Мінфін - Курси валют України

Встановити

Про компанію

Рейтинг компанії: 59.19 / 100

Торгова марка «Євро Гроші» належить ТОВ «Кредитна установа» Європейська кредитна група «. (код ЕГРПОУ 40203427). Є компанією з прямими європейськими інвестиціями і займається надання кредитів онлайн.

Свідоцтво про реєстрацію та ліцензії.

Свідоцтво Нацфінкомпослуг про реєстрацію фінансової установи серія ІК № 177, дата видачі 21.07.2016. Ліцензія на надання позик, у тому числі, на умовах фінансового кредиту № 2400 від 08.06.2017.

Керівник компанії Євро Гроші: Каплунова Таїсія Сергіївна

Акціонери: ЗАТ «Імаріна» («Imarina»), що володіє часткою в статутному капіталі фінансової установи в розмірі 100%.

Переваги компанії «Євро Гроші»:

 • швидке оформлення,

 • немає прихованих комісій і платежів,

 • є можливість погашення кредиту достроково, без штрафних санкцій,

 • є можливість нескінченну кількість разів продовжувати кредит, умовою для продовження є обов'язкове погашення вже нарахованого відсотка,

 • безпеку даних забезпечується сучасними інструментами захисту інформації.

До недоліків можна віднести:

 • при простроченні різко зростає відсоткова ставка,

 • компанія може передати заборгованість колекторської службі.

Отримати кредит можуть громадяни України віком від 18 до 60 років (жінки до 65). Так як кредит видається на карту, необхідно мати особисту банківську карту VISA або MasterCard.

Як оформити кредит в компанії Євро Гроші:

 • вибрати суму і термін кредиту за допомогою онлайн калькулятора, чим вище ваш кредитний рейтинг, тим вище доступна сума,

 • далі необхідно заповнити заявку. Для подачі заявки потрібен паспорт і ІПН,

 • з метою перевірки зазначеної вами карти, на ній буде заблокована сума до 1 гривні, яку треба ввести в поле перевірки.

 • після підписання кредитного договору в особистому кабінеті, гроші будуть переведені на карту.

Можливості погашення кредиту

 • Найшвидший спосіб повернення через особистий кабінет.

 • Також можна погашати через банківські установи, але слід враховувати що гроші в цьому випадку, зараховуються протягом трьох днів.

Програма лояльності: відсутня

Головний офіс:04071, м. Київ, вул. Нижній Вал, 51
Графік роботи:

