НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ!!!РАЗВОДЯТ Кидалы

1/5
Kpokodandi2023-03-15 18:37:55
Брала первый кредит под 0.01% на 20дней.Калькулятор на сайте расчитал что на 20день я должна отдать 1715грн.Спустя 14 дней начали звонить с просьбой вернуть кредит… Я немного была в шоке т.к.была еще неделя для расчёта. Зашла в л.к.этой организации а там УЖЕ была цифра на погашение 2300!!! Таких кидал я не встречала еще, хотя имела дела с Creditplus, где было всё без развода и обмана.Никогда больше не обращусь в creditkasa.Перечитали с адвокатом договор.И дети 600грн насчитаные это далеко не 3фиксированных %.
CreditKasa
16 марта 2023, 12:06
Доброго дня. Рішення щодо кредиту приймає система на основі різних факторів фінансової стабільності. У кредиті під 0,01% може бути відмовлено через низький кредитний рейтинг. Усі умови кредитування чітко й прозоро викладені у вашому кредитному договорі, з яким ви мали змогу ознайомитися перед підписанням.

Окремо відзначимо, що наші оператори — професіонали. Будь ласка, напишіть ваш номер мобільного телефону в особисті повідомлення на порталі Мінфін й ми відразу ж передамо ваш запит у Службу Якості.

Коментарі до відгуку - 0

Відгук успішно відредаговано