Multi від Мінфін
(8,9K+)
Оформи кредит — виграй iPhone 16 Pro Max!
Встановити

Хамське відношення до постійних клієнтів

1/5
3eyc2025-12-17 17:07:55
Хамське відношення до клієнтів. І я і батько багато років являємося клієнтами Оранти але кожного разу оформлення полісу залишає ложку дьогтю, то відділення зачинене хоча по графіку робочий час то хамське відношення то диктують якісь свої умови, так наприклад весною коли він оформлював страховку на мотоцикл йому категорично відмовили в оформленні на один рік, сказали що тепер вони оформлюють лише на шість місяців, ну окей оформив. Вчора в нього закінчилась страховка на автомобіль він під'їхав на офіс 9:00 ранку, там виявилося зачинено, прочекавши майже годину він поїхав додому сьогодні він проходив повз, зайшов щоб уточнити вартість страховки. Запитав що це в них вчора було зачинено на що менеджер почала кричати що вона не зобов'язана цілий день сидіти на роботі. Коли він попросив сказати вартість страховки на його автомобіль пояснивши що зараз в нього при собі грошей немає але завтра зайде і оформить поліс, менеджер знову почала кричати що вона нічого обраховувати не буде, що завтра коли він прийде з грошима і буде оформлювати страховку тоді вона назве йому вартість поліса. Батько пішов додому і гадаю в майбутньому не він не я повертатися до цієї базарної хабалки більше не захоче.
Оранта
18 декабря 2025, 18:17
Вітаємо!

Дякуємо, що описали ситуацію. Нам щиро прикро, що Ви та Ваш батько зіткнулися з подібним ставленням — така поведінка співробітників є неприпустимою та не відповідає стандартам обслуговування компанії.

Для детального розгляду звернення просимо повідомити:
• адресу відділення, де сталася ситуація;
• ПІБ працівника (за можливості);
• Ваше ПІБ та контактні дані.

Зазначену інформацію просимо надіслати на електронну адресу alona.antonova@assist.org.ua.

Дозвольте також надати пояснення щодо оформлення поліса строком на 6 місяців. Компанія дійсно впровадила можливість оформлення двох 6-місячних полісів замість одного річного. Загальна вартість двох таких полісів повністю відповідає вартості одного поліса на 12 місяців — подорожчання відсутнє. Фактично це є можливістю розподілити оплату річного поліса на два платежі. Компанія гарантує, що клієнти, які оформлюють 6-місячний поліс, зможуть через пів року придбати наступний поліс за тією ж фіксованою ціною.

Ми обов’язково проведемо перевірку та вживемо відповідних заходів. Дякуємо за зворотний зв’язок — він допомагає нам покращувати якість сервісу.

Чекатимемо на Вашу відповідь!

З повагою
Клієнтська підтримка НАСК «ОРАНТА»

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано