Євро Гроші

Показати інші кредити

‼️‼️‼️‼️

1/5
klimnata2022-05-12 11:51:35
Користувалась неодноразово послугами цієї компанії, заробили на мені ой як багато!
До війни було оформлено кредит, на якому я неодноразово робила пролонгації!
Під час воєнного стану, постійно виходила на зв’язок, повідомляла що як тільки будуть кошти, буде проведена оплата, говорила що в ніякому разі від оплати не відмовляюсь!
Останній тиждень лежала в лікарні, змоги відповісти не могла, але до них телефонував мій чоловік!
Сьогодні до мене зателефонував НЕДОМЕНЕЛЖЕР ДМИТРО, хамив, слова сказати не давав! я задала запитання, для чого ви до мене піднімаєте голос і хамить? знаєте що у відповідь я почула? що у мене болить? чи я вдарилась головою? якщо мені зон щоб я пішла попити водички ?і кучу того роду принижень!
В воєнний час, до ВАС не будуть звертатись люди Поки у вас працюють такі люди!!!
Я буду звертатись всюди куди можливо, буду писати всі можливі скарги, записи розмови будуть надіслані в нац банк! щоб мінімум цю людину звільнили!!!
А тобі Дмитро я бажаю всього найгіршого в житті і твоїй родині !(це слабо сказано )

Коментарі до відгуку - 1

NK21011977NK210119772022-08-16 23:31:56
Цього б Дмитра мобілізувати на захист країни, а не штани протирати перед компютером. Дійсно цікаво чому чоловіча стать даної говноконтори не служить? Повістку в зуби і на передову.
Відгук успішно відредаговано