошти, розрахунок роблять 70% зносу при тому що авто 2012р, заяву на перерахунок відхилили, щоб відремонтувати авто потрібно вкласти своїх 30 тис грн, власний досвід.
NatalieKons132024-04-17 18:20:22
Не гарантують, все, хоча, по пунктам договору чітко прописано, що повинні, прогарантувати, обстеження, при гострих станах, дитина з високою температурою! Не пояснюючи причину! ,, Беспредел".
Maximus20242024-04-05 11:36:47
Сталося ДТП. Винуватець, клієнт PZU.

Авто нове, на гарантії, обслуговується на фірмовому СТО.

Згідно рахунку з фірмового СТО вартість ремонту складає 11750рн, компанія PZU рахує 5000 грн.

Таких цін немає. Не фірмове СТО виставило рахунок на суму 8200 грн.

Далі будемо розбиратися зі страховою Компанією, але факт значного заниження вартості ремонту на такій незначній сумі дуже обурює. На дай Боже значне ДТП.

Закликаю всіх обходити Компанію PZU та не страхуватися в них.
Ole02072024-03-23 08:54:50
Страховий поліс купили онлайн. Це було зроблено швидко. Прилетів у Дубаї. Через кілька днів почала боліти щелепа. Було тяжко їсти. Потім боліти стало сильно, почав погано спати. В медичній допомозі було відмовлено. У мене не страховий випадок, пояснили в переписці. Рекомендую звернутись до іншої страхової компанії.
Дійова2024-03-07 16:55:13
Шановні.

З глибоким розчаруванням повідомляю, що моє спілкування із цією страховою компанією залишило мене надто невдоволеним. Після того, як моє авто зазнало ушкоджень унаслідок удару в бампер спереду, я надісла аварійну заяву, але отримана компенсація в розмірі 6500 гривень суттєво відрізняється від вартості ремонту.

Мені здається, що оцінка пошкоджень відображається на дуже низькому рівні і не враховує реальний зміст заявленої шкоди. Заміна бампера і відновлення авто обходиться набагато дорожче, і таке обмежене відшкодування свідчить про неадекватність страхової компанії.

На власний ризик та відповідальність рекомендую утриматися від взаємодії із PZU і замість цього звертатися до іншої страхової. Інші люди скажуть вам «дякую»!