Відгуки про компанію — 117

1/5
NK210119772022-08-16 23:28:41
Контора не дотримується чинного законодавста зовсім. Не виконує домовленостей. Без попереджень продає позику колекторській організації, про факт передачі не повідомляє. Багато інших фактів не дотримання діючого законодавства про які буде висвітлено з доказовою базою для початку в скарзі до НБУ. Набрані працівники в даній конторі не компетентні компроментують організацію, куди дивиться керівництво набираючи таких, не далеких людей?
1/5
klimnata2022-05-12 11:51:35
Користувалась неодноразово послугами цієї компанії, заробили на мені ой як багато!
До війни було оформлено кредит, на якому я неодноразово робила пролонгації!
Під час воєнного стану, постійно виходила на зв’язок, повідомляла що як тільки будуть кошти, буде проведена оплата, говорила що в ніякому разі від оплати не відмовляюсь!
Останній тиждень лежала в лікарні, змоги відповісти не могла, але до них телефонував мій чоловік!
Сьогодні до мене зателефонував НЕДОМЕНЕЛЖЕР ДМИТРО, хамив, слова сказати не давав! я задала запитання, для чого ви до мене піднімаєте голос і хамить? знаєте що у відповідь я почула? що у мене болить? чи я вдарилась головою? якщо мені зон щоб я пішла попити водички ?і кучу того роду принижень!
В воєнний час, до ВАС не будуть звертатись люди Поки у вас працюють такі люди!!!
Я буду звертатись всюди куди можливо, буду писати всі можливі скарги, записи розмови будуть надіслані в нац банк! щоб мінімум цю людину звільнили!!!
А тобі Дмитро я бажаю всього найгіршого в житті і твоїй родині !(це слабо сказано )
1/5
Demitriy322021-07-16 16:33:56
Народ, не рекомендую!!! Сам попробывал.У меня была просрочка по оплате, звонило какое-то *** и моросило в трубку и хамило. Я отвечал:«Я не прячусь и не морожусь, просто на данный момент не финансов» а мне в ответ « Это ваши проблемы платите процент или перезаймите у кого-то, а потом ждите хоть месяц!». Согласен это мои проблемы, но и ваши тоже!!! Конечно, если хотите, не терять клиентов, тогда не *** держать таких работников, гоните их в шею. Сегодня я все оплатил и в жопе видел эти EuroGroshi, из-за таких рабочих!!!
1/5
Lazarenk02021-04-29 14:59:59
Куча спама, о том что кредит одобрен, нужно дозаполнить заявку и т.п.
Написал в эту контору, надеюсь что прекратят присылать свое г. Судя по тому что они дают кредит безработным и неплатежеспособным, а нормальным людям с хорошим доходом нет, оценку поставил бы меньше единицы.
1/5
baykanik2021-03-25 11:55:07
Ежедневно звонят от этой компании и спрашивают про какого то Александра Путилова, которого мы не знаем. Прошу разобраться с компанией «Евро гроши» и мошенниками от них.
1/5
123456qq2021-03-06 15:54:36
Около двух недель назад мне начали звонить представители компании еврогроши. Звонки обычно приходятся на рабочие дни, время — 10 — 10-30. от меня требуют передать информацию некоему Мирошниченко Алекандру о том, чтобы он вернул долг. Я не знаю этого человека, о чем регулярно сообщаю звонящим мне людям. Подчеркну, что ранее мне никто из этой компании не звонил и не интересовался, а знаю ли я этого человека? Почему при выдаче займа компания не проверила контакт, который дал данный индивид? Я бы сразу сказала все, что я думаю и о микрозаймах, и о тех, кто их дает, и о тех, кто их берет.

Но это не имеет никакого эффекта, звонки продолжаются. Когда я попыталась разобраться в ситуации через онлайн-чат, форму которого я нашла на сайте еврогроши, мне пообещали звонок специалиста. Я прождала 3 дня, но специалист так и не позвонил. А сегодня утром раздался традиционный звонок в 10 утра от очередной девицы с привычными вопросами и моими стандартными ответами.

Более того, на сайте есть форма обратной связи, но через нее связаться не представляется возможным. К тому же их е-мейл недействителен.
1/5
Klin7772021-01-27 23:41:34
Это ужасная компания, которая действует против Закона, взяли у них 3000 гривен, постоянно платили, продлиевали его, и вдруг супруг заболел, и на 5 день просрочки начал звонить какой-то не адекватный человек, матом кроет, унижает, родственников обзванил, терпеть это? Нееет… нужно искать на них управу. Писать Президенту нужно на неправильное поведение МФО
1/5
Annaboleyn2021-01-27 17:12:26
Обходите стороной эту шарагкину контору Еврогрошей, они мошенники. Я не брала никакого кредита, а они звонят и пишут с угрозами вернуть долг. Назвали мне имя одной знакомой, которую я не видела лет 7 и не общалась. Говорят, она указала меня как контактную особу. Я объяснила, что не видела её много лет и не общалась с ней. Всё бесполезно. Говорят, что бы или я оплачивала или заставляла ту дуру платить. Угрожают постоянно, пишут сообщения. Я написала на них заявления в полицию и прокуратуру
1/5
vewjn2020-12-25 09:56:23
Служба поддержки — это нечто, ответить на вопросы не могут, зато хамят. Чего только не услышишь от работников этого «сервиса». Обходите их лучше стороной.

Як отримати кредит в Євро Гроші

Заповніть коротку анкету, вказавши всю обов'язкову інформацію про себе. Вона повинна бути актуальною і достовірною, оскільки ґрунтуючись на ній кредитор приймає рішення про видачу кредита.

Дочекайтеся рішення. Система приймає рішення моментально і відправляє його вам в SMS і на email.

Отримайте гроші. При позитивному рішенні система миттєво перераховує гроші на вашу картку.