Мінфін - Курси валют України

Встановити
Оновлено 21.06.2024, 00:59

Ravencoin

rvn
Вартість
$0.0204554
-0,46 %
Рейтинг
#212
Капіталізація
$285,941,579.00
Обсяг продажів за 24 години
$16,405,000.00
Обсяг в обігу
13 972 500 000

Конвертер валют RVN/USD

Що таке Ravencoin? (RVN)

Ravencoin — це Proof-of-Work блокчейн, запущений у 2018 році як відгалуження від  блокчейну Bitcoin. Токени, випущені на Ravencoin, можна використовувати для різних цілей, зокрема для представлення реальних активів і NFT. 

 

Проєкт загалом дуже схожий за своєю концепцією на біткойн, хоча загальна кількість Ravencoin, винагороди за блоки та власний алгоритм майнінгу більш оптимізовані для децентралізації та ефективної передачі токенів.

 

Історія створення криптовалюти

 

Ravencoin — це проєкт з відкритим вихідним кодом, розробленим для миттєвих платежів в усьому світі.

 

За однією з версій, походження назви даного проєкту — відсилка до триокого ворона, одного з персонажів популярного серіалу “Гра престолів”. Про це може свідчити пост в блозі плафторми, який відсилається до серіалу:
 

«У світі Вестероса воронів використовують як посланців, що несуть вісті правди. Ravencoin — це блокчейн для конкретних випадків використання, призначений для передачі правдивих свідчень про те, хто та якими активами володіє».
 

Платформа має власну монету RVN із запасом у 21 мільярд токенів.

 

Проєкт стійкий до ASIC (один із видів потужних процесорів), бо використовує алгоритм хешування KAWPOW, щоб перешкоджати розробці обладнання ASIC. Це означає мінімізацію ризиків концентрування всіх активів у руках корпорацій з потужним обладнанням. 

 

Також кожен користувач має рівні можливості майнити або купувати RVN з першого дня. Ні попереднього майнінгу, ні ICO, ні монет, які утримуються як винагороди розробників або засновників у проєкту немає.

 

Де можна купити Ravencoin?

 

Наразі придбати валюту Ravencoin (RVN) можна на будь-яких криптовалютних біржах, доступних в Україні. Однак перед купівлею зважте всі ризики інвестування в криптовалюту: даний актив дуже нестабільний і може призвести до втрати всього прибутку.