Ви зрозумієте хто це!! Схаменіться.

0/5
Svetlana2018-03-28 22:21:23
Взяла кредит для себе та мами по 3000. Довго платили проценти бо все зразу не вийшло повернути і тут трохи невчасно заплатили, а вони насчитали бешені проценти. Короче чекали, що спишуть тих сумашедших 9000, що кожній нам нарахували. Думали що якась помилка, а не тут то було. Мамі і батьку на роботу звонили на що вони не мають право ми на це згоду не давали. Я без роботи і маму тоже звільнили. Їм того мало було, пришло нам рішення з Печерського суда, хоча я проживаю в Луцьку дуже хитро продумано. А через неділю з виконавчої кум звонив уже за це рішення. Короче кум мені то допоміг десь там приложив бумагою. Здавалось все! Місяць проходить, мого кума за бездіяльність і халатне відношення догану дали, що там конкретно сталось я не розумію но він казав що тиснуть з Києва. В мене одне питання невже там все так схвачено Печерські суди ж всі продажні!!! Не дарма там всі важливі справи проходять. Повернути їм прийшлось по 16782 з мене і мами, з кумом негарно вишло хоча якби не він то хто зна що було б. Люди в мене ще з мамою по 3 кредита в цих канторах осталось за кордон ще не пускають чекаю на рішення суду щоб дозволили хоч копійку заробити. Мені дали ссилку на суд court.gov.ua/fair/ там зараз постійно дивлюсь чи я свічусь з мамою і канторку тоже можна пошукати любу. Ми не винні держава довела до такого стану.
P.S. Як то кажуть люди краще пишіть, що сталось негативного бо позитив нас пробуджує до не дуже розумних речей.
Манівео
3 апреля 2018, 19:14
Доброго дня, Світлано.

При нарахуванні відсотків та штрафних санкцій ми керуємось кредитним договором, з яким ви ознайомились та на який погодились, підписавши його онлайн-підписом на нашому сайті. У цьому документі докладно описано всі умови співробітництва, включаючи процентні ставки – дивно, що вони стали для вас несподіванкою.

Згідно з чинним законодавством, компанія-кредитор дійсно має право подати позов до суду у разі повної або часткової несплати кредиту. Закон не визначає мінімальної суми заборгованості, яка може стати приводом для звернення. Крім того, саме боржник буде зобов'язаний покрити судовий збір, сплачений кредитором (мінімальна сума – один прожитковий мінімум, який зараз становить 1762 грн).

У разі фінансових труднощів ми завжди радимо звертатись до контакт-центру Moneyveo за телефоном 0-800-219393 або електронною адресою support@moneyveo.ua. Наші спеціалісти повідомлять точну суму боргу та запропонують варіанти врегулювання.

З повагою,
Moneyveo.UA

Коментарі до відгуку - 29

Валерия Валерия 2018-03-29 11:48:16
Очередной «реальный» бот от манивео. Если вы думаете что мы все резко испугаемся и заплатим эти лошадиные проценты то вы ошибаетесь. Здесь нет идиотов
olyaolya2018-03-29 12:08:56
Підтримую ваш коментар. знаю особисто людей які мають величезні кредити в цих організаціях і спокійно перетинають кордон без проблем. і до чого тут Печерський суд до Луцька? .і якщо ви втратили роботу з мамою то яким чином заплатили по 16 тісяч боргу? щось історія трошки дивна. тим паче читаючи відгуки то ця комапнія не хоче чекати грошей, їм потрібно негайно і зараз інакше вони ще зверху ще кидають відсотків. не вводьте людей в оману будь ласка. у мене є родич який повинен їм 15 тисяч чистого тіла кредита і близько 50 тисяч відсотків і живе в центрі Києва, пів року телефонували кожен день а зараз навіть не дзвонять. він спокійно перетинає кордон і ніхто його не шукає і навіть листи додому не шле. потрібно знати свої права і відстоювати їх. а манівео бажаю швидкого банкротства
SvetlanaSvetlana2018-03-29 12:55:16
Дуже образливо що мене рахують ботом. Я прочитала попередній напис де вказано, що відбирають хату у людей і дописала про ситуацію яка сталась в мене в житті. Можете перевірити ми з мамою є серед людей по яким є рішення саме печерського суду і, а не Луцького. Так що свої поради залишіть при собі будь ласка і дійте на власний розсуд. Я вже послухала один раз таких антіколлекторів чи то шахраїв гроші взяли і сказали трубку не піднімати правда ще заспокоювали.
ПлатонПлатон2018-03-29 13:14:48
Ботов мы любим, да вы нас напугали… ага) смеху немного навели если честно, а так прикольно, оказываеться у вас людишки сидят которые отвечают за мониторинг коментариев)
manyadushkinamanyadushkina2018-03-29 13:39:06
Светлана, не слушайте этих неадекватных ботов, они тут пишут что ничего платить не надо, говорят про законы что могут помочь, потом в личку просят за свои услуги ДЕНЬГИ! МОШЕННИКИ! Напишите мне в личку, нашла адвоката с лицензией, с ним проконсультируетесь, а не этих аферистов слушать
ПлатонПлатон2018-03-29 14:07:44
Хватит дезоринтировать людей, я понимаю что это робота и тд, но вы осознано вводите людей в заблуждение + флудите.
manyadushkinamanyadushkina2018-03-29 14:32:01
Я попросила не комментировать ботам. прошу еще раз. мне нужні реальніе люди с реальными ситуациями
manyadushkinamanyadushkina2018-03-29 13:40:26
А то тут все грамотные, а как до дела доходит, так ничего посоветовать нормального не могут, только деньги просят, аферюги
Валерия Валерия 2018-03-29 14:20:40
Вам уже посоветовали не дезориентируйте людей, вы думаете прочитают ваши комменты и всем станет страшно? Не надейтесь
manyadushkinamanyadushkina2018-03-29 14:31:30
Я попросила не комментировать ботам. прошу еще раз.
ПлатонПлатон2018-03-29 14:42:11
Мне вот интересно, кто у должника денег то просить будет?
ПлатонПлатон2018-03-29 14:42:33
Если и так понятно что денег там и в помине нет
ПлатонПлатон2018-03-29 14:42:50
Одааааа ТРОЛОЛО
SvetlanaSvetlana2018-03-29 16:23:50
А чому ви пишите під фейками. Такі безстрашні, а я людям скажу правду ви ж антіколлектори. Кали хоть вибивать то що винен, а ці сидять і дурять. Моїй подрузі стадом начали писати пропонувати свої послуги тільки зробіть платіж. А все що вони можуть то порадити заблокувати номера. Я заблокувала а до мене люди не можуть дозвонитись, а як же роботу шукати коли номер заблоковано?? Дармоїди. І я не подивуюсь що це ті ж самі кали тільки в минулому.
ПлатонПлатон2018-03-29 17:31:37
1 маленький нюанс, вы абсолютно не можете потвердить не одного своего слова, для начала, во воторых вы малось противоречите самой себе, так как информация на court.gov.ua/fair уже бы занеслась и как бы не только вы пострадали, если это и так, страдают многие, но немногие знают что за такую херню калов по головке суды не погладят.
ПлатонПлатон2018-03-29 17:39:46
Ах да, робочий день уже закончился что ле?
SvetlanaSvetlana2018-03-29 20:35:16
Що мені з того? Мої підтвердження це рішення суду! Я читаю тут різні коментарі і чомусь одні й ті ж самі пишуть. І виходить що або це Ваш заробіток або Ви дуже постраждали або Ви звичайний параноїк. Про що може йти далі мова. Ви зацікавлена особа. Більше відписувати Вам не бачу сенсу хоча б подивились коли я звернення писала в робочий час чи позаробочий час Розвели роботів вже на державних сайтах даже
iurii aleksandroviurii aleksandrov2018-03-30 12:10:02
А что вам мешает аппеляцию подать
SvetlanaSvetlana2018-03-30 12:54:49
https://minfin.com.ua/users/boba83/ Добре що мені показали як потрібно таких обходити строною. Це ж аферисти! Ще гірше калів.Потім пише перерахуй 10% від боргу і я допоможу з вирішенням питання. Що ж ти можеш? Написати якийсь бред, а потім видалити сторінку свою? Пишите тут один спалився другий підключився. Не позорьтесь шановні. Вас розкусили. Мені вже на те манівео начхати. А ці аферісти-радники строчать. Ладно я сиджу без роботи, а ви ж на постраждалих ще більше грошей заробляєте. Шахраї
ПлатонПлатон2018-03-30 15:52:08
Скажите пожайлуста, сколько голимое манивео вам платит.? Давайте я тоже буду ботоводить, долг свой отрабатывать.
ПлатонПлатон2018-03-30 15:54:44
И потвердите что этот человек у вас просил денег, до тех пор пока не потвердите, сидите ниже воды тише травы.
kykysykykysy2018-03-31 10:22:48
Я смотрю,… манийвео эволюционируют
ksm1519ksm15192018-04-05 10:44:20
Я не можу зрозуміти, як могли відсудити квартиру, якщо вона не в залогові була? Це беззалогові кредити онлайн!!! І на рахунок того, що ви повинні оплатити судові витрати, державний юрист навіть сказала, що всі це оплачує позовник! Я взагалі тепер нічого не розумію, виходить нас надурили, впаяли бешені відсотки, потім звонили усім з погрозами, а тепер ще й квартиру забрали! І як зараз ваші справи? Швиденько знайшли гроші і виплатили?
MachmudMachmud2018-04-25 15:17:58
При чем тут залог? Принудительное взыскание это… уже после суда…
SvetlanaSvetlana2018-04-05 23:09:57
Мені допоміг кум виплатить кредит за себе та маму. А на рахунок того хто і що оплачує які гроші то там же є конкретні судові позови і як виявилось я не одна. Я вже змирилась з тим що сталось. Но на цьому сайті може замість допомоги, процвітає тільки шахрай які себе покриває добродієм. А люди дійсно могли б обговорювати свої проблеми, а не читати образи антіколлекторів
ksm1519ksm15192018-04-06 14:05:55
А мені сьогодні Монейвео запропонував виплати 4000 грн до 14.04, а решту вони спишуть і закриють кредит! Як вважаєте варто погодитись? Бо там з 4000 набігло вже 18000
Валерия Валерия 2018-04-06 15:14:42
Если пришлют гарантийное письмо, что после оплаты 4 тыс к вам никаких претензий то возможно. А если никаких подтверждений то не вздумайте платить, их словам нельзя верить. Потом после оплаты еще смс будет слать и никто долг не закроет, знаем уже
МаксМакс2018-04-19 11:38:40
На словах пропонувати кожен може… а от закріпити відповідним документом, це вже гарантія… не платити звісно!
Ivachka7718Ivachka77182020-06-20 22:35:57
Добрий вечір! В лютому брала 20 000 на лікування дитини, продовжувала два місяці по 7500 потім коли став карантин і так ситуація не ах була то ще і без роботи лишились! Зараз вже просторочка від 25 квітня, нарахували майже 45000 що робити! ,Прийшов лист за місцем проживання батьків що я винна гроші! Я просто не уявляю що робити зараз з цією ситуацією! Допоможіть!
Відгук успішно відредаговано