Не ведіться на добровільне медичне страхування!!!

1/5
Любов2023-10-26 16:40:15
нікому не раджу ДМС у СК "ІНГО!!! уклала 25.04.23 договір №391061084.23 добровільного медичного страхування з терміном дії до 25.04.24.Премію сплатила всю і відразу ж.Коли набрала ввечері 25.10.Страховика щоб узгодити прийом лікаря, дізналася що СК ІНГО анулювала 25.10.2023 договір односторонньо. Лист від СТРАХОВИКА про причини прийшов 26.10. серед причин прийом у Договірній клініці, але страхова «забулася» що ця клініка ДОГОВІРНА. Згідно договору, вимог про розірвання надходить за 30 днів до дати розірвання Договору.Таку вимогу не присилали.Договір анулювали.
Інго
4 июня 2024, 10:51
Дякуємо за зворотній зв’язок! Ми шкодуємо про ваш негативний досвід спілкування з ІНГО. Для опрацювання вашого коментаря, будь ласка, напишіть на пошту quality@ingo.ua та вкажіть контакт для відповіді

Коментарі до відгуку - 1

ЛюбовЛюбов2024-06-04 11:10:41
Договір добровільного медичного страхування (безперервного страхування здоров’я) №391061084.23 від 25.04.2023. Самовільне розірвання договору зі сторони СКІНГО без належного попередження за 30 дні, як того вимагає Сам Договір на мою думку є цинічним по відношенню до страхувальника.Направлення листів про те що дія договру була на один місяць поновлена які були отримані вже після заврешення того місяця.Коли договір укладався то і телефон клієнта був доступний, як засіб комунікації і вайбер, і електронна пошта, аби страхову премію людина скоренько сплатила, а коли договір розривали а потім повновлювали, то ні телефона у клієнта вже не має ні вайбера, лише пошта і то через місяць від дати листа.
Відгук успішно відредаговано