Не страхуйте здоров\'я у СК «Країна»

1/5
tetyanapmpk2022-01-21 10:18:02
Я застрахувала своє здоров'я у СК Країна у 2019 році. За цей період мені 4 рази відмовили у компенсації страхового випадку під різними підставами. По-перше, вони постійно створюють новий перелік хвороб (зменшують їх перелік) без повідомлення про це застрахованій особі. Я вважаю, що це серйозна юридична помилка. Повинен діяти той перелік, коли людина оформила страховку. По-друге, наші лікарі не знають як і бояться заповнювати елементарні документи, коли йде мова про страховий випадок, перенаправляють пацієнта один до одного. По-третє, мета страхової компанії — заробити на клієнтові, а не виплачувати страховку, тому шукають безліч підстав для відмови. Останній раз мені відмовили у компенсації страхового випадку, не враховуючи написаний діагноз лікаря у виписці про хворобу, а спираючись на міжнародну систему класифікації хвороб, про яку немає ні слова у договорі про страхування. До речі, багато хвороб у їхньому переліку не співпадають із хворобами у МКХ. Висновок: не страхуйте своє здоров'я у СК Країна, — марно витрачені кошти. Тоді вже краще відкладати ці кошти на депозит у банку, і, в разі хвороби, назбирається певна сума для лікування.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано