ARX

1/5
Vitalii1811852023-07-10 15:14:34
Доброй день. Теперь і я пропав в кобалу шкода що не прочитав відгуки про цю страховку компанію раніше не стримувався і не витрачав кошти на вітер. Яких і так не багато у ВПО. Компанія ARX затопило житло в Херсоні яке було застраховано ( страховку без огляду). Оформив заяву зібрав всі документи переслав всі документи фото. На що мені відповіли відмовою що начебто я сам повинен був дотримуватись усіх мір щоб мою квартиру не затопило що трубу стічної каналізації прорив був у мене в квартирі хоча я так зрозумів акт ні хто не читав і не вникав у фото. Написали що за плісняву ми не відшкодовуєм, а то що штукатурку до цегли відпала то ні чого. То що меблі, обої постродало то теж в страховий випадок не іде. Хоча в договорі є пункт під впливом води третіх осіб.

Ось і думайте викидати вам кошти Чи ні бо страховий поліс вам напевно не получити
Arx
11 июля 2023, 15:06
Вітаємо! Ми детально вивчили всі матеріали справи, в тому числі акт та фото. Результати перевірки показали, що згідно з Актом про затоплення причиною події є зношеність трубопроводу, відповідно до п.11.5.4. Договору, страховими випадками не визнаються події, що сталися внаслідок зносу, корозії чи гниття, а також регулярного та постійно діючого впливу газів, енергії, вологи, пари, кислот, хімічних елементів, різного типу осаду чи інших шкідливих речовин, вібрації, шуму. За ризиком «Дія води» також не підлягають відшкодуванню збитки внаслідок підвищеної вологості усередині помешкання (цвіль, грибок тощо). Дії води — аварій водопровідних, каналізаційних, опалювальних, протипожежних (спринклерних) систем або інших гідравлічних систем, проникнення води або інших рідин із сусідніх помешкань (які не належать Страхувальнику), раптових (не викликаних необхідністю їхнього вмикання) спрацьовування протипожежних (спринклерних) систем. Тобто аварії комунікацій в будинку, стояк каналізації (в Акті) є каналізаційною системою аварії якої покриваються, але в нашому випадку згідно з Актом причина аварії – зношений стояк (виключення 11.5.4). Якщо Ви не погоджуєтесь із рішенням компанії, Ви маєте право звернутися до уповноваженої особи в АТ «СК «АРКС» для розгляду: помічник заступника Голови Правління – Ковальчук Лілія Євгенівна, шляхом письмового звернення за адресою: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, 8, АТ СК «АРКС». З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»

Коментарі до відгуку - 7

СКСК2023-07-10 15:17:23
Вітаємо! Уточніть, будь ласка, номер справи або договору. Ми перевіримо інформацію та надамо зворотній зв'язок на Ваше звернення. З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
Vitalii181185Vitalii1811852023-07-10 16:42:18
HMKWNBR-22785UQ це номер договору 20.06.23 року заявка буду подана 17.06.23 року
СКСК2023-07-11 11:21:23
Вітаємо! Дякуємо, після проведення аудиту справи очікуйте на зворотній зв'язок. З повагою Відділ контролю якості сервісу СК «АРКС»
Vitalii181185Vitalii1811852023-07-11 19:46:49
Прочитав я вашу відписку мені так же відповіли на гарячій лінії. По перше коли я оформлював страховку через приват банк в приват 24 є страховий договір де пункт 6.1.4 Дія води. Там нема не яких пунктів 11.... Тому я так поняв у вас навіть усього договору перед клієнтом (мною) його не має ви його не показуєте. По друге я ВПО ми не так багато получають при тому що інвалід на руках в мене 1.5 роки я знаходжуся не в Херсоні коли я страхував житло думав на край випадок не дай бог краще щоб не було випадку звертатися але краще застрахуватись. В нашому домі із 81 квартири залишилось 20 % людей. І багато хто страхувався. Не дай бог їм попасти на таку компанію як ви. Правду скажу я не очікував від вас багато грошей але на корню рубати і казати так і так. Правда о вас росповюдится бистро далі договір я з вами продовжувати не буду це однозначно ви збагатіли на 400 грн продовжуйте в тому дусі. Дякую
natashaGranatashaGra2023-07-13 16:29:21
А что ж тогда попадает под страховой случай? Интересно узнать какие случаи
Vitalii181185Vitalii1811852023-07-15 11:28:37
У них выходит не чего. Даже когда у меня попадает под случай то потом не подает по их случаю. Короче если почитать все отзывы то у них одни отказы и отговорки. Это не страховая компания, а розводняк буду в городе обязательно заеду в приват банк еще и там оставлю свой отзыв потому что именно они меня страховали пусть знают с какими они страховыми компаниями сотрудничают. В их случае все что не подходит под выплату
natashaGranatashaGra2023-07-18 12:08:28
" хорошую" рекламу себе страховая компания сделала - и так мало кто о ней хорошего мнения был, а так и подавно клиенты станут умирающим видом
Відгук успішно відредаговано